Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. lis 2010

Tak kroutím tu druhou noční a už se opravdu těším na ráááno 😉

anta
8. lis 2010

Dobré ranko, holčinky, Honzík zase houkal před šestou. Včera se nám pohnojil záchod, tak ho musíme dnes zařídit, no to bude výdaj jako prase veliký 😒

many
8. lis 2010

ahojky holky 🙂 nakukuju a pomizíme chrupkat, snad potom se tu zase ukážeme 🙂
Evča asi taky chrupká 🙂
Jani jo, to je zákon schválnosti před vánocema :-/ nám teď spravovali ledničku a 1 200,- jen to hvízdlo a že tak rok by fungovat měla no :-/ sííííííla

anta
8. lis 2010

@many - no my ho nechali už jednou spravovat, jenže ten pan opravář říkal, že jestli si nechceme říkat o nějakou havárku, tak je lepší to fakt vyměnit, ten záchod je ještě po minulých majitelých, je celej zaplácanej vodním kamenem a hrozně dlouho protéká a vůbec je to nějaký divný, tak chci předejít nějakým hajzlovýmu neštěstí 😀 😀 😀 Pěkně odpočívej, ať je Luky v poho 😉 😉

paolin
8. lis 2010

holky, jestli na nás někdo nepřivolal nějakou hajzlíkovou kledbu 😀 nám od včerejška taky špatně protíká 🙄 to bude mít Mirek radost, kde se bude rejpat, až dorazí z práce 😀
Míši, že rok bude OK? nic moc tedy. to jako nemohl spravit nějak líp 😉
jinak je mi noci na zvracení apod. mooooc prima 😒 psala jsem ráno mamce a mohla přijet, tak uf. už je naštěstí líp 😉

e.k.t
autor
8. lis 2010

http://www.dumzamega.cz/cs/

můj nový objev, ten 4+1 se nám líbí a oběma

anta
8. lis 2010

Evi, dobrý, nezahálíš 😀 😉

monkia.pv
8. lis 2010

ahoj holky co to tu ctu?Zachody se vam pokazily?To je nemile!Snad budou brzo spravene a muzete opet v klidu kakati 😉 . U nas se v klidu kaka do kalhotek a uz me to stve ani zadny uplatky nepomahaji! A to jinak jsme uplne bez plen a to i na noc! Jen to kadeni ne a ne do zachodu! Uz nevim jak ji mam motivovat!
Jak pokracujete s darkama na vanoce,Ja uz mam pro Vanulu skoro vsechno a dneska jsem ji jeste objednala dopis od jeziska! Chci se zeptat nemate nekdo zkusenost s tim detsky pocitacem?treba zelvik?

e.k.t
autor
8. lis 2010

no nevím, ještě pozemek, inženýrské sítě a betonová základovka, no uvidíme

anta
8. lis 2010

@monkia.pv - Teda Moni, Vaneska je nádherná a ty kukáky, Honzíkovi se líbí na té pravé fotce 🙂

anta
8. lis 2010

@monkia.pv - je celá tatínek, to se teda musí nechat. Musím přestat psát, Honzík chce koukat na Vanesku 😀 😀

anta
8. lis 2010

Tak dobrý, Honzík říkal, že je to pěkná kočka 😀 😀 😀 Nějak se v tom vyzná 🙂

e.k.t
autor
8. lis 2010

@monkia.pv

ten červenej z tesca asi za 300 má synovec a je fakt spokojenej, hlavně aby to mluvilo česky

e.k.t
autor
8. lis 2010

Jani to jsou zasejc hlášky 😀 😀

monkia.pv
8. lis 2010

Jani tak to jsem rada ze se Honzikovi Vanula libi! Skoda ze bydlite tak daleko mohli jsme jim sjednat nejaky rande!
Myslis ze je cela tatinek!? Jako tema lumparnama jo ale vzhledem je krasna prece po me ne? 😀

anta
8. lis 2010

@monkia.pv No tak bez té čepičky je tatínkovi hoooodně podobná, z tebe určitě něco má, neboj. Např. dolejšek 😀 😀 😉 Honzíkovi hrozně tmavnou vlásky, takže se obávám, že mi přestává být podobný a že zase celej táta 😉

monkia.pv
8. lis 2010

Vanesce taky zacinaji tmavnout vlasy-ja se jen modlim at je nema cerny!To by si tchyne zase myslela ze je ma po ni 😝 ,u nas dneska celej den prsi a to je hnus,Vaneska je umrcena a ja na to nemam nervy!Uz nevim co mam vymyslet za program abych ju zabavila!Hracky ju bavi chvili nebot si s nima hraje denne a me nejak dochazi napady.Taky jsem dneska zjistila ze nam chybi jeste jeden zub,tak se mam na co tesit!

anta
8. lis 2010

@monkia.pv - juj, to je děs, holčinko, vydrž. Kde máš TM? 😉

monkia.pv
8. lis 2010

MM je v Italii ☹ ,dneska mela prijit kamoska,ale psala mi rano je ji neni dobre,takze prijde zitra,takze dneska jsme byla cely den sama s mrcanem!Des bes!Za chvili uz pujde spat uz se tesim na ten klidek! 🙂

anta
8. lis 2010

@monkia.pv - tak to je hloupý, když jí člověk nemá kam dát, viď? Jojo, to znáááám 😖 Honzík spí už hodinu 😉

monkia.pv
8. lis 2010

no ja jsem s ni tak nejak porad sama,ale vetsinou jdeme aspon na prochajdu a to ji bavi,tak to nemrci,ale byt cely den zavreni doma je hruza!a ted si pro ni teda kazdy utery odpo chodi tchyne.My uz taky spime a ja uz mam i po koupeli 🙂 .

e.k.t
autor
8. lis 2010

u nás se odpadlo kolem 15 a od 18 se bdí, mm jde ráno na denní

e.k.t
autor
8. lis 2010

no zítra budeme s Joli zase něco modelovat to ji baví a motýlek měl opravdu úspěch

anta
8. lis 2010

@e.k.t To Joli spala tři hodiny? Jak se má po zdravotní stránce, je to lepší?

e.k.t
autor
8. lis 2010

jj spala, ale byla trochu oblbnutá kinedrylem, jeli jsme jí pro skříň do globusu teda baumarktu, obyčejnou za 1500, ta zatím stačí

anta
9. lis 2010

Ahojky, holčinky. Jak se máte? Dnes Honzík hudlal opět od půl šesté, to je děs 😉

e.k.t
autor
9. lis 2010

Tak Joli vstala před sedmou, takže dobrý, spát šla kolem 23 no nic moc, horší je že mi je totálně na zvracení a ani nasnídání se nepomáhá 😝

anta
9. lis 2010

@e.k.t - co to je, že je ti takhle blbě? To nechápu. No, fuj, to bych nebyla ráda, kdyby Honza chodil spát takhle pozdě.

e.k.t
autor
9. lis 2010

Joli chodí kolem 21, ale včera se nějak rozhodila, jednak po několika dnech první den doma a jedna jsme před polednem jeli do okresního města pro prádelníkovou skříň a dostala kinedryl tak to se podepsalo že ospoledne odpadla a chrněla, Joli buď neusne nebo usne a dá tak 2 hodiny včera dokonce 3

e.k.t
autor
9. lis 2010

tak peru druhou pračku a myju druhou myčku, Joli kouká na Toma a Jerryho, za chvíli snad bude mít náladu na tvoření, mě je líp, ale počítám že za nedlouho bude střevní problém a po nějakých třech hodinách už bude zase dobře 😀