Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

No a koupil? rasa nejposlušnějších psů. ne ty jsi ho pořídila viď.

anta
18. pro 2008

Holky, drak je opravdu vzhůru, ale dobrý je to 😉 Marti, jsi dobrá, že jsi to uhodla, ono je to tak těžké, že?
Ahoj Pavli, máš pravdu, ti chlapy jsou mimo skoro pořád 😀 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

no a díky nám mají pocit, že jsou v poho. 🙂

paolin
18. pro 2008

zajimave na tom je, ze jsou mimo bez ohledu na vzdelani 😀 proste chlapy 😉
unosila jsme Adamka ke spanku. dnes je nepolozitelny. jdu honem varit a pak pujdu za nim.
jo a taky me navstivila manzes 😝 au au au, boli me z toho zadicka 😝

paolin
18. pro 2008

jinak co jsem poridila za pejska, to nevim. ale ja krasnouckej, hebouckej, no proste k sezrani 😀

martinka79
18. pro 2008

to je dobře. tak šup na vaření já jdu s košem

paolin
18. pro 2008

jdu delat neco zdraveho-mam chut na smazak 😉 tak zatiim.

e.k.t
autor
18. pro 2008

Díky, už asi vyráží tak počítám 20 minut a je tuuuuu 😅

martinka79
18. pro 2008

měli jsme ho o víkendu. evi tak se drž pěkně to podepiš.
Pavli auau to mě bolí za tebe. jdu na manikůru. dnes nevařím máme polévku a jinak asi koupím nějakou hotovku jsme sami bez tatina ten má dnes boulig a potom vánoční besedu

anta
18. pro 2008

Ahoj holčinky, malej je v pohodě. Paol, kdyby jsi nevěděla, co uvařit, tak můžeš toho pejska 😀 😀 😀
Evi, neboj, to zvládneš levou zadní 😉
Marti, máš pravdu, díky nám jsou i v poho 😉 😀

martinka79
18. pro 2008

tak dnes si dám těstovinový salát s kuř nugetkami pro niiolku a sobě smažené žampiony brambor. hurá dobrá nabídka. musím tam pak zavolat a zamluvit si to. 🙂

martinka79
18. pro 2008

holky já zjistila, že v té restauraci kam chodím mají web kameru ty jo to můžu asi sledovat lidi co žerou. nebo mě manžílek. 🙂 musím to okouknout až bude otevřeno teď je vypnuta.

anta
18. pro 2008

Honýs je na bříšku a běží velkou Pardubickou či co to předvádí 😀 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

jé a kolikítý je, asi první viď ty jsi distanc.

anta
18. pro 2008

Je první a ještě k tomu kadí, chacháááá to je jako bonus 😀 😀 😀

martinka79
18. pro 2008

to je z toho výkonu to často v Pardubkách bývá tak jsou zvyklý oklepat a běží se dál. 😀

kamca.mazda
18. pro 2008

Ahoj holky no já vás zase nestihám sice jsem ode čtyř vzhůru ale PC jsem zapnula až teď vařím Amy polívku tak už venku spí už jsme byli v obchodě a na poště. Taky vařím omáčku protože ve dvě jedu na nákupy a manža bude hlídat tak aby měl všechno připravené, to zase bude bordel až se vrátím.

martinka79
18. pro 2008

jéééééé Kamčo to ti nezávidím. tedy ten bordel. já mám hotovou fr.manikuru a pohoduji při koledách prdelín spí v potýlce. jedu kolem 12hod na kroužek a potom malý nákup anávštěva kamarádky.

kamca.mazda
18. pro 2008

Marti s tím jak máme všechny schopné manžely jsi mě pobavila 😀
Jani a když se ti Honzula stále nelíbí nemůzou to být zoubky.??
Evi taky držím palečky.
Pavli tak to je děs s tím Adou a tím hlídáním škoda že nejsem blíž pohlídala bych vím jak je to důležité být na té besídce máme to už za sebou.

martinka79
18. pro 2008

Kamčo aspoň něco smích je důležitý. 🙂

kamca.mazda
18. pro 2008

Paol s tou rasou to je sranda a s tím mým troubou taky ty chlapy jsou fakt snad z Marsu.
Jani řekni \Honýsovi ať dává pozor na příkop. 😀 😀
Marti dobrou chuť dneska to budeš mít dobrůtku. 😝

martinka79
18. pro 2008

no pěkně si je objendám a odvezu domů z výletu se těším. jendou začas to tak děláme něco dobrého chutného a bez práce.
No hele tvůj chlap pobavil mě a mýho chlapa taky, ale kdo ví jak by dopadl ten můj. i když on by si letadlo ošéfoval. 🙂

kamca.mazda
18. pro 2008

Ono to bylo tak že měl jet se zńámým a ten mu řekl že to letí v 7.30 a on mu rozumněl 13.30 nechápu jak ale to je jedno sranda je že přijel do Prahy vlastně o půl dne později 😀 😀 😀
Taky si dnes něco dám na nákupech jak se znám tak to budou čínksý nudle

martinka79
18. pro 2008

uvažovala jsme nad čínskými nudelmi, ale enchám je jindy. vedle té organizace, kde vedu koružek mají restauraci. No chlap my bychom slyšeli dobře. ha ha.máš ho doma to je hlavní a peníze vem čert.

martinka79
18. pro 2008

holky tak jsme si skočila na balkon ochutnat cukroví no to je mńamka. 🙂

martinka79
18. pro 2008

zase nikdo nikde. mě chálek spí ja nevím co dělat avy někde trajdáte tak jdu se psem snad se prdelín nevzbudí.

martinka79
18. pro 2008

tak pes stávkuje nechce ven. tak půjde až navečer. já se zatím nalíčila po dlouhé době načesala a teď si říkám co ten náš prdelín stále chrupe, zase bude aktivní na kružku. 🙂

anta
18. pro 2008

Taky mě to napadlo, nemá nějaké extra velké teploty, je tedy teplejší, ale naměřené teploty dosahují 37 stupňů, což není moc. Do příkopu mi nespadl 😀 , ale docela bych byla šťastná, kdyby usnul, aby to nebylo jako včera, vydržel 7 hodin nespat 😒

martinka79
18. pro 2008

ach jo to bylo fujky, viď tak asi uchovat.
Jinak 37st. není moc to možná budou zuby. uvidíš sama. 🙂

martinka79
18. pro 2008

čauky jdu balit a potom hradá do víru města.