• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
čusík holky tak je i nějak stejně... vařím chlapům oběd-večeři jelikož stále betonují a dlěají a bla bla bla znáte to.
já půjdu za chvilku pro MIšáka do MŠ...

@anta Jani to se vám bude házet bobek a čůrat viď. :slight_smile:

@paolin jsem ráda, že nakonec je u vás taky klid a pohoda. hele to bude nervama... drž se a kup si nějaký čaj na uklidnění. :wink:

@e.k.t Evi ty zase budeš krásná se někdo má.
11. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Míšo krásná fotečka a blitky už pošli na někoho jiného. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to je ten samý, co jsem dala ten poslední odkaz , že jo :wink:
11. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinka79 - díky :slight_smile: snad bude brzo už hej :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
se mi zdají oba stejní jen ta cena je jiná my máme tneto, ale cenu nevím asi kolem 700kč či 800kč, ale klidně bych ho do 500koupila. :slight_smile:
já koupím toto...http://drevene-hracky.hledejceny.cz/woody-drevena-garaz-tripodlazni/
a k tomu dvě mašinky na batery y pak nějaké další koleje... a tunely to u nás frčí a jak si to sám staví...
11. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@many jj je to ten stejný.
11. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
pádím se chystat do MŠ... mujsím rpjednat to naše rozsvícení stromku... chápete to jako bych se nudila čico... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a drží stoleček jo, kdyby náhodou a to nářadíčko :wink:
ten tvůj odkaz mi nešel otevřít :-/
11. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
už se mi to podařilo, pěkná garáž :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
nech si Marti dařit :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem objednala Ladíkovi ten stolek co má Míšánek od Marti :slight_smile: s poštovným 700,- tak lepší jak 1500,- že :slight_smile: bude ještě na něco jiného :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@many snad buder sloužit u nás je stabilním a v pohodě ...
11. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak snad bude i u nás :slight_smile: tak po neděli bude doma :slight_smile:
11. lis 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
mně už začíná být zase bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se musím dokopat a jít něco pouklízet ať pak lehnu k telce a půjdeme brzo spát, tatin má zkoušku, tak myslím, že to po 7 zalomíme :grinning: teď tatin Laďoušovi brnká na kytaru a Ladík skáče jak pominutej :slight_smile: to bude mít sousedka radost zase :grinning: musím je zkrotit trošku :slight_smile: tak pááááááááááááá a nechte si dařit
11. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@many super... tak přeji krásné hraní...
11. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, tak tzentokrát drápky takový hodně jednoduchý, trochu smutný, jako tento nečas :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@e.k.t ale prosím tě...
11. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem byla vzbudit vykočárovanou unavenou Joli po dvou hodinách spaní suchá plínečka a čurů do nočníku, tak byla odměna a pochvala, třeba se jí to takto zalíbí :wink:
11. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás obrat o 180°. po spaní Adam scéna kvůli odchodu do školky, tam jsem ho honila po chodbách, abych mohla zaplatit stravné. pak divočil, dokud se Vítek konečně neoblíkl..venku mi sebral kočár a opět s ním utíkal z kopce dolů..a schválně najel do maminky s kočárkem. tak jsem mu kočár sebrala a nastala tradiční scéna "chudák Adámek", kdy si čupl a ječel a ječel a nechtěl z místa. takže jsem si opět vychudnala báááječné pohledy kolemjdoucích.. nakonec byl naložen a odvezen na hřiště. tam se mi 2x totálně vyráchal v kaluži a byl odvelen domů. tedy s další čupací scénou. následně po určité době opět naložen do kočáru a odvezen... fakt to musel být supr pohled. mokrý děcko, uřvaná a vyřízená matka a cupitající Vítekl absolutně ignorující moje prosby, ať si pohne, jinak se Adam nastydne. holky...já chci do práce! já už doma prostě nebudu :frowning2: :pensive:
objednala jsem Adama k psycholožce na 30.11., máme vzít i Vítka. já vím, že jsou lidičky, co děti mít nemůžou nebo je mají nemocné..ale já jsem už prostě zoufalá :frowning2:
11. lis 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak kuk
@martinka79
11. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pavli nezoufej úplně tě chápeme, psycholog pro oba super, na lidi nehleď my víme že děláš co můžeš :wink:
11. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martinka79
pokus č.2
11. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
11. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak Jolina na otázku co bude večeřet že nééééééé a naž jsem se rozkoukala tak si ulomila banán, oloupala ho a přes půl i snědla. holt hlady se trápit nebude a mlsnou už vůbec ne :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@e.k.t není to smutné je to takové střídmé... :slight_smile:

@paolin PAvli ježiš zase scénky to je fakt na palici, ale jak čtu on ti to dělá schválně když má stejné postupy... a toho psychologa schvaluji a nebpj nejsi děsná na tu práci tu chápu...
je to prostě na palici a ty jsi akční plodná holka co umí dělat v podnikání divy...
pouštím děti k pc a jdu chystat Nikolce tobok...
jo objednám opběm DĚTEM piano... malému menší a Nikolce velké... a budfu je učit hrát oba dva.. našla jsme za prima cenu na aukru koukněte na to toto
http://aukro.cz/item1310332739_sleva_nove_detske_piano_super_darek.html
11. lis 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, prima typ na dárek!
Myslíš, že mi to dělá schválně? Ježííš a proč? :frowning2: Jako že se baví tím, jak mě trápí? Vítek v jeho věku histerčil, ale opačně - při příchodu domů. Šamrja...a že oba to pobrali...
11. lis 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, nehtíky jsou takové podzimní :slight_smile:
11. lis 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčinky, doteď jsem se prakticky nezastavila. No Pavli, holka, to je fakt na palici, kujva chlapi jedni zatracení, měli by si uvědomit, že maminku mají jen jednu :unamused: . Tak jim to řekni, že tě utrápí a že budou bez tebe, když tě budou zlobit :wink:
Vy jste toho zase nakecaly :grinning:
@e.k.t a to se dá dělat s těmi nehty všechno? Já bych se bála, že se mi ulomí, beztak tedy upřednostňuji špičaté a ostré jako maminka :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuky na trubače (pro rozveselení) :slight_smile:
11. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dávám do albíčka :wink:
11. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek