Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
11. lis 2010

čusík holky tak je i nějak stejně... vařím chlapům oběd-večeři jelikož stále betonují a dlěají a bla bla bla znáte to.
já půjdu za chvilku pro MIšáka do MŠ...

@anta Jani to se vám bude házet bobek a čůrat viď. 🙂

@paolin jsem ráda, že nakonec je u vás taky klid a pohoda. hele to bude nervama... drž se a kup si nějaký čaj na uklidnění. 😉

@e.k.t Evi ty zase budeš krásná se někdo má.

martinka79
11. lis 2010

@many Míšo krásná fotečka a blitky už pošli na někoho jiného. 😀 😝

many
11. lis 2010

Marti to je ten samý, co jsem dala ten poslední odkaz , že jo 😉

many
11. lis 2010

@martinka79 - díky 🙂 snad bude brzo už hej 🙂

martinka79
11. lis 2010

se mi zdají oba stejní jen ta cena je jiná my máme tneto, ale cenu nevím asi kolem 700kč či 800kč, ale klidně bych ho do 500koupila. 🙂
já koupím toto...http://drevene-hracky.hledejceny.cz/woody-dreve...
a k tomu dvě mašinky na batery y pak nějaké další koleje... a tunely to u nás frčí a jak si to sám staví...

martinka79
11. lis 2010

@many jj je to ten stejný.

martinka79
11. lis 2010

pádím se chystat do MŠ... mujsím rpjednat to naše rozsvícení stromku... chápete to jako bych se nudila čico... 😝

many
11. lis 2010

Marti a drží stoleček jo, kdyby náhodou a to nářadíčko 😉
ten tvůj odkaz mi nešel otevřít :-/

many
11. lis 2010

už se mi to podařilo, pěkná garáž 🙂

many
11. lis 2010

nech si Marti dařit 🙂

many
11. lis 2010

tak jsem objednala Ladíkovi ten stolek co má Míšánek od Marti 🙂 s poštovným 700,- tak lepší jak 1500,- že 🙂 bude ještě na něco jiného 🙂

martinka79
11. lis 2010

@many snad buder sloužit u nás je stabilním a v pohodě ...

many
11. lis 2010

tak snad bude i u nás 🙂 tak po neděli bude doma 🙂

many
11. lis 2010

mně už začíná být zase bléééé 😝 tak se musím dokopat a jít něco pouklízet ať pak lehnu k telce a půjdeme brzo spát, tatin má zkoušku, tak myslím, že to po 7 zalomíme 😀 teď tatin Laďoušovi brnká na kytaru a Ladík skáče jak pominutej 🙂 to bude mít sousedka radost zase 😀 musím je zkrotit trošku 🙂 tak pááááááááááááá a nechte si dařit

martinka79
11. lis 2010

@many super... tak přeji krásné hraní...

e.k.t
autor
11. lis 2010

ahojky, tak tzentokrát drápky takový hodně jednoduchý, trochu smutný, jako tento nečas 😠 😝

martinka79
11. lis 2010

@e.k.t ale prosím tě...

e.k.t
autor
11. lis 2010

tak jsem byla vzbudit vykočárovanou unavenou Joli po dvou hodinách spaní suchá plínečka a čurů do nočníku, tak byla odměna a pochvala, třeba se jí to takto zalíbí 😉

paolin
11. lis 2010

tak u nás obrat o 180°. po spaní Adam scéna kvůli odchodu do školky, tam jsem ho honila po chodbách, abych mohla zaplatit stravné. pak divočil, dokud se Vítek konečně neoblíkl..venku mi sebral kočár a opět s ním utíkal z kopce dolů..a schválně najel do maminky s kočárkem. tak jsem mu kočár sebrala a nastala tradiční scéna "chudák Adámek", kdy si čupl a ječel a ječel a nechtěl z místa. takže jsem si opět vychudnala báááječné pohledy kolemjdoucích.. nakonec byl naložen a odvezen na hřiště. tam se mi 2x totálně vyráchal v kaluži a byl odvelen domů. tedy s další čupací scénou. následně po určité době opět naložen do kočáru a odvezen... fakt to musel být supr pohled. mokrý děcko, uřvaná a vyřízená matka a cupitající Vítekl absolutně ignorující moje prosby, ať si pohne, jinak se Adam nastydne. holky...já chci do práce! já už doma prostě nebudu ☹ 😔
objednala jsem Adama k psycholožce na 30.11., máme vzít i Vítka. já vím, že jsou lidičky, co děti mít nemůžou nebo je mají nemocné..ale já jsem už prostě zoufalá ☹

e.k.t
autor
11. lis 2010

no tak kuk
@martinka79

e.k.t
autor
11. lis 2010

pavli nezoufej úplně tě chápeme, psycholog pro oba super, na lidi nehleď my víme že děláš co můžeš 😉

e.k.t
autor
11. lis 2010

@martinka79
pokus č.2

e.k.t
autor
11. lis 2010
e.k.t
autor
11. lis 2010

tak Jolina na otázku co bude večeřet že nééééééé a naž jsem se rozkoukala tak si ulomila banán, oloupala ho a přes půl i snědla. holt hlady se trápit nebude a mlsnou už vůbec ne 😀 😀

martinka79
11. lis 2010

@e.k.t není to smutné je to takové střídmé... 🙂

@paolin PAvli ježiš zase scénky to je fakt na palici, ale jak čtu on ti to dělá schválně když má stejné postupy... a toho psychologa schvaluji a nebpj nejsi děsná na tu práci tu chápu...
je to prostě na palici a ty jsi akční plodná holka co umí dělat v podnikání divy...
pouštím děti k pc a jdu chystat Nikolce tobok...
jo objednám opběm DĚTEM piano... malému menší a Nikolce velké... a budfu je učit hrát oba dva.. našla jsme za prima cenu na aukru koukněte na to toto
http://aukro.cz/item1310332739_sleva_nove_detsk...

paolin
11. lis 2010

Marti, prima typ na dárek!
Myslíš, že mi to dělá schválně? Ježííš a proč? ☹ Jako že se baví tím, jak mě trápí? Vítek v jeho věku histerčil, ale opačně - při příchodu domů. Šamrja...a že oba to pobrali...

paolin
11. lis 2010

Evi, nehtíky jsou takové podzimní 🙂

anta
11. lis 2010

Ahoj holčinky, doteď jsem se prakticky nezastavila. No Pavli, holka, to je fakt na palici, kujva chlapi jedni zatracení, měli by si uvědomit, že maminku mají jen jednu 😒 . Tak jim to řekni, že tě utrápí a že budou bez tebe, když tě budou zlobit 😉
Vy jste toho zase nakecaly 😀
@e.k.t a to se dá dělat s těmi nehty všechno? Já bych se bála, že se mi ulomí, beztak tedy upřednostňuji špičaté a ostré jako maminka 😀 😀 😀

anta
11. lis 2010

Kuky na trubače (pro rozveselení) 🙂

anta
11. lis 2010

Dávám do albíčka 😉