Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. lis 2010

Tak holčinky, máme zde opět období, kdy se Honzík snaží bouchat mámu i tátu, tak zase to vypadá, že bude boj, já mu dám mlátit své rodiče hodné! 😝 😀 😀

martinka79
22. lis 2010

@anta Jani jo to je období... u nás se nebije, ale občas... spíše něco nevhodného řekne.. jako mami ticho, mami jdi pryč, mami dám ti na zade... nebo mami chceš na prdelku???

anta
22. lis 2010

@martinka79 - já vím, že je to jen období, už jsme to měli asi třikrát toto období /na přes prdel mimo jiné/, no jo kdo to má vydržet? On je ale zmeťour, udělá to vážně z ničeho nic, takže jsem vesměs překvapená a nestačím ho ani zadržet, aby nebouchnul. Takže musím být ostražitá, já mu dám! 😝 😀

paolin
22. lis 2010

ahojky holky! tak jsme zpět. nakonec jsme mohli vydržet déle 😝 akorát cestou tam usnul v autě Vítek a cestou zpět Adam a doma se samozřejmě vzbudil ☹ jinak kluci divočeli a maminky holčiček se předháněly, která je úžasnější, déle v noci spí a tak. tak mě to tedy celkem mrzí 😔 jinak byl supr švagr. když jsme odcházeli tak prý, jak jsme se všichni krásně sešli, že rodinu obvolávali teprve včera, že ta oslava byla hurá akce. jen jaksi netušil, že nás jaksi nikdo neobvolal a nepozval. kdybychom dnes nešli k logopedce a nestavili se k mamce, tak bychom ani o oslavě nevěděli 😝 supr pocit, když je člověk táák strašně vítaný 🙄 no nic no 🙂

Jani, bouchací období zase? že by měl Honzík takto projevy vzdoru? se na to budu příští týden ptát té psycholožky, jak reagovat, tak pak písnu 😉

martinka79
22. lis 2010

@paolin jsem ráda, že to nakonec bylo fajn az toho, že jste jaksi nebyli mezi vyvolenými kašli. důležité je, že si to děti užily. 😀

paolin
22. lis 2010

to asi užili. jen já jsem si stačila s lidmi říct maximálně ahoj a pak jsem kolem nich skákala. samozřejmě i kolem neteřinky, že 😝

paolin
22. lis 2010

Adam nechce usnout ☹

martinka79
22. lis 2010

@paolin Adámklu šup do pelechu kolem domu lítá baba jaga 😠 😠 😠
no si dovedu představit zase si jako vůl běhala...
mám pro tebe ty odkazy na hory, ale v práci zítra pošlu SMS. protože domů to snad nikdy nedonesu, jsem horzná. 😝 promiň.

martinka79
22. lis 2010

Pavli ten odkaz co jsi mi dala, apní šije jako na zakázku??? 😉

paolin
23. lis 2010

@martinka79 Marti, v poho 🙂 S paní se určitě dá domluvit i na zakázku. látka na ubrusy je taková hrubší, ale aspoň se tak nemačká a dobře drží. Dnes zkusím vyfotit a poslat 😉

anta
23. lis 2010

Ahoj holčinky, tak tady sněží, chumelí se chumelí, padá snížek bílý, škrábeme se v prd..., máme dlouhou chvíli 😀 😀 😀

anta
23. lis 2010

@paolin - Pavli, to budeš moc hodná, to jsem zvědavá, co na to řekne paní psychológová 😉

paolin
23. lis 2010

Jani, u vás sněžákuje, jo? 🙂
no, co jsem se naposledy ptala na agresivní projevy u dětí - známe vnuk nadával a že ji nemá rád a bouchal ji a tak, tak jim bylo doporučeno na to vůbec nereagovat. tak uvidím, jestli to řekne i tato psycholóžka 😉

many
23. lis 2010

dobré ránko holky 🙂
zdravím a jdu se vyvalit k telce pod deku, nějak mi není hej a snad nebude víc ouvej ☹
Jani jééééééé snížek 🙂 u nás prdlajs, nesněží, neprší, slunko nesvítí 😖

anta
23. lis 2010

A já už mám vytřeno, heč 🙂

@many - jé, ty máš pořád trápeníčko, to ti tedy Lukášek zadarmo nedává, co? Hezky odpočívej, když to jde, u nás to moc nejde 🙂

anta
23. lis 2010

Od rána kladu na srdce Honzíkovi, že mámě nesmí dělat BUM, zatím jsem tedy do držky nedostala 😀 😀 😀

paolin
23. lis 2010

jéje Míši! pořád nějaké to nachlazeníčko hnusné? ☹
Jani ty šikulo! šupky dupky honem k nám, podlahu tu taky mám, špinavá je jako ďas, radši čumím na nouťas 😀

paolin
23. lis 2010

chtěla bych Adama vykoupat, páč smrdí jak bolavá noha 😀 ale vono to nechce! 😀

e.k.t
autor
23. lis 2010

ahojky, u nás se v noci prudilo do půl druhé a to mm jdoucí do práce a vstávající před 4 a namající auto pro případ zaspání vstal, seřval ji a zhasnul - výsledek hysterák - tak jsem vstalaq dala vzlykuli vysmrkat a otřela jsem jí držtičku mokrým kapesníkem a za chcilku mršule malá chrněla. ráno po 7 buuuu a beeee a že chce medicínku, tak doufám že na ni nic neleze, by mne asi trefilo 😝

umixovala jsem majonezu a jdu dělat Martinčiny houstičky ale budou to jen bulky, Joli není nějak ve formě 😠

paolin
23. lis 2010

Evi a jéje! třeba je to jen z noci a bude OK.
Adam má histerák. a páč je zdravý, tak jestli toho nenechá, valí miláček pod studenou sprchu! 😠 už mě to tedy pěkně serínkuje! 😠 odpo musím do kanclíku, tak budu brát Vítka poo, abych co nejvíce eliminovala Adamovo řvaní a do toho kanclu vůbec dojela včas, že 🙄

anta
23. lis 2010

@paolin a @e.k.t - teda holky, vy to máte nějaký hrozný, co ty děti pořád vyvádí? Evi, doo půl druhý, jo? No to bych se po...., teda! 😒

anta
23. lis 2010

Tak jsem Honzíkovi vyrobila boxovací polštářky s vysvětlením, že když bude bít maminku, bude ho bolet ruka potažmo prdel 😀 😀 😀

many
23. lis 2010

jukám za váma, máte teda na pilno 😉 já se nudím a škoda, že nemáme noťas, mohla bych si sváma psát pořád 😒 takhle musím sem tam odběhnout, ale neva, to nachlazení mě štve, ale snad se to nerozjede a bude brzo pryč 😖 jukla jsem si právě na net skrz bylinky,...... jestli si můžu dát třeba Ladíkův čaj na průdušky, máme ho doma na nic a pili jsme ho s tatinem, když jsme byli nachcípaní, ale ten obsahuje diviznu a ta se nemá, tak nebudu riskovat a dočetla jsem se, že můžu jiný čaje,.... tak si jdu udělat heřmánkový s medem 😀
jinak vytřít a vysát je u nás potřeba 😉 😉 😉 😉 😉

e.k.t
autor
23. lis 2010

jj to víš je to lumice, omylem si šla lehnout poo ale je zajímavé u babiček si to prostě nedovolí 😝

tak suroviny včetně vlastnoručně vyrobené majonezy jsou v pekárně a až se nahřejou tak udělají těstíčko, a budou bochánky

paolin
23. lis 2010

Evi, u vás jsou ty noční běsy taky dost často, co? budu se na to taky ptát psycholožky, tak poreferuji 😉
musím si začít psát dotazy, abych na něco nezapomněla 😉

jinak Adam skončil ve sprše. jééé, ten se divil... 😅 a uklidnil. je vykoupaný, prohřátý a cpe se esíčkama. nu, uvidím dál co z něj vyleze..Vítek si studenosprchování docela dlouho pamatoval a chvíli dal pokoj se řvaním. to mi připomína - včera na návštěvě měl Vítek príma řvací scénu před všemi. stál uprostřed pokoje a ječel..ta ostuda! 🙄 no a pak se ségra se svojí švagrovou předháněly, kdo má hodnější holčičku. jéé, mně bylo do pláče! 😝

e.k.t
autor
23. lis 2010

Míšo tohle je na nejkrásnějším staVU TO NEJPRUDIVĚJŠÍ, ŽE SE NEMÁŠ Vlastně s čím léčit

e.k.t
autor
23. lis 2010

Pavli, prostě je tu ještě pořád děsná atmosféra, čekám na schválení nebo zamítnutí úvěru, jsem nervní páč v tomto počase jsou veškěré přesuny náročné, hrozí nemoc a mm rodiče se nenabídnou že by teda pro Joli dojeli, naši to nechápou, mm taky ne, ale my to zvládneme, to jsem si jistá.
Paradoxně mm říkal, že třeba konečně pochopím komu nemám pomáhat, komu nemám dávat dárky atd, když na nás hážou bobana. no já to neumím, ale asi se trochu poučím a začnu si korunky šetřit pro naše, kteří se fakt snaží

paolin
23. lis 2010

@e.k.t Evi, tak to jsi stejná povaha..já se vždy rozhodnu, že už prostě naši kluky neuvidí a vydrží mi to tak 14 dní..pak zase přijdeme a zase dotaneme pořádně za vyučenou a tak dokola. Mirek je solidně naštvaný, ale já to jaksi prostě neumím. kluci jsou u našich tak šťastní.. když má tedy moje maminka náladu a je příjemná, že 😀

e.k.t
autor
23. lis 2010

jj Joli si tam užívá sestřenky a pokud chci aby měla tyto možnosti, tak holt musím zatnout zuby.

ale štědrý den tam jsem rezolutně odmítla a logistiku dárků jsem taky řekla jednoznačné NE, dva roky zpět jsem neviděla jedinou reakci, jedinou radost, tak proč bych to měla trpět, ani podělaný fotky neudělali 😝

Kupodivu se děsně divili. když mm řekl že do vánoc nám to auto vykopu i ze skály a že bude kolem 18 doma a uděláme si to podle svýho 😀

paolin
23. lis 2010

Evi 😉