Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
4. lis 2010

Holky, Honzík usnul, tak třikrát hurá a sedanda na prdce 😀 😀 😀

paolin
4. lis 2010

Jani, tak to tedy gratulace největší! honem nožky hore 😉

anta
4. lis 2010

Však toho bylo dost. Už se válíííím 😀 😀

martinka79
4. lis 2010

Ahojky holky,
@anta no tak to ti gratuluji k dnešnímu usnutí... Honzuláka.

@paolin Pavli taky jsi super žena neboj, já jsem jak na pérkách jak říká moje kolegyně tak proto tolik aktivit, ale dnes nic ani trenink Nikolky seru... na to jsme doma a odpočíváme... večer budu psát dopisy na policii a tak nějak to co vedení žádá. můj plat ani neříkám ale 20tis to není ani náhodou. Nestěžuji si, ale po pravdě jako vysokoškolák to je fujík. moje asistentky berou o pár tisíc míň než já a nemají nic na starost. 😉 😠

Já Mišáka taky učím pěkěné blbosti...
Míšo gratuluji ke klučinovi v bříšku.

anta
4. lis 2010

@martinka79 - díky za gratulaci, byl to takřka nadlidský výkon, vylezli jsme ven a do 20 minut tuhej jak žádnej druhej 😀 😀 😀

many
4. lis 2010

ahojky holky 🙂
díky, díky, díky 🙂 mám velkou radost a hlavně, že je vše ok 🙂 tak jen tak dál 😀

anta
4. lis 2010

@many - to je jasný, že máme radost a já jsem ráda, že jsi mě oslovila jako správnou rádiovou stanici 😀 😀 😀 Lukášek je super jméno 😉

e.k.t
autor
4. lis 2010

Marti já se nechtěla chlubit, za listopad bude stěží 17 a za prosinec tak 15, tam už skoro nemám ani normu, a o lednu ani nemluvím to bude super bída 😝 no ale nějak to pořešíme a těch 15 z toho snad vydupu, už jsem si řekla o střídání další stanice i s tím že bude zase hodně učení a nějaké další zkoušky, ale chci si vydělat aspoň těch 17, ale do kolektivního vyjednávání jdou s tím že by nám o 1,5 hodiny prodloužili týdenní pracovní normu a zároveň o 10% snížili plat, tak to bude síla 😔

many
4. lis 2010

@anta - 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
4. lis 2010

@e.k.t - furt by všude brali, že ☹ ☹ ☹

anta
4. lis 2010

Teď jsem zahnala manžela do brlohu, sedí vedle mě a pořád chrápe, už mě to leze na nervy, já pořád lítám jak hadr na koštěti a on je asi kvůli tomu unavený, 😠 tak jsem řekla, ať si jde lehnout, kdo se má na něj neustále dívat, jak tady věčně pospává. Kdyby to bylo občas, ale ono je to pořád, kdyby měl rozum, tak se jde vyspat pořádně 🙄

paolin
4. lis 2010

holky, stejně je to nespravedlivý 🙄 se tady všichni dřou, jak pitomci, s malýma dětma a školama a titulama a co z toho? se ani nebudu divit, když doktoří a schopní studovaní půjdou za mnoohem lepším do zahraničí..

Many gratulace veliká k dalšímu pinďovi 😉 vítej v klubu matek pluku 😀 😉
Jani, se ti s manžou nedivím. by mě taky nasr... 😀
Marti, to je masakr u vás v té škole..

anta
4. lis 2010

@paolin - to víš, on se pěkně napapá, pak si kydne na sedačku a už se mu zavírají oči, mě to teda silně popuzuje, panč je toto obden, já asi unavená nejsem, tý vole, kdybych měla chrápat tolik hodin jako uběhám každý den kilometrů, tak fakt se vzbudím v Honzově pubertě! 😀 😀 😀 Ke klukovi v noci nevstává a předpokládám, že v práci asi nebude celý den na nohách, když dělá v kanclu 😠

anta
4. lis 2010

@many - teď mě tak napadlo, že to klucí s narozkama nebudou mít od sebe tak daleko, to se bude dobře pamatovat 🙂

martinka79
4. lis 2010

@e.k.t Evi vůbec to neberu jako chlubení a moc moc ti to přeji holka zlatá máš to zasloužené... 😉

martinka79
4. lis 2010

@anta já si řed pár minuty taky chrupala u Mišáka v pelechu a obačas chrupu na sedačce jako TM. 😀

many
4. lis 2010

@paolin - dííííííííky 🙂

@anta - jo, jo Jani, to bylo naplánovaný 🙂 aby byl další květňáček 🙂 budou spolu slavit 15 a 18 😀 to bude ožer 😀

many
4. lis 2010

holky tak my jdeme chrupkat, dobrou a sladké sny 🙂

martinka79
4. lis 2010

Michal dělá utopence... 😉 já baštím nutelu a vymýšlím ten elaborát na policii, zatím mám ho... 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. lis 2010

Marti myslím na tebe, je to fakt vopruz tyto protokoly a starosti. Drž se beruško moc moc myslíme. My se oba nabaštili ještě se koukáme na sestřičky, spíme oba v obýváku, Joli tu není tak naco topit v ložnici

martinka79
4. lis 2010

@e.k.t mám hotovo, jen zalijeme utopence a pohoda u TV... my děti máme doma. 😀 😀 😀 užívejte si...

anta
5. lis 2010

Ahoj holčinky, tak dnes jsme vstávali v půl sedmé, i když je fakt, že zase od těch půl šestý hudlal, ale jen chvilku, naštěstí ho únava přemohla. Jsem ráda, že umí sám usínat a že k němu nemusíme chodit, to je fajn 😉

paolin
5. lis 2010

Evi, taky to neberu jako chlubení! A taky moc přeju 😵

paolin
5. lis 2010

Adam je dnes příjemný, jak osina v prcině..ráno jsem si zajela ke svému Mudr a mám další atb. doporučil mi Broncho Vax, jak poradila Martinka. Adámek už může ven, tak supr 🙂
jinak si asi objednám nějaké vánoční věci - ubrus apod a našla jsem krásný stránky 🙂 pro inspiraci posílám 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=141119

anta
5. lis 2010

Tak jsme teď ve slipech a byli jsme na nočníčku i na záchodě. Honzíkovi se oprudila silně levá noha ve slabině, tak se holt nedá nic dělat, plínama by si to akorát zle rozdíral, tak asi tak 😉

paolin
5. lis 2010

Jani, Honzík je šikulák 🙂 chudáček tedy s opruzeninkou ☹
Adámek čumákuje na zajoucha s vlkem, tak já čukámkuju na netu 😀

anta
5. lis 2010

No ví, že mu nic jiného nezbývá, pálí ho to, no tak jsem uvařila heřmánkový čaj a pak mu udělám obkládek, to bude řevu. Takže zatím plínu jen na ven a na noc, když to půjde dobře, tak se jich snad zbavíme nadobro. Jinak má super slipy s auťákem a moc mu seknou 😀 😀 Teď papá písmenkovou polévku 🙂

paolin
5. lis 2010

tak dobrou chuť přejeme!

paolin
5. lis 2010

já si dnes udělám smažený hermelínek 🙂 jak vařím 2x denně teplý jídlo, tak už vůbec nevím, co zase vařit 😒 nemáte nějaké typy na dobrý ale rychlý jídlo 😉

anta
5. lis 2010

Děkujeme za přání, konečně papal bez keců i celý obídek. Teď jsem pořád u něj, kdyby se mu chtělo čůrat, tak ať ho dám na nočník. 😉