Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. lis 2010

Tak jsme už vyměňovali slipáče, nestihla jsem ho donést na záchod, chudák plakal, panč si počůral tu opruzeninu, to ho muselo fakt pálit. Jak to mám ošetřovat ještě? Nechávám ho lítat jen ve slipech bez tepláků - zatím, ale je mi ho líto, jak pláče 😒

paolin
5. lis 2010

Jani, heřmánek je fajn. Nezbyla vám, ještě nějaká "prdelní" opruzeninová mastička?

anta
5. lis 2010

Matlám to bepanthenem 😉 Tak třeba si řekne dřív, když ví, že ho to pálí 😉

paolin
5. lis 2010

třeba ho to motivuje i čurat do nočňajzu 😉

anta
5. lis 2010

On se najednou nočníku nebojí, to mě překvapil 🙂

anta
5. lis 2010

Tak jsem holčinky na tu opruzeninu sehnala v lékárně Sudocrem a četla jsem různé recenze a holky byly vesměs spokojené, tak jsem zvědavá na dítě, jak to bude snášet. 😉

paolin
5. lis 2010

Jani, měli jsme a byl fajn 🙂 někdy používám Framykoin. ale nevím, jestli není na předpis 😒

paolin
5. lis 2010

jéé, se mi to poslalo 2x..

paolin
5. lis 2010

Jani, měli jsme a byl fajn 🙂 někdy používám Framykoin. ale nevím, jestli není na předpis 😒

martinka79
5. lis 2010

sudoceram je super... my taky usínáme sami, ale já Mišákovi čtu a to vytuhnu při mazlení raz dva 😀

martinka79
5. lis 2010

rychlé jídlo fakt neporadím.

martinka79
5. lis 2010

dnes nám zemřela babička a holky měla krásnou smrt do náruče svých dětí všech třech 😉

anta
5. lis 2010

@martinka79 - jéje, tak to upřímnou soustrast ☹

martinka79
5. lis 2010

@anta JAni děkuji, ale je to život ajaksi jsme to očekávali.. byla už stará a tak nějak to přicházelo pomalu a jhistě

e.k.t
autor
5. lis 2010

@martinka79

M arti posílám moc moc energie a síly, a hlavně víru že vždy zůstanete spolu a jednou se sejdete 😔

anta
6. lis 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík se konečně vyčůral do nočníku. Jen nevím, jak dosáhnout toho, aby si pokud možno řekl. Jak jste to dělaly vy? Slipy mu nevadí, je v pohodě, jen si občas prostě nestačí říci, že se mu chce čůrat 😅

e.k.t
autor
6. lis 2010

Jani u nás zafungovali medvídci, jako odměna, to se Joli mohla přetrhnout jak se snažila, teď čurání už dávno moc neřešíme, ale zase jedou mini čokoládky za bobeček, a to se taky snaží, je pravda že si někdy řekne o plínečku na bobeček, ale to zatím beru taky jako pohoda, ale za bobeček v kalhotkách nebo pročůrání se je teda humbuk

martinka79
6. lis 2010

Jani uričtě to chce čas a nějaké povzbuzení aodměna.., ale že nestihne je normální... 😉
přeji všem prima větrný den a držte se a neuleťe mi holky ani vaše robátka

e.k.t
autor
6. lis 2010

Marti vynasnažíme se neletěl nikam, až odpoledne do práce, ale to snad půjde

martinka79
6. lis 2010

@e.k.t tak jo... 😉

e.k.t
autor
6. lis 2010

leda že by nás to odneslo na návštěvu k fajn lidem a zárověn nás to klonovalo že by v práci nebylo áčko, to by taky šlo

e.k.t
autor
6. lis 2010

tak a máme jít 1km na vlak a ono hnusně pršííííí 😝

paolin
6. lis 2010

Marti, upřímnou soustrast 😔

tady neprší, ani nefouká. asi to brzy dorazí 🙂
Jani, my odměny nedávali. jen trpělivě ukazovali, vysvětlovali..a nechávali mokré kalhoty..Adamovi to šlo lépe, jak Vítkovi. jemu vadí vše mokré, hned chce převlíct. tak i čurání mu díky tomu šlo rychle 🙂 už nemá plíny vůbec, ani v noci, tak čučím, jak puk 🙂 ale zase nemluví a neumí tedy básničky apod 😀

paolin
6. lis 2010

byli jsme dopo popřát neteři ke 3. narozkám. už umí říkat R! mluví líp, jak Vítek 😀

e.k.t
autor
6. lis 2010

Pavli tak to je borka, hlavně že se daří a Adík je borec, to Jolina potřebuje plínu i na odpolední spaní 😝

paolin
6. lis 2010

Evi, holčička, no. ty jsou šikovnější 😉
však Joli má s plínkama ještě čas. to pak bude ráz na ráz 🙂
prima večer všem!

e.k.t
autor
6. lis 2010

jééén aby, ale nehodlám z toho dělat rágu 😉

anta
7. lis 2010

Ahoj holčinky, tak jsem v plném pracovním procesu, co se vaření týče. Jinak venku teda je pěkně hnusně, prší od včerejška v jednom kuse, fuj 😝 😉

anta
7. lis 2010

Tak holčinky, Honzík se nám vyčůral do nočníčku, i když má plenu, tak se ho ptáme, zda nechce čůrat a on řekl, že ANO a vyčůral se! 🙂

paolin
7. lis 2010

Jani, no nekecej! to je supéééér 😵 😵

paolin
7. lis 2010

my byli ráno okouknout vláčky na nádraží, pak jsme šli na vláčkodráhy a já si koupila konečně nové tenisky. tak už nebudu mít děravé a roztrhané 😀 😉 jo, Mirek mi pořídil helmu na lyže k Vánocům. to budu ale kráska 😀 se mě každý bude automaticky na sjezdovce vyhýbat, páč se mě lekne 😀

e.k.t
autor
7. lis 2010

Jani já před chvílí vstala teda oba a slupla jsem krajíc chleba a plátek vánočky, dám kafe a půjdu zalehnout, nemám rád to nic co zbývá mězi dvěma nočníma 😝

Pavli to je super, obnčas je nezbytné udělat si aspoň malou radost 😉