• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani běž. máte v okolí nějakou ortopedickou ambulanci? když myslím na úrazovou pohotovost, ne?
16. lis 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v nemocnici je něco takového, byli jsme tam s Honzou, když si zlomil ten malíček. :wink:
16. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a bolí tě celé kolínko nebo pod ním nebo píchá v něm?
16. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu :slight_smile: jsem si volala se ségrou, mám jí zadara :slight_smile: tak jsme vykecávaly a domluvily odpoledne návštěvu u nich :slight_smile: tak si pochovám Emmču a Ladík si pohraje s Kvídouškem :slight_smile: jdu vás dočíst a pak nachystat snídani a pojest :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě bolívalo když jsem ho ohýbala a po rentgeně jak se vše zjistilo, tak bych neměla to koleno víc ohýbat jak 90 stupňů, takže žádný dřepení,...... třeba včera jsem balila pár dárečků a dala si nohu pod zadek, au au, to pak kolínko chvíli bolelo, tak bolí tě to třeba i tak :wink:
16. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no bolí mě to jako po stranách na koleni, tam jsou šlachy či co. Mám to zabalený v šále :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ať máš brzo klid Jani
hm, to by chtělo klid. jenže to je nereálně, že! zítra šupky dupky k Mudr, ať jsi zase OK :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ta chata co si mi dala odkaz je náááádherná, blbý je, že v sezoně se to vlastně pronajímá na týden a néé na míň, jedině čekat, kdyby bylo last minute :grinning: a domluvit se :slight_smile: no ukážu tatinovi a budeme se dívat dál, ať je to někde blíž k domovu :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nevím, na jaké oddělení tedy mám jít? Možná se seberu dneska odpoledne, protože je to fakt vcelku nesnesitelný.
16. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ortopedie.
Míši, léto už bude asi zabraný...my si rezervovali dalš rok přímo teď na dovolené a měla už jen pár termínu volných. na zimu rezervujeme tak měsíc dopředu - mimo sezonu. i prodloužený víkend. ale ten celý týden je fajn. v hotelu U Loubů je vnitřní bazén, kousek rybník na bruslení..v chatě už mají i nočníky, dětskou vaničku, židličky, dětskou postýlku.. a v areálu je umělý kopeček, děti vždy jezdí na bobech :slight_smile: jezdívali jsme 2 rodiny do jednoho apartmánu, letos už nám to bude malé.
16. lis 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, jestli nemocnice v Kladně, tak běž na ambulanci sem
http://www.nemkladno.cz/cz/oddeleni/chirurgicke-obory/ortopedicko-urazove-oddeleni/
16. lis 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani a máš to nateklý? můžeš tam mít i zánět. manžel nemůže přijít z práce dřív?
16. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme takový, že na léto domlouváme vždy až po novým roce :slight_smile: a chtějí hned zálohu, takže únor, březen :slight_smile: no jednu jsem našla, teda ale páky to jsou všude :confounded: minulý rok v tom penzioně bylo taky suprově :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máš recht, že je to skoro vše zadaný, je to náááhul :grinning:
16. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pod stanem by bylo nej, ale s malým to nepůjde :slight_smile: až další rok :grinning: to už se bude stanovat :grinning:
16. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se rozhodli, že na prochajdu ráno nepůjdeme , brzo vstával, tak ho dám i dřív spát :slight_smile: takže v 11 povalí :slight_smile: no samo, že ho budu muset uspat, ale hlavní je, aby vytuhl :grinning:
16. lis 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéé, vy jezdíte na Chmelnici? :slight_smile: jezdívali jsem pod stany na Želetavku a na Chmelnici jsme jezdívali na loďkách na koupačku. to bývaly časy :grinning:
16. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych ven šla. alespoň nakoupit. ale Adam má kňouravou. dělali jsem strouhanku, tak ji teď nakládá do dozy. to bude ale...nepořádek :grinning:
16. lis 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli jak je to s Brněnskou přehradou :wink: je už napuštěná :wink: dá se tam někde koupat :wink: víš, jako na dovču tam :wink:
16. lis 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tam jsme ještě nebyli, v loni jsme byli v penzionu M a bomba teda :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, napuštěná je. ale jak to bude se sinicemi..říkali, že to nepomůže. koupat se dá, ale tak ze začátku prázdnin.
16. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to je blbý :confounded: to je hnus s těma sínicema všude :frowning2: i ta Plumlovská je super, a taky furt vypuštěná :frowning2: tam je hej
16. lis 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslela jsem , že bysme mohli jet na začátku, ale abych nerodila později a nebyla v 6ti nedělí, takže asi by to chtělo aspoň konec července, začátek srpna :wink:
16. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa to jsou plány co :grinning: já se tak vždycky někam těším a ráda už hledám dopředu :grinning: no je to těžký, když nás chce jet víc zaráz a najít ubytování pak pro tolik lidí,..... poslala jsem holkám odkaz a uvidíme co ony na to a nebo co najdou ještě ony :slight_smile: a taky pak až to bude zařizovat, aby to bylo volný :grinning:
16. lis 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
táák Ladík už spí :slight_smile: jsem málem vytuhla sním :slight_smile: ale nechci, ať se večer nebudím :confounded:
16. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a za barákem jak naschvál technický začali vysávat listí, tak snad ho to neprobudí a bude chrnět, je to docela rachot :confounded:
16. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek