Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. lis 2010

@paolin - jé to je moc pěkný, chválím 🙂 Jinak dnes úspěch, nedostala jsem ani jednu ránu, boxovací polštáře zabraly. Ne, že by do nich boxil, ale aspoň se na nich mohl válet a to je lepší než týrat vlastní matičku svou rodnou úrodnou 😀 😀 😀

martinka79
23. lis 2010

čus holky jsem utahaná... práce záhul apak cvičeí anáupy vidím to na tupě čumění na v a bylinkový čaj zítra odpoledne se těším na vás. 🙂

e.k.t
autor
23. lis 2010

Marti já teda taky nějak melu z posledního, mm říkal že rozhovor s likvidátorem vyzněl pozitivně, tak uvidíme

anta
24. lis 2010

Dobré ranko, holčinky, tak tady opět sněžilo 😉

many
24. lis 2010

Dobré ránko 🙂

many
24. lis 2010

@anta tak u nás zatím neee 🙂 já čekám až napíše Pavla, že v Brně sněží a pak už to určo brzo dojde k nám 😀

many
24. lis 2010

@paolin - Pavli , Ladík by šel taky klidně rád v 9 i v 10 😉 ale že bývám unavená, není mi dobře a v telce prd, tak chodíme spát v 8 a tatin má klid na kytárku, on ho jinak nechce nechat a chce hrát sním a sousedka má taky klid, mrcha jedna , furt jenom buzeruje, že Ladík dupe, že je budí ráno v 7,.............. 😠 nemá koho buzerovat, tak to zkouší na nás, ale já ji mám v paži a ať zkusí ještě jednou, pošleme jí na úřad, at si to příjdou změřit, jestli děláme tak hrozný rachot 😖

many
24. lis 2010

se nebudem rozčilovat, kvůli trhlé babě, že 😉

anta
24. lis 2010

@many - no taková bába člověku dokáže otrávit život. 😒

anta
24. lis 2010

Nám taky sousedi "nadávali", že je kluk budí v 5 hodin ráno, tak jsem je ujistila, že to rozhodně naše dítě není, v té době vstával až v šest, takže setřeli, ale tak to víš, příjemný to tedy není 😉

many
24. lis 2010

Jani to teda jo, může být ráda, že nevstává v 6 nebo v 5 😉 a taky to , že Ladík spí od 3 měsíců do rána, no třeba jí to naše druhý mimi dá zabrat a uvidí 😀 😀 😀 jak kdyby ty děti za to mohli ☹ si nepamatuje už co dělali její kluci, když byli malí 😉 no ale vím,, že to teprve příjde až budou doma dva a hrát si dva a lítat po schodech s kámošema,.........no jedním uchem do vnitř a jedním ven, ale kéž by byl klid, ale vždycky se najde nějaká ta furie 😠

many
24. lis 2010

děti jsou děti a v paneláčku jde prostě vše slyšet, slyšíš, když si soused zakašle, ..... navrchu nad náma děti nemají a dupou, nedělaj to schválně to vím, prostě to chození jde tak slyšet 😖 no já bych si taky mohla stěžovat, jak práskají dveřma , když Ladík spí nebo ječí na chodbě,....... ale prdím na to, abych nedopadla jako ona 😀

many
24. lis 2010

no příjemný to není, ale je malej a já ho nemůžu za to mlátit, že utíká nebo furt po něm řvát 😔 říkáme mu to furt, Ladíku pomalu, nelítej, ale on to během dvou minut zase udělá, spěchá za náma no 😀 ale to už si stěžovala i v zimě a to měl rok a půl, ona si bude furt něco hledat, asi se chlapi od ní doma už nenechají buzerovat, tak zkouší jinde, jak má špatnou náladu 😀 ale má smůlu, nás tím už nenasere 😀 😀 😀 😀

many
24. lis 2010

víš ono to pak překvapí, když máš doma pohodičku, děcko si samo pěkně hraje, pak jdeme ven, pak spí po obídku a pak si zase hraje, řekla bys, to je klid, je hodnej, a pak na tebe nějaká Ježibaba bafne 😠

many
24. lis 2010

jsem se zase rozjela co 😀

anta
24. lis 2010

@many - já taky za Honzou nechodím, aby mu náhodou něco nevypadlo z ruky, prostě na ně kašlu. Řekla jsem jim, že kluka kvůli nim nezabiju 😀 😀 😀

many
24. lis 2010

nikdo nikde 😉
jdu udělat Ladíkovi snídani a jsem hned u vás 😉
jinak jsem mu našla na dvd, že mu ségra místo Tomáška vypálila jakýsi jiný vláčky, tak je má zaplí a hraje si u toho 🙂 nevím, možná to znáte, já teď koupila Ladíkovi jen tak časopis sluníčko a na zadní straně ty vláčky zrovna jsou 🙂

many
24. lis 2010

tak jsem tu 😉
Evča je dnes taky v práci?
Marti tobě jsem zapomněla napsat, že ten věnec mám umělý, už ho máme pár let, po Laďove babičce, tak si ho furt nechávám zatím a používám 🙂

many
24. lis 2010

vyfotila jsem ten stolek 😉 to je zatím jediná výzdoba doma 😀 😀 😀

many
24. lis 2010

jinak já jsem teda na tu modrou barvu no 😀 ale slyšela jsem, že svíčky mají být prostě fialový, tak to dodržuju, jinak by byly modrý 😀

many
24. lis 2010

jéééé u nás leze ven sluníčko 😀 to je světla 😀 😀 😀

anta
24. lis 2010

Jů, Míšo, krásný taky, vy mě pořád inspirujete, holčiny, už se taky těším, až budu dělat výzdobu. Honzík háže druhý bobek, hurá, zase smrad 😀 😀 Teď jsme byli venku hodinu a půl v tý zimě 😀 😀

anta
24. lis 2010

Tak Honzík nečekaně hodil druhého bobka 😕

anta
24. lis 2010

Musím si koupit nějaké teplé boty, skočím do dětského oddělení a něco tam najdu. 😀 😀 😀

e.k.t
autor
24. lis 2010

dobré skoro poledne, nějak jsme dnes dospávali a kdyby kolem 10 nedošel mm že je vyspanej tak bych asi v obýváku medvědila dosud 😀 😀 😀

U nás prší se sněhem, fůůůůj

pekárna dělá další Martinčino těsto, mělo fakt úspěch mi u Joli

jinak nervy pořád na pochodu, zrovna je tak hnusně a mm má odpoledne vézt Joli na hlídání, autem by se to ráno stihlo, takto prostě musí odvézt dnes Joli vlakem v tom hnusu 😝

anta
24. lis 2010

Ahoj, Evi, Joli je dnes hodná, ju? 🙂

e.k.t
autor
24. lis 2010

no tak střídavě, chce jet autíčkem za babi a prudí že musí jet v té slotě vláčkem, no je to takový nahouby

paolin
24. lis 2010

ahoj holky!
Míši, pršelo a malinko sněžilo 😉
ráno jsme jeli ke kamošce na návštěvu,opět se řevem, že... já už se úplně třepu, až tohle zkončí..! Adam si neopustil i řev v noci a to byla dost sílá, jakou vejšku nasadil..do toho ho chtěl utěšovat Mirek a tím to ještě víc pohnojil 😀 tak jsem mu řekla, ať si jde laskavě lehnout, Adama chvíli nechá a bude to OK. no a bylo 😀 jinak pro zajímavost, proč Adam řve. chce se mu totiž čurat. ale když pro něj někdo přijde, začne histerák. ten trvá tak hodinku, pak pro Adama jdu, řeknu sedni a vyčurej, lehni a spi! a je to. ale tu hodinku, dvě to vydrží..
Míši, hele já se k vám vážně z klukama nastěhuju a jak bude baba ráda, že vás tam zase bude mít 😀 u nás jsou paneláky OK. neslyším nic. leda, když soused nad námi hodně dupe. ani paní sousedka vedle Adama neslyší. což se divím 😀 leda pod námi chudáci.. 😀 ale nikdy si neztěžovali. to v rodiným domku u našich...tak si fakt člověk ani prdnout nemůže... 😝
holky, výzdoby máte krásný! posílejte fotečky na pokochání 😉 já si doma adventní věnec fakt nelajznu 😉

paolin
24. lis 2010

@e.k.t Evi a máte do daleko?

anta
24. lis 2010

Tak dítě spí, byl docela protivnej, když jsem ho brala ven, prý že usne doma, chacha - vylez vtipe, to bych nesměla znát, ale pak uznal, že venku usne určitě 😀 😀 Řeším teď jeho fóbii z lustrů, holky, on se bojí, když rozsvítím lustr, no je to normální? 😕 Už mě nebaví doma chodit po tmě 😀 😀 😀 Ráno dostal sprdunk už. Nevím, co si to pořád vymýšlí, no svádím to na jeho fantazii, ale loučemi doma tedy svítit odmítám 😀 😀