Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. říj 2010

Jani to je jasné hranice a meze musí přejít deo krve už takhle malým potvůrkám eee miláškům, u nás je oooobr výhoda že meze jsme si domluvili my dva a držíme je stejně, takže nehrozí já nedovolím, jdu za taťkou a ten dovolí, to teda ani omylem a babičkys neřešíme, jaký si to udělají takový to budou mít, už jednou jsem jim musela říct že já ji nemám co odnaučovat, když to doma nedělá 😝

anta
14. říj 2010

Teda holky, to jsem vcelku zděšená, jak se ztratila ta 9. letá holčička, no to je děsný, chudáci rodiče, ti musí být úplně v hajzlu 😢

dite1
14. říj 2010

No jo, ale kduz ten muj cvrcek je hrozne tvrdohlaveja vsechno je mu uplne jedno. Jsem si jista, ze kdyz mu ukazu varecku tak bude chtit varit, pac spolu doma varime.
Vztekani??!!! o tom ani nemluvim, v tom je sampion a jeste k tom dokaze placat me nebo i kousat, ale za to ma pak rovnou facana a taky ho kousnu, aby vedel, ze to boli a ze se to nedela a pak jde rovnou do kouta. Chvili si tam rve a pak se na me podiva a rekne pardon mamo, tak to uz mu dam pusu a vysvetlim mu ze se to nedela, ale vudrzi mu to asi maximalne dena pul.

anta
14. říj 2010

No my měli období bití maminky a posléze i tatínka, vždycky jsem mu děsně vynadala, ale na prdel nedostal, i když jsem měla kolikrát sto chutí, ale dost dobře to nejde říkat dítěti "nebij mě",když mu ji pak flákneš sama. Včera dostal céres ode mě jak blbec a od té doby seká dobrotu, cítím se ve svých kranflecích a Honzul to prostě cítí, že není radno si s maminou zahrávat, ale je to i v tom, že má dobrou povahu 😉 O kousání nic nevím, to by mě už dávno asi sežral 😀 😀 😀

e.k.t
autor
14. říj 2010

tak Joli mne kouisla jednou a to jsem na ni zaječela jáááuuuuu, jdi pryč kosala nechcu 😝 a tak šla jako za tatí ale ten se taky otočil že to není naše beruška Joluška, ta že to přece nedělá 😀 😀 taky za chvilku bylo mami promiň

dite1
14. říj 2010

ja ji teda honzikovi hned vrazila. kosani opravdu nepodporuju ahlavne do me vjel hroznej vzetek jak me to bolelo. taky jsem mu rekla, ze kousou jenom zly pejsci a jestli chce byt jako zly pejsek tak bude spinkat v garazi.
zatim to funguje, ale to neposlouchani, fakt uz nevim co s nim. dneska jsem ukazalala varecku a jak jsem si myslela, uz chtel abych mu ji dala, ze pry bude varit. musim vymyslet neco jinyho. brzy bude tady haloween tak zkusim na nej nejakyho bubaka, ale to uz musi byt, ze se neceho boji, ale snad preci tim ze je vetsi snad bude mit strach.

anta
14. říj 2010

Tak holčinky, má ztracená rovnováha je pryč a musím říci, že Honzík teda kurňa poslouchá a jak rád a nemusím ani zvyšovat hlas, to mě překvapuje 😀 😀 😀 Sám dokonce připomene, že nesmí prudit a proč včera ten céres dostal 😀 😀 😀

martinka79
14. říj 2010

ahojky holky, já se tedy s Míšou teď odmluvím dnes sice zkoušel bučet ze školky, že chce na koně, ale já nepolevila tak to hodil za hlavu. a pka jsme do 17hod řádili na zahradě. pka vařili a to skoro až do teď úžasné jablečno-ořechové lívance a te´d i buchetku se stejných ingrediencí a politá čokoškou...
Mišák už dávno chrupe a Nikola dojede za chvilku z tréninku má ho teď dvě hodiny...
pak hurá na kutě a zítra práce z práce rovnou na volby a v noci domů....
jsme jak létací drak... 😀
Holky držte se s vašimi drobky... a neboj vše je jen období a bude ok...

e.k.t
autor
14. říj 2010

Marti taky bojuj, dnes se u nás výjimečně odpoledne spalo, což fakt neznám, teď dokonce došlaq že chce do postýlky, tak uvidíme, ráno do roboty az do večera, ale ne tak dlouhoí jako Martinka, cestou z lopoty odvolit aby bylo vše jak má 😉

martinka79
14. říj 2010

Evi tak to má být vše pěkně stihnout. Nikolka už taky hajá a já půjdu za chvilku za nimi udělám si nehtíky hodím vaničku a šup do peřin za dětmi.

