Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. lis 2010

no zítra se to mm rozleží páč půjde na pojišťovny 😝

e.k.t
autor
18. lis 2010
e.k.t
autor
19. lis 2010

tak a před hodinou byl budíček. vstala jsem s Joli, aby si mm trochu dáchl

many
19. lis 2010

Dobré ránko 🙂
teda Jolanka brzo vstávala , tak teď už chrupká ne 😉

anta
19. lis 2010

Dobré ranko 😉 Taky jsem zírala na tu zprávu od Evičky, tak snad ještě spinkají, to je vražedný čas 😀 😀

many
19. lis 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
19. lis 2010

jo Joli odpadla o půl sedmé a já taky, ale už jsem opět na nohách. Joli kníká v postýlce, páč jsem ji vzbudiloa že by měla jít na nočník, když je bez plíny

many
19. lis 2010

bobánek 🙂 já Ladíka nemusela naštěstí budit vůbec, prostě bez plíny a spí celou noc

many
19. lis 2010

měla si jí raději plínku ještě nechat, než jí budit ☹ ale jako je to tvoje věc, nemyslím to špatně 😉

paolin
19. lis 2010

třeba to má Evička jak u nás - Adam prostě plínu nechtěl a když ji dostal, okamžitě ji serval dolů. i ve spánku. musím ťuk ťuk, že za poslední dobu se nepočural. jinak jsme chtěli jít ven. už před 3/4 hodinou..po různých promlkách jsem ho oblíkla, ale pokaždé, když otevřu dveře, tak řve a lehne si. tak vždy odejdu do kuchyně a zkusí to za chvíli. už asi na počtvté. tak to vypadá, že zase ani nenakoupím..

many
19. lis 2010

aha, tak to je pak jiná s plínama no 😖
jinak Pavli, ten ti teda dává zabrat ☹ to nechápu ☹ a doma si hraje sám pěkně ? Že nechce ven,....... 😔 to ti vůbec nezávidím takový scény ☹ snad ho to brzo přejde bobiša ☹
taky asi zachvíli povalíme, posnídáme a vyrazíme

paolin
19. lis 2010

@many sám si hraje výjímečně. musím asistovat. on u ničeho moc nevydrží a taky kdybych ho nechala bez dozoru, to by to tu vypadalo 😀 proto trochu nechápu, jak se některé maminy doma nudí a mají vše krásně naklizené 😀 u nás mám šanci leda když spí dopo nebo večer 😉 teď leží a kňučí.

many
19. lis 2010

😀DDDD např. já, že 😀DDDD

many
19. lis 2010

no každý dítě je jiný no 😖

paolin
19. lis 2010

@many jasný 😉
zjisitla jsem, že nemáme sýr. a já špagety bez sýru prostě nebudu 😀 takže ten malej šmejdík má smůlu a minimálně půjdeme nakoupit a basta 😀 😉

many
19. lis 2010

jéééé taky mám seznámek na zítra 🙂 budu dělat špagety s nivou a žampiony , jednou jsem to už dělala, je to žrádlo 😀 podle receptu z alberta letáku 🙂

many
19. lis 2010

takže budeme dnes podobně nakupovat 😀 i eidam na to musím vzít a dušená šunka tam patří, ale je tam zbytečná, je tam už i slanina, takže tu kupovat nebudu

e.k.t
autor
19. lis 2010

@many

míšo ona si zalezla v teplákách a nechtěla, za ty 4 hodiny se teda nepočurala, budila jsem ji i proto aby si nemyslela že v noci bude vzhůru a pak bude chrnět celé dopoledne, zato ani ne minutu po tom co jsem ji prosila ať se jde vyčurat a ona říká nepotřebuju a rovnou protekla proudem, zlobice jedna ošklivá

many
19. lis 2010

to je blbý no a lepší ať spí v noci jak ráno do 10 🙂

many
19. lis 2010

dětičky umí být pěkný rošťáci někdy 😀
tak my máme pojezeno, učesáno, zuby vyčištěný, takže se jdeme oblíkat a mizíme na prochajdu a na nákup 🙂 zatím pááááá , až ho dám po obídku spát, juknu za váma 🙂

many
19. lis 2010

Evi a tobě přeji dobrou náladu, žádný špatný myšlenky a ať vše dobře dopadne s autíčkem,....

e.k.t
autor
19. lis 2010

no s Auten novým uvidíme starý to martin posral, počítám že nedostaneme ani kačku, takře mě stálo peníze před technickou které mm vyhodil luftem, budou chybět a ještě budu poslouchat blbý kecy, no to nezměním, nedá se nic dělat. Ten ťunťa nabořič mm volal číslo nehody, tak mm jel na pojišťovnu, Já čekám na ppl, pak vydudat zbytky z účtu a koupit sestřence ten tác, sbalit věci a stihnout nejdýl ve 14 vlak do Pardubek, no uvidíme

anta
19. lis 2010

Tak jsme byli u dr., ale zjistila jsem, že mám doma úplné jiné ordinační hodiny než ve skutečnosti jsou. Tak jsem se rozhodla, že se na to vyprdnu a napíšu jí mail o stavu věci. Stav věci se má velmi dobře, Honzík kaká buď každý den či obden, takže pohoda. Vysadila jsem tvaroháčky a je to znát.
@paolin - včera jsem se dost nudila, byt naklizený a dítě hodný 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. lis 2010

Jani tak to je super že se Honykovi upravila pravidelnost, naklizenost no tu můžu tiše závidět

paolin
19. lis 2010

@anta Janííí já chci takýýý 😀 😀
prima s tím bobkováním! že by ten tvaroháček tak moc stavěl? zase užitečná novinka 🙂
Vítek byl s mamkou ve středu na tom Shrekovi a pak si řekl o spinkání u babi. on už ví, jak na ni, takže ji vlastně postavil před hotovou věc 😀 ale neměl pyžámko. tak jsem se rozhodla pořídil jedno pro něj a jedno pro Adámka a dát je mamce k vánocům s textem "Snažím plnit všechna přání, zvlášť ta tajná dětská. Ježíšek" myslíte, že to mamka pochopí 😉 Vítek se ptá třeba 5x a jednou z toho mu to spaní "vyjde". no, ale zase aby se neurazila, že 😉

e.k.t
autor
19. lis 2010

Pavli nevím jestli dojde k pochopení, to máš jako u nás, venku nic moc a mám dovézt Joli na hlídání k mm rodičům, že jsme přišli o auto vědí a myslíš že se zeptali jsetli to všechno sama zvládnu bez auta vlakem na přestupy převézt? ani prd, a ještě mi neberou telefon, abych zjistila co tam Joli nemá, jsem z nich celá smutná

paolin
19. lis 2010

@anta

Pravidelné kakání, ať Honzíka prohání.
Má to jenom malý háček, za vše může Tvaroháček! 😀

paolin
19. lis 2010

@e.k.t Evi ach jo ☹

e.k.t
autor
19. lis 2010

Víš co to nezměním, pozdě si člověk uvědeomuje že ten kdo dává jsme v podstatě jen my (většinou teda já až na malé výjimky) a kdo bere ti ostatní, teda naši se moc snaží a když jen trochu můžou, tak pomůžou 😉 bez nic by se to před rokem fakt nezvládlo 😝

paolin
19. lis 2010

Evi, to je u nás v bleděmodrém. jenom tchýně, tak by se rozdala. naši jak se jim chce, ségra no comment. ta spíše ještě člověku přisadí další ránu 😝