Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. říj 2010

Evi, ty to teda rozjíždíš 😀 Kde máte Jolinku? 😉

many
24. říj 2010

ahojky holky 🙂
Jani nebliju naštěstí každý den, jen občas večer hodím grcku, jak mě ten žaludek tlačí ☹ to jen teď nedávno, jak jsem psala, to byla větší kosa 😝 jinak se mi zase vrátily motáky ☹ jsem to asi zakřikla ☹ jdeme na procházku, ujdu trošku a už je mi zle 😖 tak mám teda radost, no snad bude brzo klid 😖
jinak Ladíkovi se už klube poslední 5 a zatím bez horeček, musím zaťukat, tak bude nějakou dobu už klid od růstu zubů 😀

many
24. říj 2010

holky máte některá doma už koupený ten dětský dílenský stoleček 😉 dnes jsem hledala a na výběr je dost, tak jestli máte doma a jste spokojený a hned se to nerozbije, tak díky za tipy 😀

paolin
24. říj 2010

ahojda holky!
Míši, jestli myslíš plastový ponk, tak my máme Black and Decker cca 3 roky a pořád se drží 😀
motáky jsou na levačku teda 😒 snad je to i počasím a brzy to přejde!
Evi, užij si vegáč u pivínka 😉
já byla včera na zápase a dnes mě bolí úúúúplně všechno... ale aspoň jsme jeden zápas vyhrály 3:0 a bylo to fakt supr 😉 jen Mirek musel jít dnes místo mě na voliš, páč bych to nedala ani minutu 😅

many
24. říj 2010

Pavlí díky za tip 🙂 napíšu si 🙂 jinak gratulace k vítězství 🙂

many
24. říj 2010

synek dnes nespal a teď na mě vytuhl u počálu při poslechu radia Beat 😀 snad bude spát už do rána 😀 vegáč, to je po delší době, poslední dobou má hroznou výdrž a nechce se mu spát 🙂

paolin
24. říj 2010

Míši díky 😀 jeden jsme ruply, ale i tak to bylo prima 😀
Adam v pátek taky nechrněl. jsem si říkala, že bude spát v noci. a ono houby 😠 už dvě noci zase spí mizerně

many
24. říj 2010

a nerostou mu zoubky nebo neporostou 😉

paolin
24. říj 2010

on už má všechny. holt jsou to oba lumpíci nespaví.

many
24. říj 2010

no včera byl úplněk, Ladík teda spal, akorát nám žuchl z postele 🙂 poprvé, tak pak byl do rána u nás 🙂 ale já se budila celou noc a tatin taky

paolin
24. říj 2010

úplněk mě taky napadl.
tak kluci jsou vykoupaní, večeří, pak Animáček, Vítek spinkat a Adam tak kolem 9 a já se těšíííím do pelíšku 🙂

many
24. říj 2010

taky půjdu bzro spát, chodívám přes den s Ladíkem na ty dvě hoďky nebo hoďku a půl a dnes jsme nešli, tak mě to taky bere už 🙂 a je mi zle od žaludku :-/ takže to musím zaspat , jako každý den 😒

many
24. říj 2010

jinak jsem našla Pavlínku05 a taky čeká miminko 🙂 myslím 11 dní po mně 🙂

many
24. říj 2010

psala jsem jí ať za náma jukne 🙂 tak uvidíme 😉

anta
24. říj 2010

Ahoj holčinky, nám Honzík asi 5. den usnul i přes den, večer bývá kolem 19. hodiny tuhý a vzbouzí se tak po 12. hodinách spánku 😉
No ale zase 5. den nekakal, dostal ráno Duphalac a nic, vůbec nevím, co s tím, na problémy s bříškem si nestěžoval, tak nevím 😕

paolin
24. říj 2010

Míši, fakt? no tak to je paráda 😉 dvě těhulky 😉
taky jsem chodila chrnět s Vítkem, když jsem byla těhu s Ádou. jsem se na to spinkání těšila už od rána 😀
Jani, tak ho zatím nech. když ho to nebolí..ono se mu to určitě časem srovná.

e.k.t
autor
25. říj 2010

ahojky, Joli je u našich od pátka, to jsme tam byli všichni, já měla večer swraz se základkou po 20ti letech, jedna holčina se přišla teda přijela podívat docela z daleka autem a to má dva týdny do porodu čtvrtýho dítěte, a to ještě zavážela a odvážela manžela na/z jeho firemní akce, prostě borka

v sobotu sraz po 16ti letech s průmkyslovkou a to bylo taky sureeer tam pro změnu dojel klučina z usa z ny, fakt bomba, ještě dnes s ním pravděpodobně pojedeme na kafe

včera jsme jeli odpolko na tataráka a pivko a hlavně pozvat kolegu s přítelkyní na prosincovou oslavu narozenin, tak účast přislíbili

večer ale jobovka, dítě fest nemocný a babi zjišťovala možný kontakt s angínou, a že dnesw pofrčí s Joli k dr, to mám fakt radost ☹

No snad je to dobrý, ještě se neozvala, tak nechci prudit

martinka79
25. říj 2010

čus holky víkendová párty mě odřízla od civilizace 😀 😀 Vás, bylo to ale super všichni si to užli a počasí bylo fajne. chlapy makali na terase. foto dodám. my máme volno tak si užíváme... 🙂 dnes jedu poprvé s Mišákem na logo se těšíme až jí bude vyprávět své příhody kecy. naštěstí je to porfi logoiped tak si to užijeme- známe se. 😝

@many my máme ponk už rok a to z toho tv shopu jak bývá v novinách a je super.... vše funguje máme toho hodně na doplnění a nemůžu si to vynachválit. cena je taky příjemná...
já zase sháním garáže máme někdo??? platové jsou, ale raději ybch dřevo a taky další dílce na dřevěné vláčkodráhyx nějak míšovi nestačí jeho velká sada...
vidím, že jste si užívaly každá jinak. jak je Jani Honzíkovi???
a jo Jolanka???
eviku prima víkend..😀

anta
25. říj 2010

Ahojky holčinky. Jéje, Joli je nemocná, ju? To jsou radosti 😒 No nám dítě nekaká, to mám taky radost ☹

martinka79
25. říj 2010

@anta Jani dáváš mu nějakou tu bakteriii třeba lacidofil??? bych to asi řešila... 😉

martinka79
25. říj 2010

být doma je super.... 😀

e.k.t
autor
25. říj 2010

No asi jo, mamka se ještě neozvala, volat nechci, protože nevím jedstli Joli ještě nespí, mamka večer říkala že s ní raději k mudr dojedou tak se snad ozve ☹

anta
25. říj 2010

Už jsme volali doktorce a ta říkala, že máme něco takového pořídit, tak to mm koupí a holt bude tzv. tvrdá dieta, achjo. 😨

e.k.t
autor
25. říj 2010

tak Joli je líp, ale k mudře stejně raději dojedou, ale vypadá to že asi se ozvala ta poslední pětka co je skoro venku

many
25. říj 2010

ahojky holky 🙂
Marti nevím co myslíš za ponk, ale budu jukat 😉
no nemoci začínají pěkně řádit co ☹ doufám, že se nám to dlouho bude vyhýbat , nerada bych něco chytla, když nemůžu prd polykat :-/
tak dětičky ať jsou brzo fit , co to na ně jde
Jani , Ladíka většinou prožene ráno kakao 🙂 a nebo přes den pije kefír 🙂 moc mu jede 😀 a ten ho prožene navečer, on kaká většinou 2x denně, to dlouho Honzík nekakal , to Ladík nejdýl tak den

many
25. říj 2010

jste venku všichni 😉 já čekám až mi uschne palice a pak taky asi půjdeme na prochajdu 😉 jdu pověsit prádlo a synek chce čůrat 🙂

e.k.t
autor
25. říj 2010

Míšo u nás jede bobeček nejdýl po 2 dnech jinak už řešíme

many
25. říj 2010

jo,jo to pak může být pořádná zácpa ☹ jednou měl Ladík zácpu a to teda kakal normálně, další den a tak plakal, že ho to bolí ☹ a pak jsem řekla a dost s kokynama :-/ to bylo období, že byly u nás obě babičky a měl víc kokyn jak normálně, tak jsme to s tatinem zatrhli, že kokyna takový dvouletý dítě teda nepotřebuje a klid, má jedno denně a konec a někdy ani ne, raději to ovoce, miluje jabka a hroznový víno 🙂 teď to jede teda

e.k.t
autor
25. říj 2010

tak Joli má HERPETICKOU ANGÍNU 😠 😠 😝 😝 😢

many
25. říj 2010

ale jako nechci říct, že to může být jen kokynama, to néé i jídlem no :-/ ale takový čokoládový sladkosti, oplatky,... si myslím dají zabrat a tenkrát to měl Ladík určo z toho, no jo , to babička vidí v akci delisu nebo siestu za 3,- no co by to nevzala malýmu, že 😀 ale už mají zákaz takových kokynek 😀 jedině kinder řez 😀 nebo brumík 🙂 no dnes mu upeču jablečný perník 🙂 ten miluje 🙂

many
25. říj 2010

joj, ty názvy ani neznám, tak ať je brzo zdravá