e.k.t
autor
14. říj 2010

jj Marti tak taky dobrou, u nás se zatím nespí, ale je tam ticho 😉

anta
15. říj 2010

Ahoj holky, Honzík zase vstával podezřele brzy, nevím, čím to je. Na mm leze smrtelná nemoc na 7 písmenek (rýmička), jé to bude nadávek 😀 😀 Tak to je fajn. Volit voly jdeme až zítra 😉 Honzík se válí na koberci, sedák ze židle pod hlavičkou a chová se moc slušně, je hodný, ani se nevzteká, protože ví, že by bylo tóčo 😀 😀 😀

dite1
15. říj 2010

Ty jo tak to ja mam na spani zlate dite. Rano ho chudaka musim budit, ze se jde k chuve a odpoledne mi spi 3 az 4 hodky.
Ted se chystam na kute ja, noc byla dlouha a jeste jsem zehlila po navratu z prace.
Tak dobrou......

anta
15. říj 2010

No Míšo, on do nedávna vstával od 7 do 7,30 hodin, takže byl taky zlatý 😀 😀 . Rostou mu ale dvě pětky najednou, no tak to člověka potrápí. Jinak je ale zlatej a hodnej 😉 Dobrou 😉

many
15. říj 2010

ahojky holky 🙂 jéééé tady se to opět krásně rozrůstá 🙂 tééda musím se vás pokusit asopň trošku dočíst 🙂
včera jsem byla na gindě 🙂 mám fotečku našeho Vranováčka 🙂 a 4.11 jdu na screening 🙂 tak by teda mohl ukázat, co má mezi nožkama 🙂 pokud to nebude schovávat jako Ladík 🙂
jinak už mi bývá líp, zle až navečer a to už by teda taky mohlo přestat, je to pěknej hnus :-/ ale hlavní je, že se to lepší 🙂

many
15. říj 2010

téééda tady zlobí někoho ouško a někoho zoubky ☹ tak ať je brzo klid
my byli předevčírem u zubařky a bomba, Ladík byl poprvé fakt zlatej 🙂 on jak vidí pláště, tak řve a řve a řve, ale řekla jsem mu, že sestřička i paní zubařka jsou moc moc hodný, že jen udělá áá a ukáže zoubky , tak půjdeme a že dostane určo hračku nějakou 🙂 a já mu za to ještě koupím auto 🙂 no super, prvně vylezla sestra na chodbu a on už se na mě podíval ustrašeně a říkal - maminko nebojím, nebojím a já , že je šikulka velikej, že děti taky nepláčou a šli jsme dovnitř, sestra i zubařka si sním začaly pěkně vykládat, takže se uklidnil ještě víc, pak mu ukázala hromadu zvířátek, že jak ukáže zoubky, tak si vebere a vezme domů 🙂 takže ten seděl s otevřenou pusou a držel a jááááá čuměla 😀 kéž by to tak už bylo furt a pak ještě sledoval se sestřičkou, jak paní zubařka prohlíží maminku 🙂 no nám už chybí jen jedna pětečka a konec, a vypadá to, že se bude pomalu klubat 🙂 tak jsem popsala zážitek od doktorky 🙂 samo i auto jsme šli koupit 😀

many
15. říj 2010

jinak volit žádnýho vola teda nejdu 😀

many
15. říj 2010

jéé já mám smůlu, teď na nikoho z vás nenarazím 🙂 no my většinou v tuto dobu spíme, ale dnes jsme nešli, zítra nás čeká oslavička, tak toho máme dnes moc na práci, tatin má večer zábavku a my to kdyžtak po 19.00 zaboříme 🙂 no tak mizím a zase za váma juknu 🙂
Míšo, pěkný fotečky 🙂

paolin
15. říj 2010

ahoj holky!
Many, ty už jsi 11.tt. Jůůů 🙂
já taky volit voly nejdu. jednak Vítek nemá jedno ouško OK, takže musíme být doma a druhak fakt nestíhám sledovat, co a jak. takže asi tak. voni si to stejně porovnají, jak se to hodí jim a né, koho kdo zvolí, že 😠
Mireček se nám prý už v hotelu sbalil a v 19 hodin - tedy v 1 hodinu na naše frčí. tak snad i dofrčí 🙂
my doma pokračujeme v krasojízdě - včera večer mi Adam definitivně serval monitor z notebooku, takže supééér! naštěstí se mi povedlo připojit se na TV jako externí monitor a vypálila jsem pro jistotu data. jaksi jsem v poslední době ani nezálohovala, že. no a dnes jsem zase JÁ otevírala ledničku a servala madlo nebo co to je na otvírání. cha cháá! já už na to fakt ser... tejden, jak blázen. to bude mít Mirek radost! lednička je to pekelně drahá, páč má signál při zvýšení teploty, páč když doma nechává sondy pro genetiku, tak musí být 100% hlídaná teplota. no, nemá si práci tahat domů, že 😀
za chvíli nám příjde návštěva, tak hurá 😉 snad jsou u vás děti hodné!

anta
15. říj 2010

Pavli, to jsi to zakřikla s tím hodným dítětem 😀 Tatin se vrátil z práce a Honzík začal teda zlobit na entou 😀 😀 Tfuj 😝 už je v posteli. MM ho ještě stačil v postýlce polít mlíkem, takže fakt prča, dítě řvalo, mm nerves a já se tady potají směju 😨 😀 😀 😀 Mám dítěti opět co vysvětlovat, že takto by to jaksi nešlo, a to mě baví 😉

paolin
15. říj 2010

Jani, to je ale lumpik 😀 se předváděl před tátou 😀
Adam dostal 2x fest na prdel a přes ruce. pořád mi vylívá vodu a pití všude. začal to i plivat. rozhazuje hračky, dělá binec a ha ha ha hi hi hi. tak to tedy néééé 😠 chápu, že jsme zavření doma, ale já z toho taky radostí neskáču do stropu 🙄

anta
15. říj 2010

Pavli, klasika, u mě seká dobrotu a tátu se*e 😀 😀 😀 My taky odpoledne nemohli ven, byla zima a chcandilo, tak jsme jen obešli barák a tradá domů (venčení na cca 5 minut), jestli ti hároši dneska nejsou podráždění všichni, to muselo asi lítat facek po celém světě 😀 😀 😀 😀 😀

dite1
16. říj 2010

@many blahopreji k mimu ja ani netusila, ze uz cekate druhy!!!!!!

Jani u nas se ho vcra litovalo, cely den lital po kamaradech a vecer jsme byli pozvani na vecu a chudak si hral az do 1h do rana, ale jak jsme vlezli do auta padl za vlast!!!! bylo mi ho hrozne lito, protoze ke konci uz byl tak unavenej, ze pofnukaval a jeho kamos do nej schvalne rejpal aby zrval co nejvic 😒

e.k.t
autor
16. říj 2010

tak u nás po výborným obídku 😉 a už se vůbec netzěším na noční s medvědem 😝

anta
16. říj 2010

Ahoj holčinky, dnes byla pohoda. Převýchova se daří, musím říci, normálně stačí, když se fujácky zatvářím, ono stačí se dívat na ten můj ksicht i když se nemračím 😀 Dnes jsem si udělala radost, sehnala jsem na sebe tepláky s kapsami, sice jsem je sehnala v dětském oddělení, ale i ten nápis na kapse "missgirl Angel" je famózní 😀 😀 😀 No co, hlavně, že na nich nejsou mikimausové, že? 😀 😀 😀

e.k.t
autor
17. říj 2010

Jani řežu se smíchy a bojím abych je v ložnici ještě nezbudila 😀 😀

přišla jsem včil z noční a tady se ještě chrní jak to? když jsem doma já, to se bubákuje od 6ti 😠

e.k.t
autor
17. říj 2010

hurá slyším nějaké zvuky 😀 😀 a já pujdu spinkat hurrráááá 😀 😉

e.k.t
autor
17. říj 2010

tak u nás se už snad brzo usne, já jsem doobjednala dárečky pod stromeček, teda většinu a hlavně jsem objednala modelovací hmotu na šperky a ty budu tvořit a to jsem na sebe opravdu zvědavá, ruce moc šikovné nemám tak uvidím co z toho vyleze 😉

e.k.t
autor
18. říj 2010

Pro děti jsem objednala z aukra toto:

pro 16 měs neteř
http://aukro.cz/item1271140680_roztomily_dino_j...

pro větší jedno do rodiny
http://aukro.cz/item1271565079_akvarko_pro_deti......

anta
18. říj 2010

Ahoj holčinky, tak tady vládne pohoda, ale o víkendu to nebylo nic moc. Honzík se vrací do starých kolejí a začíná si opět vytírat s tatínkem prdku, se divím, co ten mm vydrží, u mě by byl Honzík dávno mrtvý Homolka 😀 😀 😀
Evi, kde se to prodává ta modelovací hmota na šperky? Já bych si taky něco určo vyrobila, to by mě bavilo 🙂