Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. lis 2010

Evi autíčko chudák tedy dopadlo,a le štěstí, že TM celý.
jinak výletek super. 😉 my máme napečené perníčky a dvě chaloupky zdobit a slepovat budud v týdnu.. a taky si zadělám na vizovické a slané pečivo... 😉 na výzdobu školy a domu.

martinka79
21. lis 2010

HOLKY PRIMA PONDĚLÍ, snad budu mít zítra odpoledne čásek a kouknu hned na vás... dnes jsem si vše udělala tak max. vysaji jak přijedu což je u nás rituálek. 😀

e.k.t
autor
21. lis 2010

jj Marti, no co naděláme, že jo? 😉

paolin
22. lis 2010

ahoj holky!
Marti, tentokrát jsem zatrénovala i za tebe 🙂 dorazili i kluci z 2.ligy, tak to byl docela masakr 😀
jinak jsi šikula, jak ti jde vše od ruky!
EVi, držíme pěstičky, ať dají co nejvíce!
a co Janička a Honzíkovo bobkování? stále se držíte?

anta
22. lis 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík vstával před chvílí a teď si vedle mě hraje s autíčky, o nějakém převlékání do denního oblečku jaksi nemůže být řeč 🙂

anta
22. lis 2010

Jojo, kakání v pohodě 😉

e.k.t
autor
22. lis 2010

ahojky, tak mm frčel teda frčí do prahy na mzdovku potvrdit příjmy a odeslat žádost o půjčku, tak uvidíme, po neděli snad budu vědět jestli mi půjčí, vymyslela jsem si to tak, že na auto potřebuju 70 tisíc aby se vyměnily kapaliny, pneumatiky, destičky, přepis, autosedačka dvd přehrávač a prostě to nejnutnější a 30 splatím jeden úvěr co mám, toto bude na 4 roky 2900 a smáznu na 2 roky za 3 tisíce, takže relativně nula, jestli Bůh u nás ještě chvíli postojí, tak by to bolelo méně, ale bohužel plány se rozplynuly, no nějak to zvládnu, co mi zbývá jiného, že 😉

anta
22. lis 2010

Tak jsme se vylítali pěkně v dešti, Honzík má moc rád pláštěnku, tak je v ní spokojený, třikrát hodil držtičku na trávě, ale to je dobrý 😀 😀 😀

anta
22. lis 2010

@e.k.t - a to si vyřizujete půjčku u banky? To je fakt pech s tou nehodou ☹

e.k.t
autor
22. lis 2010

jj u cetelemu, máme tam dlouho úvěrovou kartu a jme spokjení, takže půjčjou doplatím kartu a splátkou karty budu platit úvěr, tzn nesníží se mi peníze na domácnost, teda jako sníží o 2 tisíce, ale to ustojím

many
22. lis 2010

ahojky holky 🙂
byla jsem tak vyřízená, že jsem chtěla spát s Ladíkem až mi pak nešlo usnout, tak jsem si chystala v kuchyni vánoční výzdobu na stůl 🙂 jen teda ubrus a perníkovou chaloupku nebo spíš Křemílka a Vochomůrky 😀 a adventní věnec 🙂 ještě svíčky do něj a v neděli se může zapalovat 😀
jinak ráno jsem byla na tripple testech, tak snad bude vše ok a něco na mě leze 😖 začínám mít rýmu a cítím krk, takže už ani na krok a budu doufat, že to nechytne Ladík, tatin si taky stěžoval, že ho bolí v krku 😖 už to bude řádit 😖
jdu se vás pokusit dočist, jestli je něco nového 😉

many
22. lis 2010

Evi ať vám to teda dobře dopadne 😉

martinka79
22. lis 2010

čusík holky jsem doma v pekárně se mísí těsto na houstičky a mám vysáto. za chvilku pofrčím pro hajdaláka do školky. dnes jsem ho tahala z pelechu.
Míšo a ten věnec jsi vyráběla??? já to udělám až v pátek musíms i nakoupit věci na adventní věnec... a taky a ubrus nový, ale na náš kul stůl nic menohu sehnat tak mě to sere.... 😠 😠 😠 samé malé...
jinak v práci vyrábí výzdobu tak se mi doma nechce, ale vidím, že víkend rozhodne... to bude atmosféra ještrě nějaký stromek na kazradu na výzdobu asi koupím nebo skočím do lesíka pro malý do květináče. 😀 😀 😀 ale pššššššt.

martinka79
22. lis 2010

jo Míša taky miluje prláštěnku jenže dostal deštník tak teď chce chodit jako frajer co lidem akorát tak vypichuje oči. 😀

martinka79
22. lis 2010

holky pádím ustlat. 😒 jsem handba ráno jsme vypadli a nidko neustlat chápe to?? 😀

e.k.t
autor
22. lis 2010

Marti to známe, já teda dneska vysmetákovala obývák a umyla okna v obýváku, vyprala a pověsila záclony, byly jsme courat na trhu, do vánoc bude ještě jeden, ale nevím jestli nebudu v práci, tak raději hned, Joli to zmákla i bez kočáru a prý není unavená. chjooooo, výzdoba no u nás tak možná něco na okna uvidíme, něco z domácích zdrojů, protože nevím jak to budeme pytlíkovat tak mi to přijde jako zbytečné vyhazování peněz, máme když tak vodovky na těma se dá čmárat na sklo 😀

martinka79
22. lis 2010

@e.k.t jasná věc a nejlepší je tepreta a šablony vyrové a z nich vyrobíš nejkrásnější výzdobu, já dokoupím jens tuzhy a tak.. na věnec bvíš jinak používám přírodniny... 😀 právě kještě okukuji dárčky na netu a pak šůp do školky.

e.k.t
autor
22. lis 2010

já dnes bráchovi koupila laclové monterky, on si je přál. no uvidím, možná s Joli nejaké zdobení z vizovického těsta taky uděláme, ale momentálně nějak není na nic nálada

paolin
22. lis 2010

ahoj holky!
Míši, tripply budu určo v poho! a nachlazení ať brzy přejde!
Marti, já si nechávala šít ubrus tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=141119 ušije ti ho i na míru. pořídila jsem si i věnec do kuchyně. jinak adventní vecičky na stůl závidím 😉 já nemůžu. Adam by mi to zlikvidoval..
Evi, třeba tě ten nahoře ještě mile překvapí a dopadne to alespoň trochu dle představ 😉

paolin
22. lis 2010

jinak logopedka říkala, že Vítek udělal velký pokrok. no já nevím. šišle pořád stejně 😀 ale ona to má asi v uchu, no..
venku leje, tak jsme zalezlí doma. odpo nakonec jdeme popřát ségře k narozkám. ale jen na chviličku. od 6 má pozvanou další část rodiny a my tam jaksi být nemáme 😝

e.k.t
autor
22. lis 2010

pAVLI TO VÁS NEMOHLA POZVAT NA NĚJAKÝ VOLNÝ DEN? BYCH TAM ASI ANI NEŠLA JAKO S DĚTMA A JEN NA OTOČKU, VYPADÁ TO JAKO ŽE O VÁS NESTOJÍ ALE O DÁRKY ANO 😝

e.k.t
autor
22. lis 2010

fůůůj blbej caps

anta
22. lis 2010

Tak jsme nespali 😀

e.k.t
autor
22. lis 2010

zato u nás je odpad, dokonce se sama vyslíkla nachystala plínu a zapudrovala pipinu, a pak mamííííí zadělej jdu spinkat 😀 😀

martinka79
22. lis 2010

Pavli tak si užij rychlo návštěvu... bych jí něco řekla...
jo a díky za odkaz.... kouknu . Pavli výzdob ještě budeš mít a až budeš straá bábinka tak si můžeš i WC vyzdobit. 😀 😀 😀
M9šo taky myslím na triply..
Evi lepší než vizovice je slané odkaz tu... 😉 http://clanky.vareni.cz/slane-testo-jako-dekorace/

e.k.t
autor
22. lis 2010

@martinka79
díky za odkaz

martinka79
22. lis 2010

@e.k.t EVIČKO NENÍ ZA ZAČ 🙂

anta
22. lis 2010

@paolin - tedy to je tedy fakt zvláštní pozvání, bych jim řekla, že na chviličku to nemá cenu a že přijedete jindy, když to máte takto časově omezený 😠

martinka79
22. lis 2010

@anta jasná věc Jani... 😉

martinka79
22. lis 2010

chystání večeře pa