• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
teda moje mlsoňka celý dopo že jíst néééé a pak mi slupla půlu klobásy
23. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda moje mlsoňka celý dopo že jíst néééé a pak mi slupla půlku klobásy
23. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak :slight_smile: Evi :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to ležení mě nebaví :grinning:
Evi teda u vás se kuchtí :slight_smile: škoda, že mám rýmu, určo bych cítila vůni až u nás :slight_smile:
jinak Ladíkovi už taky začínají konečně chutnat párečky :slight_smile: i ta klobáska :grinning: ale dokonce jedl už i bramborák, jsem čučela, no už rostou a zachvíli budou chtít sníst i nás :grinning: to nééé snad, si dělám srandu :grinning:
23. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ten Adámek je jak vyměněnej! hrál si sám, já uklidila!! pak se mnou vařil, poslouchal a teď krásně jí ani neutíka! zírám! ono ho to přejde, jak se vyspí a šupne do starých kolejí :wink: ale takový zlatíčko..to je fakt pro radost :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, byli jsme venku, Honzík měl pláštěnku a už umí tedy další značky aut - fiat, audinu a mitsubishi, vždy mě překvapí. Na vánoce k nikomu jezdit nehodlám, ať přijedou oni. Mají auto k dispozici, tak nevím, proč bychom se měli tahat s harantem a ještě s dárasama na zádech v krosně, to si raději do batohu dám Honzu, ono to vyjde nastejno :grinning: :grinning:
Pavli, z té scény si nic nedělej, klucí jsou třeba přetažení, tak řádí, no a co. Aspoň o nich všichni ví :slight_smile:
23. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Pavli, na ty rádoby dokonalé matky fakt kašli, nevíš, co se děje u nich za zavřenými dveřmi. Co ty víš, odejdou z návštěvy a z dokonalých holčiček se stanou smradi v cukuletu :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já mám nakynuto, udělané bochánky, pokmínované, posolené a čekají na nakynutí a troubu, doufám že si Joli deá
23. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si dali dva plné vrchovaté talíře obídku a zmizelo to tedy hned. Snědli jsme to i s talíři :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani to u nás 4 lžičky polívky a prý jde spinkat
23. lis 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, Evi, jako že na ní něco leze anebo taky to může mít z únavy, když řádila do těch půl druhý. Honzík, když je moc unavený, tak taky moc nepapá :wink:
23. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak bochánek zahučel celej, ale chrupat nechce, tak aby si nemyslela v 15 00 ji tahám z postele a může se stavět třeba na uši, tady prší tak se moc nedá
23. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda jsem úplně unavená a záda jauuuu, potfora mrňavá polila postel džusem, tak jsem převlíkala a ta potvora mi ještě nadala že nemá poltářek :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dostala malinkej s kočkou a klubíčkem, protože ten její je samo mokrej :angry:
23. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a už su spí, takže má nezbytnou potřebu dostat vyhubováno aby pak klidně chrněla, hmmmm xerox po mamince haauuuuu
23. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi to dělal Vítek. vždy jsme se museli pohádat a pak mohl v klidu usnout :grinning:
Adam už je vzhůru. já jdu balit a tak za hoďku provedu akci "s uřvaným Adamem vzhůru do práce".
je mi z toho tedy ouzko, jak to dopadne :frowning2: zda bude opět scéna nebo ani nee..
23. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli myslím na tebe, asi se půjdu natáhnou, je mi fakt brrrblééé
23. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, honem utíkej hajuškat, dokud chrní Jolinouš :wink:
23. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si namazalas bochánek paštikou a oloupala mrkev a dopuju se baštou, musím vynést odpadky a plíny a potom i pověsit první půlku politýho prádla a dát druhou, aby nezůstaly fleky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli venku v tý zimě, brrr. Honzík usnul, nejdřív, že ven nenenene, ale pak si to rozmyslel, že teda ven jo, když ta máma jedna chce. Tak spí.Ráno jsem ho našla v posteli a byl mokrej vepředu a celý břicho měl mokrý, no prostě pročůranej až hrůza! :unamused:
23. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda přesvědčit lumpušu že má vstávat, to je boj
23. lis 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď jsem na ni musela vyrukovat s tím že jestli si nesedne k jídlu poliju ji studenou vodou, a sedla a baští a děla mňam, neeemááám ráááádddd období vzdoru :angry:
23. lis 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se vzbudil sám po 45 minutách, což jde :wink:
23. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to buď ráda, Joli špatně usíná, ale potom spí celkem dobře
23. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je vyspinkáno :slight_smile:
my spali po obídku hoďku a půl :slight_smile: do růžova :grinning:
23. lis 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a za 3 hoďky už jdeme zase :grinning: jak ten den utíká :slight_smile:
23. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - jéé Adámek byl takový zlatíčko,no super, jen ať mu to tak zůstane
23. lis 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tady se papká :wink: asi Ladíkovi uvařím krupici :slight_smile: jaksi teď prd obědvá,..... málo jí :confounded: tak krupici si třeba dá :grinning:
23. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ladík už baští krupici :grinning: no nic holky , nechte si tu dařit a zítra za váma zase juknu, jdu si lehnout k telce, páááá
23. lis 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Adam zase ztropil odchodovou scénu :rolling_eyes: řval i v MHD snad celou cestu. co už no..

@many vy to ale máte dobrý :wink: Adam půjde tak v 9 a to ještě donucen.
23. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 Marti kuk fotky :wink: barveně se moc tedy nepovedly..
23. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli je to takový pěkný jemný
23. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek