• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
myslíš vložka v lyžáku? ta tam je. je to klasická bota, jen maličkatá :slight_smile: máme stélku vnitřní 16,5cm. s těma plastovýma lyžičkama na pásky nemáme dobrý zkušenosti. nedrží dítěti nohu, pořád se to vyzouvá, takže nejde pořádně ani povozit pro srandu. třeba tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39486574&tab=1
zapínání ze zadu bude lepší. líp se bude obouvat. Vítkovi jsme kupovali lyžáky nový s nastavitelnou stélkou na více velikostí. že je pak ujezdí i Adámek. jinak taky na houby brusle kačenky. vůbec nefungují :wink:
16. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tipy :slight_smile: a rady, juknu na odkaz
16. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je páka :slight_smile: a ještě k tomu ty lyže :grinning:
16. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jaře jsme jezdili s neteří, která měla lyžáky. v porovnání s plastovýma lyžičkama na boty je to fakt 100 a 1.
Mirek s ní párkrát sjížděl a říkal, že supr. jen se bála ve vnějším oblouku. my jezdíme za hůlku, ne mezi nohama. jako že držíš jednu hůlku na jednom konci a dítě se drží na druhém. a to tak, aby ji mělo v úrovni prsou. dospělí tedy jezdí celou dobu v podřepu, což je makačka :slight_smile: jestli najdu nějaké fotky, tak ti pošlu pro představu :wink: dnes píšu, jak manták :grinning:
16. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fine, že se ty velikosti dají zvětšit, kdyby se furt měli kupovat nový, to by bylo na palici :grinning: a taky drahý
16. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Pavli, to jsem viděla vloni jak jsme byli na dovče nebo teda letos v lednu :slight_smile: v Karlově :slight_smile: tam tak někteří rodiče jezdili s dětma
16. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lyže jsem kupovali tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19865157&tab=2
je to pálka. ale když to člověk kupuje s tím, že to odjezdí i druhé dítě, tak to docela jde :slight_smile: ale dají se koupit i ojeté
16. lis 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo, to máš recht a budeme chtít, aby jezdilo i druhé :slight_smile: juknu na to :wink:
16. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my hlavně jezdíme do Nového města na Harusák. tam je dobrý kopec na učení a taky sedačková lanovka. páč vytáhnout malý dítě na kopec na pomě nebo kotvě je dost drsný :grinning: v podstatě je člověk pořád v podřepu dolů i nahoru a takhle si alespoň sedneš na lanovce :grinning: letos pojedem na pár dní zase. jo a je tam web kamera. takže když jezdívali kuci sami a já byla s mimi Ádou doma, tak jsem je sledovala přes web, jak jezdí :grinning:
16. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný, hned jsem si to dala do záložek :slight_smile: ať vidí tatin :slight_smile: no ale teda to se pak kupuje zvlášť vlastně ty lyže i botečky, že :slight_smile: no asi je to tak i u dospělých, že :slight_smile: já lyže měla pučený ze školky :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme si vyšli na večerní prochajdu s lampionama. super, doporučuju :grinning:
16. lis 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus kuknout na MMB. třeba bude někdo prodávat celý set. jinak zvlášť. jsou teď hodně zimní slevy. dají se i koupit lyže druhé jakosti s designovou chybkou.
jo, paní máme vyzkoušenou. ona bydlí naproti v baráku jsem zjistili :grinning: má dvě malé děti :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my byli zatím jen jednou a říkali jsem si, že budeme tak jezdí každý rok, v zimě i v létě :slight_smile: je to nádhera a hlavně zážitek pro děti, my jako děti jsme nikdy s našema na dovče nebyli :frowning2: takže teď si to vynahradíme a chceme , aby ty naše jezdily furt :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo lampionky to je parádička :slight_smile: my byli tak 14 dní zpět poprvé na tom lampionovým průvodu, byl ten svátek strašidel či co , myslím, že jsem to tu psala :slight_smile: Ladík dostal i diplom za přežití strašidelné stezky :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny. Co to je toto drbání? No to snad nedočtu ani za týden a to je teprve ráno :grinning: Honzík dnes vstal prdelí napřed. Noha stále bolí, dokonce i v noci, jak jsem jí nevědomky asi ohnula či co, tak mě to vzbudilo. Achjo, jedu napůl jen proto, že musím. K doktorovi nemám šanci se dostat :unamused:
16. lis 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty lyže pak pořeším s Laďou a mrkneme :wink:
16. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, jinak jsem už možná posílala, ale supr ubytko na Vysočina 7km od toho Harusáku. jezdíme léto i zima.
http://www.ubytovani-tristudne.cz/
Harusák tady. je tam i lyžařská škola. jen tatiny si moc nepojezdí, je to fakt menší kopec.
http://www.skisnowpark.cz/
16. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jani :slight_smile: no řešíme lyže :grinning: pro dětičky :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli super, tam to vypadá krásně :slight_smile: mám v záložkách a ukážu tatinovi :slight_smile: musíme už pomalu jukat kdyby něco :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, drbali jsem o lyžích :wink:
hele, zkus si kolínko zatapovat. nebo zpevnit obynadlem. zkus se stavit do lékárny třeba pro kostival. třeba tam poradí.
a určitě něco na bolest. jestli to máš bloklý, tak kolenu uhýbáš a bolí to ještě víc. je možnost, že jak by tě přestalo bolet a ty jsi ho používala normálně, že by se uvolnilo. jinak asi ten Mudr :frowning2:
16. lis 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je blbé s tím kolenem :frowning2: joj, fakt by to chtělo kdyžtak k doktorovi a na rentgen, aby si to neměla pěkně ojetý jako já, drolila se mi chrupavka :confounded: a dal by ti prášky,......
16. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě jeďte. kluci budou lyžičkovat, ty procházkovat, můžete do bazénu..my tahle byli s Ádou v bříšku a bylo to supr. :slight_smile:
16. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsme taková generace, že to má fakt hodně lidí a to prd sportujeme, hodně to mají sportovci ty problémy,...
16. lis 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě i švihlo asi něco do hlavy :slight_smile: že jsem se rozhodla, že pojede i na letní dovču :slight_smile: že malej sice bude mít dva měsíce, ale myslím si, že už budu víc zaběhlá, jak s prvním, že to budeme zvládat a můžeme jet :slight_smile: tak má tatin ze mě radost a vypadá to, že zase někam na Vranov asi :wink: no někde néé moc daleko a hlavně ať jsme hned u vody :grinning:
16. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať nejsme daleko od domova :slight_smile: od Olomóóóća :grinning:
16. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, je fakt, že zdravotně jde lidstvo do..
16. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši budeš. z vlastní zkušenosti - narození Adámka mě nejak nerozhodilo. to nespaní jasně, ale lítání kolem mimča jsem už měla zaběhlé. a hlavně - Adam byl v šestinedělí vzorné mimi! pak se rozjel na plný pecky, ale počáteční šok nebyl :wink:
16. lis 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co třeba zítra zajet s kolínkem na pohotovost? je svátek, tatin bude doma, ne?
16. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Míši, ve čtvrtek jede Mireček do Olomóóóóca :grinning: prý v okolí bude nová gentická labina, abyste jich tam neměli málo a Mirek ji bude vybavovat :wink:
16. lis 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec nechápu, co to může být, že mě to chytlo tak zničeho nic, uvidím, jestli mě to zítra bude bolet, tak se normálně seberu a poběžím :grinning: :grinning: třeba do nemocnice, ať se mi na to podívají, protože to není normální. Když si sednu, tak dobrý, ale než to rozchodím, tak teda trpím :unamused:
16. lis 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek