• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin - jé to je moc pěkný, chválím :slight_smile: Jinak dnes úspěch, nedostala jsem ani jednu ránu, boxovací polštáře zabraly. Ne, že by do nich boxil, ale aspoň se na nich mohl válet a to je lepší než týrat vlastní matičku svou rodnou úrodnou :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky jsem utahaná... práce záhul apak cvičeí anáupy vidím to na tupě čumění na v a bylinkový čaj zítra odpoledne se těším na vás. :slight_smile:
23. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já teda taky nějak melu z posledního, mm říkal že rozhovor s likvidátorem vyzněl pozitivně, tak uvidíme
23. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky, tak tady opět sněžilo :wink:
24. lis 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
24. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tak u nás zatím neee :slight_smile: já čekám až napíše Pavla, že v Brně sněží a pak už to určo brzo dojde k nám :grinning:
24. lis 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - Pavli , Ladík by šel taky klidně rád v 9 i v 10 :wink: ale že bývám unavená, není mi dobře a v telce prd, tak chodíme spát v 8 a tatin má klid na kytárku, on ho jinak nechce nechat a chce hrát sním a sousedka má taky klid, mrcha jedna , furt jenom buzeruje, že Ladík dupe, že je budí ráno v 7,.............. :angry: nemá koho buzerovat, tak to zkouší na nás, ale já ji mám v paži a ať zkusí ještě jednou, pošleme jí na úřad, at si to příjdou změřit, jestli děláme tak hrozný rachot :confounded:
24. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nebudem rozčilovat, kvůli trhlé babě, že :wink:
24. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - no taková bába člověku dokáže otrávit život. :unamused:
24. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky sousedi "nadávali", že je kluk budí v 5 hodin ráno, tak jsem je ujistila, že to rozhodně naše dítě není, v té době vstával až v šest, takže setřeli, ale tak to víš, příjemný to tedy není :wink:
24. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to teda jo, může být ráda, že nevstává v 6 nebo v 5 :wink: a taky to , že Ladík spí od 3 měsíců do rána, no třeba jí to naše druhý mimi dá zabrat a uvidí :grinning: :grinning: :grinning: jak kdyby ty děti za to mohli :frowning2: si nepamatuje už co dělali její kluci, když byli malí :wink: no ale vím,, že to teprve příjde až budou doma dva a hrát si dva a lítat po schodech s kámošema,.........no jedním uchem do vnitř a jedním ven, ale kéž by byl klid, ale vždycky se najde nějaká ta furie :angry:
24. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
děti jsou děti a v paneláčku jde prostě vše slyšet, slyšíš, když si soused zakašle, ..... navrchu nad náma děti nemají a dupou, nedělaj to schválně to vím, prostě to chození jde tak slyšet :confounded: no já bych si taky mohla stěžovat, jak práskají dveřma , když Ladík spí nebo ječí na chodbě,....... ale prdím na to, abych nedopadla jako ona :grinning:
24. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no příjemný to není, ale je malej a já ho nemůžu za to mlátit, že utíká nebo furt po něm řvát :pensive: říkáme mu to furt, Ladíku pomalu, nelítej, ale on to během dvou minut zase udělá, spěchá za náma no :grinning: ale to už si stěžovala i v zimě a to měl rok a půl, ona si bude furt něco hledat, asi se chlapi od ní doma už nenechají buzerovat, tak zkouší jinde, jak má špatnou náladu :grinning: ale má smůlu, nás tím už nenasere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš ono to pak překvapí, když máš doma pohodičku, děcko si samo pěkně hraje, pak jdeme ven, pak spí po obídku a pak si zase hraje, řekla bys, to je klid, je hodnej, a pak na tebe nějaká Ježibaba bafne :angry:
24. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se zase rozjela co :grinning:
24. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - já taky za Honzou nechodím, aby mu náhodou něco nevypadlo z ruky, prostě na ně kašlu. Řekla jsem jim, že kluka kvůli nim nezabiju :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :wink:
jdu udělat Ladíkovi snídani a jsem hned u vás :wink:
jinak jsem mu našla na dvd, že mu ségra místo Tomáška vypálila jakýsi jiný vláčky, tak je má zaplí a hraje si u toho :slight_smile: nevím, možná to znáte, já teď koupila Ladíkovi jen tak časopis sluníčko a na zadní straně ty vláčky zrovna jsou :slight_smile:
24. lis 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu :wink:
Evča je dnes taky v práci?
Marti tobě jsem zapomněla napsat, že ten věnec mám umělý, už ho máme pár let, po Laďove babičce, tak si ho furt nechávám zatím a používám :slight_smile:
24. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyfotila jsem ten stolek :wink: to je zatím jediná výzdoba doma :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem teda na tu modrou barvu no :grinning: ale slyšela jsem, že svíčky mají být prostě fialový, tak to dodržuju, jinak by byly modrý :grinning:
24. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé u nás leze ven sluníčko :grinning: to je světla :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, Míšo, krásný taky, vy mě pořád inspirujete, holčiny, už se taky těším, až budu dělat výzdobu. Honzík háže druhý bobek, hurá, zase smrad :grinning: :grinning: Teď jsme byli venku hodinu a půl v tý zimě :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík nečekaně hodil druhého bobka :confused:
24. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si koupit nějaké teplé boty, skočím do dětského oddělení a něco tam najdu. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré skoro poledne, nějak jsme dnes dospávali a kdyby kolem 10 nedošel mm že je vyspanej tak bych asi v obýváku medvědila dosud :grinning: :grinning: :grinning:

U nás prší se sněhem, fůůůůj

pekárna dělá další Martinčino těsto, mělo fakt úspěch mi u Joli

jinak nervy pořád na pochodu, zrovna je tak hnusně a mm má odpoledne vézt Joli na hlídání, autem by se to ráno stihlo, takto prostě musí odvézt dnes Joli vlakem v tom hnusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Evi, Joli je dnes hodná, ju? :slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak střídavě, chce jet autíčkem za babi a prudí že musí jet v té slotě vláčkem, no je to takový nahouby
24. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Míši, pršelo a malinko sněžilo :wink:
ráno jsme jeli ke kamošce na návštěvu,opět se řevem, že... já už se úplně třepu, až tohle zkončí..! Adam si neopustil i řev v noci a to byla dost sílá, jakou vejšku nasadil..do toho ho chtěl utěšovat Mirek a tím to ještě víc pohnojil :grinning: tak jsem mu řekla, ať si jde laskavě lehnout, Adama chvíli nechá a bude to OK. no a bylo :grinning: jinak pro zajímavost, proč Adam řve. chce se mu totiž čurat. ale když pro něj někdo přijde, začne histerák. ten trvá tak hodinku, pak pro Adama jdu, řeknu sedni a vyčurej, lehni a spi! a je to. ale tu hodinku, dvě to vydrží..
Míši, hele já se k vám vážně z klukama nastěhuju a jak bude baba ráda, že vás tam zase bude mít :grinning: u nás jsou paneláky OK. neslyším nic. leda, když soused nad námi hodně dupe. ani paní sousedka vedle Adama neslyší. což se divím :grinning: leda pod námi chudáci.. :grinning: ale nikdy si neztěžovali. to v rodiným domku u našich...tak si fakt člověk ani prdnout nemůže... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, výzdoby máte krásný! posílejte fotečky na pokochání :wink: já si doma adventní věnec fakt nelajznu :wink:
24. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi a máte do daleko?
24. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě spí, byl docela protivnej, když jsem ho brala ven, prý že usne doma, chacha - vylez vtipe, to bych nesměla znát, ale pak uznal, že venku usne určitě :grinning: :grinning: Řeším teď jeho fóbii z lustrů, holky, on se bojí, když rozsvítím lustr, no je to normální? :confused: Už mě nebaví doma chodit po tmě :grinning: :grinning: :grinning: Ráno dostal sprdunk už. Nevím, co si to pořád vymýšlí, no svádím to na jeho fantazii, ale loučemi doma tedy svítit odmítám :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek