• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Adam snad taky půjde brzy :slight_smile: my taky plánujeme. hory už jsem domluvili přes Silvestra, dostala jsem úkol jukat na dovolenou u moře. cestovky mají na first moment i dvě děti zdarma, což se nám sakra vyplatí. jinak platíme drsně za oba kluky. jen se bojím takhle dopředu s ohledem na nemocnost Adama. příští týden budeme mít výsledky imunologie, tak raději budu jukat až po :wink: a jestli ten nový Mirkův kolega bude šikovný, tak by letos mohla být první dovolená bez mobilu a notebooku! :grinning:
16. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, byla jsem nakoupit, Honzík je taky nějakej posmutnělej. Jinak nateklý to právě nemám, tak nevím. :wink:
16. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím u moře byla jen jednou a tatin ani jednou, takže se tam jednou taky snad podíváme :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes je takový chmurný počasí :confounded: únavný
16. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, copak jsi koupila dobrého? to je fajn, že to není nateklý. třeba to máš jen natažený.
počasí je šííílený! fůůůj!
16. lis 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ále koupila jsem suchý chléb pro Honzíka, dostane ho s vodou :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ať mu chutná :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a posolíš mu to aspoň? :grinning:
16. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
my skočíme, jak se vyspí a naobědváme se, dochází mlíko na kakao :grinning:
16. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no když bude hodnej a když budu mít dobrou náladu, tak uvidím :grinning: :grinning: :grinning: Cpeme se těstovinkami s masíčkem, mňam mňam, vy už jste asi najedení a dětičky vám spí, hm tak závidím :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam chroustá opečený chlebíček do čenečky, lumpík :grinning:
16. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nějaký typ na zimní ubytování v ČR nemáte?
16. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin -. mám, u nás před barákem jsou super lavičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jídlo ti budu spouštět samozřejmě z okna, výhled je tu super :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli nemáme :confounded: ale Janča má dobrý :wink:
16. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nás čeká obídek až se vyspinká :slight_smile: my máme francouzskou polívku a rizoto :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oooo traktor jede pryč , hurááá, Ladík má nějaký tuhý spaní, nepřiběhl :slight_smile: zatím pořád ticho :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevím už jestli jsem to psala tu nebo na fb :grinning: technický vysávají listí, takže pěkný rachot byl :confounded: pod oknama
16. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - jojo, písala jsi to tu :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím, stavil se tu kámoš po delší době, tak jdeme plkat :slight_smile: pááá a Ladík už je taky vzhůru :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a sprcha taky u vás? :wink: :grinning:
Adam usnul. jdu se najíst. pak pro Vítka, snad nákup a tak :slight_smile:
16. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - sprcha standard - déšť, nadstandart - kašna :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme hodili hovňáka, super,mám radost větší než z vánočních dárků :grinning: :grinning: :grinning: Nepapá tvaroháčka a je to znát :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky nepapá rohlíky ani housky, ale to je teda děs, protože mi celozrnný pečivo odmítá, tak a teď babo raď, co mu místo toho dát :unamused:
16. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, já o těch celozrných slyšela, že stejně až tak dobrý a zdravý nejsou :-/ Jani já si myslím, že pečivo normálně může, to jí každý dítě
16. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je fine, že se v poho vykakal :slight_smile: a co kefírky :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - tak ty mu jedou. Koupila jsem mu kaši - švestkovou, jak jinak :grinning: a láme se jí už hodinu :grinning: :grinning: Honzík se probiotikům vůbec nebrání, chutná mu to, až mě to překvapuje. Teď omylem kopnul do hlavy, až jsem viděla hvězdičky :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kámoš mizel, pěkně si s Ladíkem vyhrál, byl Laďouš spokojenej :grinning:
teď uklízíme binec a mezi tím vysávám a pak se pomalu budeme chystat k té ségře :slight_smile:
Jani a myslím, že je dobrý hodně ovoce, mandarinky třeba, někoho prý i jabko staví :-/ jsem slyšela, no já si myslím, že papá vše dobře, prostě někdo to má horrší asi nějak s těma střevíčkama, určo jí to co každý jiný dítě :wink: a hlavně tekutinky no :slight_smile: Ladíkovi jsem musela sladit čajíky nebo chtěl granulovaný a až teď jsem zjistila, že už může pít normální ovocný, tak mu jede pickvik nebo jak se to píše :slight_smile: pomerančovej a dokonce bez cukru :grinning:
16. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Jani kopl tě nechtěně :wink: nebo sis to zasloužila, že si mu něco provedla :grinning:
16. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek