Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
16. lis 2010

Jani běž. máte v okolí nějakou ortopedickou ambulanci? když myslím na úrazovou pohotovost, ne?

anta
16. lis 2010

No v nemocnici je něco takového, byli jsme tam s Honzou, když si zlomil ten malíček. 😉

paolin
16. lis 2010

Jani a bolí tě celé kolínko nebo pod ním nebo píchá v něm?

many
16. lis 2010

tak jsem tu 🙂 jsem si volala se ségrou, mám jí zadara 🙂 tak jsme vykecávaly a domluvily odpoledne návštěvu u nich 🙂 tak si pochovám Emmču a Ladík si pohraje s Kvídouškem 🙂 jdu vás dočíst a pak nachystat snídani a pojest 🙂

many
16. lis 2010

no mě bolívalo když jsem ho ohýbala a po rentgeně jak se vše zjistilo, tak bych neměla to koleno víc ohýbat jak 90 stupňů, takže žádný dřepení,...... třeba včera jsem balila pár dárečků a dala si nohu pod zadek, au au, to pak kolínko chvíli bolelo, tak bolí tě to třeba i tak 😉

anta
16. lis 2010

@paolin no bolí mě to jako po stranách na koleni, tam jsou šlachy či co. Mám to zabalený v šále 😀 😀

many
16. lis 2010

😖 😖 😖 😖

many
16. lis 2010

no ať máš brzo klid Jani

paolin
16. lis 2010

hm, to by chtělo klid. jenže to je nereálně, že! zítra šupky dupky k Mudr, ať jsi zase OK 🙂

many
16. lis 2010

Pavli ta chata co si mi dala odkaz je náááádherná, blbý je, že v sezoně se to vlastně pronajímá na týden a néé na míň, jedině čekat, kdyby bylo last minute 😀 a domluvit se 🙂 no ukážu tatinovi a budeme se dívat dál, ať je to někde blíž k domovu 🙂

anta
16. lis 2010

Jen nevím, na jaké oddělení tedy mám jít? Možná se seberu dneska odpoledne, protože je to fakt vcelku nesnesitelný.

paolin
16. lis 2010

Jani, ortopedie.
Míši, léto už bude asi zabraný...my si rezervovali dalš rok přímo teď na dovolené a měla už jen pár termínu volných. na zimu rezervujeme tak měsíc dopředu - mimo sezonu. i prodloužený víkend. ale ten celý týden je fajn. v hotelu U Loubů je vnitřní bazén, kousek rybník na bruslení..v chatě už mají i nočníky, dětskou vaničku, židličky, dětskou postýlku.. a v areálu je umělý kopeček, děti vždy jezdí na bobech 🙂 jezdívali jsme 2 rodiny do jednoho apartmánu, letos už nám to bude malé.

paolin
16. lis 2010

@anta Jani, jestli nemocnice v Kladně, tak běž na ambulanci sem
http://www.nemkladno.cz/cz/oddeleni/chirurgicke...

paolin
16. lis 2010

@anta Jani a máš to nateklý? můžeš tam mít i zánět. manžel nemůže přijít z práce dřív?

many
16. lis 2010

no my jsme takový, že na léto domlouváme vždy až po novým roce 🙂 a chtějí hned zálohu, takže únor, březen 🙂 no jednu jsem našla, teda ale páky to jsou všude 😖 minulý rok v tom penzioně bylo taky suprově 🙂

many
16. lis 2010

jo a máš recht, že je to skoro vše zadaný, je to náááhul 😀

many
16. lis 2010
many
16. lis 2010

pod stanem by bylo nej, ale s malým to nepůjde 🙂 až další rok 😀 to už se bude stanovat 😀

many
16. lis 2010

tak jsme se rozhodli, že na prochajdu ráno nepůjdeme , brzo vstával, tak ho dám i dřív spát 🙂 takže v 11 povalí 🙂 no samo, že ho budu muset uspat, ale hlavní je, aby vytuhl 😀

paolin
16. lis 2010

@many jéé, vy jezdíte na Chmelnici? 🙂 jezdívali jsem pod stany na Želetavku a na Chmelnici jsme jezdívali na loďkách na koupačku. to bývaly časy 😀

paolin
16. lis 2010

já bych ven šla. alespoň nakoupit. ale Adam má kňouravou. dělali jsem strouhanku, tak ji teď nakládá do dozy. to bude ale...nepořádek 😀

many
16. lis 2010

Pavli jak je to s Brněnskou přehradou 😉 je už napuštěná 😉 dá se tam někde koupat 😉 víš, jako na dovču tam 😉

many
16. lis 2010

Pavli tam jsme ještě nebyli, v loni jsme byli v penzionu M a bomba teda 🙂

paolin
16. lis 2010

Míši, napuštěná je. ale jak to bude se sinicemi..říkali, že to nepomůže. koupat se dá, ale tak ze začátku prázdnin.

many
16. lis 2010

aha, tak to je blbý 😖 to je hnus s těma sínicema všude ☹ i ta Plumlovská je super, a taky furt vypuštěná ☹ tam je hej

many
16. lis 2010

no myslela jsem , že bysme mohli jet na začátku, ale abych nerodila později a nebyla v 6ti nedělí, takže asi by to chtělo aspoň konec července, začátek srpna 😉

many
16. lis 2010

kurňa to jsou plány co 😀 já se tak vždycky někam těším a ráda už hledám dopředu 😀 no je to těžký, když nás chce jet víc zaráz a najít ubytování pak pro tolik lidí,..... poslala jsem holkám odkaz a uvidíme co ony na to a nebo co najdou ještě ony 🙂 a taky pak až to bude zařizovat, aby to bylo volný 😀

many
16. lis 2010

táák Ladík už spí 🙂 jsem málem vytuhla sním 🙂 ale nechci, ať se večer nebudím 😖

many
16. lis 2010

tak a za barákem jak naschvál technický začali vysávat listí, tak snad ho to neprobudí a bude chrnět, je to docela rachot 😖