Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
9. lis 2010

ahoj holky!
Evi, špatně? ach joooo! furt něco viď?
Jani, co Honzík a chruping přes den?
Mony, to je na palicu..máte dnes alespoň sluníčko? tady je.

e.k.t
autor
9. lis 2010

tady taky vykukuje, tak peru až se za mě kouří a hlavně budu třídit Joli věci a něco přendám do její nové skříně, aby měla v komodě v obýváku volněji, tady zůstane takový to na honem, ale sváteční pyžama a sezonní přestěhuju do ložnice do skříně, není s ramínky, ta bude až někdy příště

paolin
9. lis 2010

holky, chudáci děti ☹ jsou tam i malinkaté, pár měsiců ☹ proberu s Mirkem, že bychom něco pořídili
http://www.rozhlas.cz/darujhracku/portal

e.k.t
autor
9. lis 2010

tak u nás proběhl parádní hysterák 😝 takže nakonec dostala jednu vařekou a je zajímavé nastalo oamžité ticho a je klid a pohoda. se z ní jednou zjevím, mám ten pocit 😝

anta
9. lis 2010

My byli venku, holky se pose.u, ten kluk mi zase nekaká, stáhla jsem vše nezdravé a stejně nic, achjo. Už nevím, co s ním. No prolila jsem ho teplou vodou, blééééééééééé 😀 😀 😀
Jé, Joli řádí, Evi, ber to s nadhledem, aspoň si jí užiješ, i u nás to občas pěkně bouří, ale to je spíš tím, že spím blbě a tím pádem se naštvu třeba mnohem dřív než jindy, ale bývá to míň. Asi tě trošku zkouší, potvůrka 😀 😀
Pavli, Honzík teď spí každý den přes den, ale ráno teda vstává děsně brzy a už mi s tím poněkud leze na nervíky, oči mám slepený a on vypráví a vypráví a mě z toho jde hlava kolem. Teď sedí vedle mě a usmívá se jak měsíček na hnoji 😀 😀 😀

paolin
9. lis 2010

Jani 😀
Evi, lumpačka jedna 😉

e.k.t
autor
9. lis 2010

Jani prďola je v postýlce a kouká na Rumcajse, jenže tv stávkuje a přehazuje se na normální program 😝

anta
9. lis 2010

Zase jsem potkala sousedku, která s oblibou vychvaluje mm, a hned, že ho viděla (chudáka) venku v dešti o víkendu a že vídá jen jeho s klukem. Tak jsem jí řekla, no tak to ho vidíš jen o víkendu, když přes týden chodíš do práce, tak to je pak těžký vidět mě s klukem dvakrát denně venku. 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2010

tak už tu opět pobíhá lumpice zlobivá, ale co, hlavně zdraví

anta
9. lis 2010

Zato Honzík má super zábavu, vezme si deku a polštář a válí se půl dne na sedačce 😀 😀

paolin
9. lis 2010

tak u nás už to chrní 🙂 jdu si relaxnout 🙂

anta
9. lis 2010

Tak jsme hodili hovňáka, 3x hurááááá 😀 😀 😀

anta
9. lis 2010

Jo a Honzík si šel stoupnout do vany, já mu pomohla samozřejmě a sám si vysprchoval nohy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2010

tak jsem dobojovala, zlobici jsem chlejstla do ksichtíku panáka studenbé vodys a je to skoro větší šok než vařeka, jdeme ven, protože je unavená, tak vytáhnu kočár a třeba usne

anta
9. lis 2010

Co Joli dělá, že na ní používáš těchto metod? Já ostříhala kluka a ten mi oznámil, že prý je huba nevymáchaná 😀 😀 😀 Má hlavičku jak z prdu kuličku 😉

anta
9. lis 2010

Musela jsem ho ostříhat, panč mu klouzal kulich směrem k nebi a pořád mu koukaly uši 😀 😀 😀

paolin
9. lis 2010

Evi, a jéje 😖 teď by měli mít druhé období vzdoru, lumpíci. snad to brzy přejde! 😉
Jani, nechceš ostříhat i Ádu? vypadá jak holka 😀 musím zajít ke kadeřnici, neb já to umím jen strojkem 😀

jdu ho vzbudit, mrňouska. u nás dnes zatím bez větších scén. zatím se mi je podařilo předejít 😉 zítra jdeme na imunologii, tak se krapet bojím výsledků 😒

e.k.t
autor
9. lis 2010

no co ječí že chce do školky, tak říkám fajn zápis je za chcíli tak si obleč tepláky a hysterák, obuj bačkory hysterák a dokonce mi pleskla přes tvář když už jsem i křičela tak sranda největší tak holt panák neteplé vody do ksichtu. a bylo

anta
9. lis 2010

@e.k.t - ajaj, no tak to chápu. 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2010

no právě vaříme maso se zeleninou, tak jsem zvědavá, Joli se po mě furt plazí tak doufám že nebude hned zase nemocná

martinka79
9. lis 2010

čus hoky dočtu vás večer, mám tu dětio a chystám veču... myslím, ale na vás.

e.k.t
autor
9. lis 2010

Marti v pohodě

anta
9. lis 2010

@martinka79 - ahoj maratonko, tak se pak tady ukaž, už jsme na tebe natřesený 😉

anta
9. lis 2010

@paolin - pošli mi Ádu v klidu, jestli ti nevadí stříhání typu "zub sem, zub tam" 😀 😀

e.k.t
autor
9. lis 2010

se mi tam zítra nějak ani nechce 😝 není mi dobře a mám tolik práce doma, chjooo

martinka79
9. lis 2010

jsem tu, ale vy už asi hajáte. no docela pohodově, jne míša chce večer, abych si lehla velde něj a četla mu pohajdu anebo vyaprávěla o věcech kolem nás pohádky... 😀 😀 😀 jinak to jde.
hledám avymyýšlím dárky. Michal má v práci frmol a hoňku do toho bududje stále tu terasu. a já tak nějak zjištuji že bude advent a musím začít péct na akci rozsvícená stromečku a průvod světýlek... 😝 😝 😝 holky myslím stále na vás i v práci škoda, že nemáms vůj notas a připojení na net ve třídě bych vám občas psala směšné historky. 😀

anta
10. lis 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík dnes vstával až v půl sedmé, to je příjemný. jen kdybych se já sama neustále nebudila v 5 hodin a ještě k tomu jsem nejméně 3x v noci vzhůru, no fakt výborné spaní ☹ Tak jsem ráda, že jsem 😉

paolin
10. lis 2010

ahoj holky! jsme doma. Adam po cestě usnul, páč v noci zase dělal čurbes. jinak na imunologii vyšetření celkem šlo, výsledky budou za 14 dní. pak nás nejspíš čeká ještě psycholog a EEG kvůli tomu nemluvení. tak nějak to vypadá na nějakou poruchu či co... Adam nám rozumí, pár slovíček zvládne, ale neopakuje. podle mě neumí zvuky správně vytvořit. nu, ještě počkáme do 3 let a pak už to bude asi blbý.
Jani, to jste měli podobnou noc, jako u nás. Adam je asi zase prochlazený, páč se v noci 2x počůral. a to ho držím, jak v bavlnce 😉

anta
10. lis 2010

@paolin - no jen s tím rozdílem, že Honýs spí jak mrtvolka, ale maminka se budí 😀 . Ajaj, tak vy máte takové zdravotní problémy ju? Jé, jako by toho nebylo dost, tak mi Adámka pošli, já jsem tak ukecaná, že se naučí za týden i slovník angličtiny a němčiny 😉 No jinak teda držím palečky, ať to všechno jde líp. Ale jak to, že Adámek by měl mít poruchu, to nechápu, z čeho?

paolin
10. lis 2010

Jani to nevím. mohlo se mu něco špatně namíchat v tělíčku - geny a pod. nebo jestli ty špatné začátky v bříšku..ale to je málo pravděpodobné.