• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Dobré ranko. Evi, v 5? Uáááááááá, u nás se vstávalo v 6, no taková klasika :wink:
11. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, fujtajbl teda! u nás taky 6 :slight_smile:
vyjuklo sluníčko! :slight_smile:
copak asi Martinka, jestli je jí už trochu lépe..
11. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano nespletla jsem se v 5:12 jsme už poletovaly po obýváku
11. lis 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás je pod mrakem a fouká za hodinu už budeme naq cestě na nehtíky
11. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda nevím proč vstává tak brzo, když se tu povaluje po kanapi :angry:
11. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - no na to, že šla spát docela pozdě, je vzhůru nějak brzy, to by mě taky štvalo, je to potvůrka :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a včera před denní mne vzbudila ve 2 něco ošklivého se jí zdálo, no v práci to pak nebyla žádná hitparáda a ještě vydržela dlouho večer
11. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to má teda výdrž :grinning: . Já teď normálně zabila klukovi vosu v pokoji, je to možný?
11. lis 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je lumpačka malá! to bude dospávat poo, co? hm, vypadá to, že jí něco v noci nesedlo.
Jani, ty vosí vražedkyně :grinning: :grinning:
my dnes máme nečekaně vcelku poklidné dopolko. šli jsme ven na tříkolku a bez vztekání! ani jedna řvací scéna! naopak Adámek krásně šlapal nebo se smál a utíkal! tak po dloooouhé době si moje nervy krapet odpočaly :wink:
už týden je mi v kuse blbě. tak nevím, zda těmi ATB nebo žaludečními vředy nebo nervama :grinning:
11. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak dnes jsem byla zase na kontrole a vše ok :slight_smile: akorát ty nevolnosti večer by už mohli skončit :angry: je to fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokusím se vás dočíst :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééda je toho moc, tak to asi nehrozí :slight_smile: Ladík sice ještě chrupe, ale už si myslím, že už dlouho spát nebude :slight_smile:
11. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé vidím, že je tu dost marodů, tak ať jste brzo fit :wink:
11. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Many! supééér, že jste OK :slight_smile:
koukla jsem na fotečku :wink:
pořád tě trápí nevolnosti? sakrýš! co na to Mudr?
11. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli pořád :unamused: už jsem myslela, že bude konec, tak dva nebo tři dny bylo hej a zase mi bývá zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: předevčírem jsem zase hodila grcku :stuck_out_tongue_closed_eyes: přes den je fine, ale večer mi je na zvracení, no doktorka říkala, že už to snad brzo přejde, chtěla mi zase napsat čípky na nevolnost, ale nepomáhají mi :unamused: a radila i rennie , ale to jsem taky zkoušela i homeopatika i lízátka,.... prd ani ten heřmánkový čaj, no musím vydžať a doufat, že bude brzo konec, naštěstí takhle nezvracím a to kilčo co jsem zhubla mám zpátky :wink: tak snad už začnu něco nabírat :slight_smile: ale teda míň jak u Ladíka :slight_smile: to si pohlídám :grinning: už nebudu tak žrát :grinning:
11. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, jen papkej. z vlastní zkušenosti - u Adámka jsem přibrala o cca 3kg míň a chyběly mi sakramentsky. a to tak, že jsem Adámka nezvládla ukojit 100% a po necelém půl roce jsme začali střídat Sunar. a to se kojil "jen" co 3 hodinky. Vítek jako mimi po 1-2 hodinách.. Ono nevyspání, dvě děti, téměř žádná možnost odpočinku ti kilečka rychle spálí.
11. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://naradi-a-nastroje.heureka.cz/pracovni-stul-worko-a-40-doplnku/galerie/
holky teď si nejsem jistá, tady ten máte :wink:
chci se dát do objednávání dárečků dneska :grinning:
11. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ok :slight_smile: víš jak, jen si říkám, že 23 kilo navíc už bych nemusela mít :grinning: stačilo by třeba 15 :grinning:
11. lis 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je fakt, že 23 už je asi znát :wink:
my máme Black and Decker
11. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Pavli , táta mi to dodnes připomíná, že jsem byla tlustá :grinning: no co , jsem byla krev a mlíko :grinning: a je fakt, že to mlíko mi teda valilo proudem :grinning:
jdu stoleček hledat :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu najít :frowning2:
11. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak záchod vyměněn, pán byl ukecanej, ale dobrý :wink:
11. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - super :grinning:
11. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík si myslel,že je to jeho táta, tak jsem hned Honzíkovi řekla "to taky není tvůj táta" :grinning: :grinning: , pán hned začal vybalovat krabici s tím záchodem a Honzík mu zabavil sedátko s tím krytem, no fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Sousedce jsme neunikli, dokonce i otevřela dveře, baba jedna zvědavá! :sunglasses: Asi si říkala, kterej chlap to za mnou leze a že nic neví?! :sweat_smile: :sweat_smile:
11. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky si nevím rady s tím s tolkem, který objednat a od Pavli jsem ho zatím nenašla :-/
11. lis 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fidelfishop.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=40&products_id=127
tady ten vypadá dost suprově a kvalitně :slight_smile: akorát ta cena :grinning:
11. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mercato.cz/product.asp?productid=92293
tady ten taky :slight_smile: ale ta cena opět :grinning:

no nedávno byl větší výběr jaksi , měla jsem vybraný pěkný a levný a už je vše pryč :confounded: lidi už nakupjí no :confounded:
11. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.eva.cz/zbozi/54171/stolek-dilna-68-dilu/
jeden z levnějších no :wink:
teď babo raď :grinning: no ukážu tatinovi a uvidíme, zase ten dražší bude asi fakt kvalitnější, aby zase hned po vánocích nebyla půlka rozflákaná :grinning:
11. lis 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek