Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
11. lis 2010

Dobré ranko. Evi, v 5? Uáááááááá, u nás se vstávalo v 6, no taková klasika 😉

paolin
11. lis 2010

Evi, fujtajbl teda! u nás taky 6 🙂
vyjuklo sluníčko! 🙂
copak asi Martinka, jestli je jí už trochu lépe..

e.k.t
autor
11. lis 2010

ano nespletla jsem se v 5:12 jsme už poletovaly po obýváku

e.k.t
autor
11. lis 2010

u nás je pod mrakem a fouká za hodinu už budeme naq cestě na nehtíky

e.k.t
autor
11. lis 2010

teda nevím proč vstává tak brzo, když se tu povaluje po kanapi 😠

anta
11. lis 2010

@e.k.t - no na to, že šla spát docela pozdě, je vzhůru nějak brzy, to by mě taky štvalo, je to potvůrka 😀 😀 😀

e.k.t
autor
11. lis 2010

no a včera před denní mne vzbudila ve 2 něco ošklivého se jí zdálo, no v práci to pak nebyla žádná hitparáda a ještě vydržela dlouho večer

anta
11. lis 2010

No tak to má teda výdrž 😀 . Já teď normálně zabila klukovi vosu v pokoji, je to možný?

paolin
11. lis 2010

Evi, to je lumpačka malá! to bude dospávat poo, co? hm, vypadá to, že jí něco v noci nesedlo.
Jani, ty vosí vražedkyně 😀 😀
my dnes máme nečekaně vcelku poklidné dopolko. šli jsme ven na tříkolku a bez vztekání! ani jedna řvací scéna! naopak Adámek krásně šlapal nebo se smál a utíkal! tak po dloooouhé době si moje nervy krapet odpočaly 😉
už týden je mi v kuse blbě. tak nevím, zda těmi ATB nebo žaludečními vředy nebo nervama 😀

many
11. lis 2010

ahojky holky 🙂
tak dnes jsem byla zase na kontrole a vše ok 🙂 akorát ty nevolnosti večer by už mohli skončit 😠 je to fakt hnus 😝
pokusím se vás dočíst 🙂

many
11. lis 2010

tééééda je toho moc, tak to asi nehrozí 🙂 Ladík sice ještě chrupe, ale už si myslím, že už dlouho spát nebude 🙂

many
11. lis 2010

jéé vidím, že je tu dost marodů, tak ať jste brzo fit 😉

paolin
11. lis 2010

ahoj Many! supééér, že jste OK 🙂
koukla jsem na fotečku 😉
pořád tě trápí nevolnosti? sakrýš! co na to Mudr?

many
11. lis 2010

Pavli pořád 😒 už jsem myslela, že bude konec, tak dva nebo tři dny bylo hej a zase mi bývá zle 😝 předevčírem jsem zase hodila grcku 😝 přes den je fine, ale večer mi je na zvracení, no doktorka říkala, že už to snad brzo přejde, chtěla mi zase napsat čípky na nevolnost, ale nepomáhají mi 😒 a radila i rennie , ale to jsem taky zkoušela i homeopatika i lízátka,.... prd ani ten heřmánkový čaj, no musím vydžať a doufat, že bude brzo konec, naštěstí takhle nezvracím a to kilčo co jsem zhubla mám zpátky 😉 tak snad už začnu něco nabírat 🙂 ale teda míň jak u Ladíka 🙂 to si pohlídám 😀 už nebudu tak žrát 😀

paolin
11. lis 2010

Míši, jen papkej. z vlastní zkušenosti - u Adámka jsem přibrala o cca 3kg míň a chyběly mi sakramentsky. a to tak, že jsem Adámka nezvládla ukojit 100% a po necelém půl roce jsme začali střídat Sunar. a to se kojil "jen" co 3 hodinky. Vítek jako mimi po 1-2 hodinách.. Ono nevyspání, dvě děti, téměř žádná možnost odpočinku ti kilečka rychle spálí.

many
11. lis 2010

http://naradi-a-nastroje.heureka.cz/pracovni-st...
holky teď si nejsem jistá, tady ten máte 😉
chci se dát do objednávání dárečků dneska 😀

many
11. lis 2010

@paolin - ok 🙂 víš jak, jen si říkám, že 23 kilo navíc už bych nemusela mít 😀 stačilo by třeba 15 😀

paolin
11. lis 2010

No, je fakt, že 23 už je asi znát 😉
my máme Black and Decker

many
11. lis 2010

jo,jo Pavli , táta mi to dodnes připomíná, že jsem byla tlustá 😀 no co , jsem byla krev a mlíko 😀 a je fakt, že to mlíko mi teda valilo proudem 😀
jdu stoleček hledat 🙂

many
11. lis 2010

nemůžu najít ☹

anta
11. lis 2010

Tak záchod vyměněn, pán byl ukecanej, ale dobrý 😉

many
11. lis 2010

@anta - super 😀

anta
11. lis 2010

Honzík si myslel,že je to jeho táta, tak jsem hned Honzíkovi řekla "to taky není tvůj táta" 😀 😀 , pán hned začal vybalovat krabici s tím záchodem a Honzík mu zabavil sedátko s tím krytem, no fakt dobrý 😀 😀 😀 Sousedce jsme neunikli, dokonce i otevřela dveře, baba jedna zvědavá! 😎 Asi si říkala, kterej chlap to za mnou leze a že nic neví?! 😅 😅

many
11. lis 2010

😀 😀 😀 😀

many
11. lis 2010

holky si nevím rady s tím s tolkem, který objednat a od Pavli jsem ho zatím nenašla :-/

many
11. lis 2010

http://www.fidelfishop.cz/index.php?main_page=p...
tady ten vypadá dost suprově a kvalitně 🙂 akorát ta cena 😀

many
11. lis 2010

http://www.mercato.cz/product.asp?productid=92293
tady ten taky 🙂 ale ta cena opět 😀

no nedávno byl větší výběr jaksi , měla jsem vybraný pěkný a levný a už je vše pryč 😖 lidi už nakupjí no 😖

many
11. lis 2010

http://www.eva.cz/zbozi/54171/stolek-dilna-68-d...
jeden z levnějších no 😉
teď babo raď 😀 no ukážu tatinovi a uvidíme, zase ten dražší bude asi fakt kvalitnější, aby zase hned po vánocích nebyla půlka rozflákaná 😀