Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
30. lis 2010

Jani třeba vytuhne na bobech 😀

anta
30. lis 2010

No to nevím, ani nechci, aby spal, večer ho budu ukládat a pak mám ráda klid a ne jeho neustálý hudlání 😀 😀

many
30. lis 2010

no Jani taky ho už sem tam nedávám 😉 aby šel večer dřív 🙂 ale musím ho taky pak hlídat , aby mi nevytuhl třeba ve 4 nebo v 5 😖

many
30. lis 2010

no jinak na sáňky už bysme teda taky rádi šli aspoň na půl hoďky a zatím tak leda po trávě 😖

many
30. lis 2010

kde jste kdo 😉 koukáte na školku 😀
my posnídáme,... a povalíme na procházku a do obchodu , včera jsme na vzduchu nebyli, tak musíme dnes aspoň na chvíli 😀

anta
30. lis 2010

@many - já ho taky budu hlídat, ale u něj to usínání v 5 nehrozí. Vzhledem k tomu, že s ním budu celý den, tak budu ráda, když večer vytuhne bez problémů. Taky půjdeme ven, je tam ale -1 stupeň, tak se tam moc nehrnu 🙂

paolin
30. lis 2010

ahoj holky!
my byli bobovat a moc príma 🙂 dali jsme dřívější oběd a pofrčíme do kanclíku.
jinak vrtají a vrtají a barák pěkně hopsá.

many
30. lis 2010

tak jsme z procházky doma 🙂 je tam teda náádherně 🙂 ještě kdyby bylo bílo, tak by to bylo super 😀

many
30. lis 2010

taky už dostávám hladeček, tak budeme taky pomalu obědvat 😀

anta
30. lis 2010

My jsme po obídku, no Honzík tedy těm obědům v poslední době moc nedává, no co mám dělat, cpát ho hlava nehlava neumím. Teď tady ouřaduje s nářadím a fláká s tím do země, to je moc fajn 😀 😀 😀

many
30. lis 2010

Jani , Ladík poslední dobou taky hodně málo jí 😖 ale teda dnes ráno měl jen malý krajíc chleba a venku mu asi pěkně vytrávilo 🙂 snědl dost čočkové polívky, jsem čučela 🙂 tak mu dám pauzu a později dostane omáčku s knedlíkem 🙂 teď by to do sebe už určo nedostal 😀 no překvapil mě 🙂 jsem nečekala, kolik jí sní 🙂 procházka asi udělala divy 😀

many
30. lis 2010

teď bych šla chrnět 🙂 ale musím se držet a nepůjdu 😀 večer bych čučela do tmy 🙂 ale teda v 20.00 už padám na hubu 😀 a musím jít 😀

many
30. lis 2010

tak synek překvapil opět 🙂 chtěl ten druhý oběd, tak zbouchal dvě knedle s omáčkou a že chce spinkat 🙂 tak leží v ložnici a zpívá si prší prší 🙂 tak zachvíli bude tuhoš 😀

many
30. lis 2010

jinak dnes jsem mu objednala na vánoce odrážedlo, po dlouhém zvažovaní, jsme se pro něj s tatinem rozhodli 🙂 kolo furt neušlápne, tak ať má na čem jezdit, z těch jeho plastových už vyrostl 😀 tak mu ho zaplatí babička pod stromeček 🙂 no je teda jinak shon před vánocema 🙂 balík furt neposílají, ten co jsme objednávala už před 3 týdny, furt něco nemají na skladě 😖 a čekají na dodání

many
30. lis 2010

http://deti.aukro.cz/item1334453343_odrazedlo_s...

mejlovali jsme si a nemusím to kupovat přes aukro a kupujeme to společně se sestřenkou, ať nemusíme platit 2x poštovný, tak každý výjde na 710,- to je vpoho cena 🙂

anta
30. lis 2010

@many - já ti taky po večerech padám na hubu, takže ti to věřím, obzvlášť, když jsi ještě těhu. No taky jsem uvažovala o tom odrážedlu, co vypadá jako kolo, protože to taky neušlápne.

many
30. lis 2010

tamto jsem jaksi blbě uložila 🙂 vymázla písmeno 😀 tak znovu 🙂

many
30. lis 2010

@anta - jo,jo právě, segra furt, že bych měla počkat, že do léta třeba bude mít víc síly, ale tomu moc nevěřím, to kolo co jsme mu koupili, je fakt těžký, takže na odrážedle se určo dost vyřádí i doma zatím 😀 a pak i Lukášek 🙂

many
30. lis 2010

synek je tuhoš 😀

many
30. lis 2010

jukám a nikdo nikde 😉 tak jdu pokračovat v nádobí 😀

anta
30. lis 2010

Tak to ti závidím, že máš synka tuhoše. To moje dítě neusne a neusne. 😀 😀 😀

many
30. lis 2010

no zatím je ještě tuhoš 🙂

many
30. lis 2010

no co naděláš, některým se prostě spinka už nechce, já teda doufám, že bude spinkat i příští rok s Lukášem 🙂 ale doufat můžu, že 😀 😀 😀 😀

anta
30. lis 2010

On by spal, ale v kočárku a s tím se nedá venku jezdit, takže nic.

anta
30. lis 2010

Teď jsem ho poslala do postýlky, ať si jde na chvíli hajnout, tak se dívá na Bořka stavitele a odpočívá, vypadal zdrchaně 🙂

e.k.t
autor
30. lis 2010

tak to Joli taky nespí, dokonce na to přistoupila už i přechytrá horákyně...teda tchyně. teď je vykoupaná, páč jsme myli i háro, a to musí uschnout. zítra našlapáno, dopoledne na nehty, pak vyměnit gumy a pak s Joli na hlídání, večer domů, okoupat a ve čtvrtek oba na denní a v pátek oba na noční 😉 uf uf, ale víkend všichni doma, už se těším

many
30. lis 2010

Evi vy máte nabito 🙂 no hold pracující , že

many
30. lis 2010

Ladíčka si vzala babička , takže jsem teď vysála byteček a pouklízím pořádně pokojík 🙂

e.k.t
autor
30. lis 2010

to víš, musíme se snažitsnažit a snažit