Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
1. pro 2010

@paolin Pavli to je moc supeeeer

anta
1. pro 2010

Tak holčiny, sumárum za celý den - venku jsme byli jen 20 minut a to bylo mínus tři stupně, odpoledne opět doma, venku byla vánice jak blázen, tak to jsem se tedy trochu bála, výsledek - dítě nespal druhý den 😝 Další bombička - mm jel domů 2 hodiny místo 35. minut, se přiznám, že jsem myslela, že mě jebne. Občas mě taky nebaví dítěti vymýšlet zábavu, jsem divná matka a chci být zase happy a ne hysterka 😀 😀 😀

many
1. pro 2010

pěkný večer holky 🙂

many
1. pro 2010

@paolin jééééééééé to je super, že jsou výsledky v pořádku 🙂 paráááááááda

many
1. pro 2010

@anta nejsi divná 🙂 jen se ti nechtělo no 😉

many
1. pro 2010

no já se skoro celý den flákala na netu 🙂 Ladík je fakt samostatnej, takže si sám dokáže hrát celý den a vůbec mě nepotřebuje 🙂 venku jsme taky nebyli a odpoledne jsme tu dvě hoďky měli Kvídu, tak si zařádili 🙂 a já akorát požehlila a zítra mě čeká vysávání a vytírání 🙂 abych se nenudila 🙂 a koupelka 🙂 dnes fakt flákačka, ale vybrala jsem super dovči na Pasohlávkách, tak doufám, že budou všichni pro a brzo to začneme domlouvat 😀 se nemůžu dočkat 🙂

paolin
1. pro 2010

@many Míši jééé, Pasohlávky 🙂
Ladík je tedy zlatý dítě. to ani není možný, jak on je šikovnej 😀

paolin
1. pro 2010

my jsme odpo byli u kamošky na návštěvě. děti si asi 15 minut hrály úplně samy, tak jsme daly v klidu kafčo 🙂
jinak cestu do školky jsme jakž takž zvládli bez řvaní. jen jsem vzala kočár, páč hustě sněžilo a Adam to nesnáší, tak by jinak chtěl celou cestu nést. tak jsem si i tak mákla s kočárem 😀

many
1. pro 2010

@paolin je, fakt já si to mateřství užívám a musím teda zaťukat 🙂 snad to tak bude i s Lukáškem 🙂 doufám 🙂 no dneska taky nespal a myslela jsem si, jak bude v 7 tuhej a prd, furt za mnou z ložnice chodil, že má smrkání, kuckání, že chce pusu, nosánky, čůrat,.... až mi ho teď bylo líto, tak jsem mu řekla ať vstane a pěkně si hraje, aby nechal tatina cvičit na kytárku 🙂 tak uvidíme jak mu to vydrží, jinak jsem říkala, že poletí 😀

paolin
1. pro 2010

@many já nad tím pořád kroutím hlavou, páč si to fakt neumím představit 😀
stačil by mi třeba jen den, kdyby to šlo 😀 😀

many
1. pro 2010

Pavli , Ladík ten by se zase rád vozil 🙂 nedávno jsem byli venku s kámoškou, má malýho a ještě nemá dva roky, tak je na kočárku a vytáhla ho, a ťapal a já řekla Ladí chceš na kočárek 🙂 šup a během chvilky seděl a chtěl se vozit 🙂 ho to zase na kočáře bavilo 🙂 no každý dítě je fakt jiný, ten od kámošky by zase furt lítal 🙂 a na kočárku pak pláče ☹
jinak na Pasohlávkách jsem byli na líbánkách 🙂 a před loni juknout 🙂 letos ten Vranov a příští rok teda doufám,že holky budou pro Pasohlávky 🙂 dám sem odkaz 🙂 teď se čeká ještě na jednu rodinku, takže buďto pojedeme 3 rodinky nebo 4 🙂

many
1. pro 2010

@paolin no já si nedokážu představit být v tvé kůži ☹ kluci ti fakt dávají zabrat ☹ no asi jsou dost akční, Ladík je hodně klidnej, ale zazlobit taky umí, ale spíš, když je s dětma, jak řádijou, tak mě neposlouchá, to má kámoše a máma je nic

many
1. pro 2010

jinak ještě přímo u ATC Merkur je penzion Talafa, to vlastní můj strejda, takže ještě čekáme co tam a uvidí se, ale on nemá pořádný stránky, je tam odkaz a po otevření se nic nezobrazí, tak jsem posílala mejl s dotazama na počet pokojů,cenu,....... tak uvidíme

many
1. pro 2010

furt hledám spíš dovču někde poblíž Brna ,................ ať to nemáme moc daleko 😖 ale Plumlov by byl super a je vypuštěnej kvůli sinicím furt a brněnská přehrada prý taky nehrozí 😖 tak to je škoda

many
1. pro 2010

kde jste holky, spíte 😉 nebo máte romantiku 😉

paolin
1. pro 2010

@many hraju si s dětmi 😀

paolin
1. pro 2010

@many Lukášek bude taky hodný. většinou jsou druhé děti hodnější. znám jen jednu kamošku kamošky 😀 co měla první dítě zlatíčko a u druhého to začlo - baby koliky, labilní dítě..no masakr. a ta z toho byla tedy úplně, ale úplně v prd..páč znala jen to hodný dítě 😀 to jsou ale výjimky 😉 takže se neboj vlka nic. holt to umíte - dělat ty děti 😉 😀

many
1. pro 2010

@paolin taky se jim nechce hajat 🙂

paolin
1. pro 2010

@many nee, Adámek chodí kolem půl 10. záleží, do kdy spí. když spí do jedné, tak pak jde spát před 21, když do dvou tak pak po 21.

many
1. pro 2010

@paolin jojky ☹ tak to si pak užila, no to jsem kolikrát tatinovi říkala, že jsem u Ladíka nic takový nezažili , boleníčko,.... od 3 měsíců nám spává celou noc a budil se jen při zoubkách a tatin byl hotovej,jéééé a to bude i u druhýho a já mu říkala, buď rád, jak se vyspíme,.......vím, že od holek kolem se děti budí dodnes a to chtějí ještě mlíko,....... takže my máme fakt vegáč, usne a psí celou noc, tak kéž by teda i to druhý, ikdyž třeba spí snáma a do svý postele moc nechce, ale furt si nemůžeme stěžovat, hlavně, že spí, segře malej začal spát, až se narodila Emmča a ta spává zatím líp jak Kvído, myslím, že jednou za noc se budí a někdy ani ne, no prostě fakt každý je jiný a uvidíme, jak dopadnu 🙂 jestli to pak budu furt chválit nebo tu budu brečet, že mám doma ďáblíka 😀

many
1. pro 2010

Pavli , Ladík už taky začíná mít výdrž 😉 jak mi bylo zle, tak chodil semnou v těch 8 spát a museli jsem si povídat pohádky , zpívat a pak usnul tak do půl hoďky možná dřív, bych kecala a teď už nevolnosti ustupují a vydržím dýl a on taky 🙂 potvůrka malá, ale tak je hodnej, tak to taky hrotit nebudu, ale dnes jsem čučela, když vůbec nespal, tak jsem si myslela, že po té 7 vytuhne a prdlajs 😉 no kdybych sním lehla, tak by určo usnul, jenže já chci ať usíná sám, když už se to naučil přes den 😖 no to je jedno, hraje si, hraje 🙂 tatin v klidu brnká a já mám taky klídek 🙂 ale zachvíli už povalíme asi 🙂

many
1. pro 2010

byla tady vůbec Martinka 😉 nebo je bez netu 😉 mám za to, že tu nebyla ani včera, že?

paolin
1. pro 2010

@many i kdyby byl ďáblík, tak by sis pořádně užila alespoň jedno 😉
Adámek spává taky líp. Vítek se kojil každou hodinu až dvě, spát celou noc začal až ve 3 letech. do té doby se budil i 4x za noc. takže my jsme se pořádně vyspali pár týdnů, než se narodil Adam 😀 ten už byl lepší. kojil se co 3 hodiny a šestinedělí byl ukázkové mimi. ani nikdy moc neplakal. tak 20 minut večer a to byl ještě lehký pláč 😉 Vítek řvával 3 a více hodin, ve dne v noci...amoky šílený..přes den spal max 20 minut a zase řval. a když jsem ho konečně uspala, tak musel být absolutní klid. jak by spadl třeba špendlík, byl vzhůru. venku se moc nedalo, nesnášel drncání, hned se vzbudil a řev. když se kouknu na starý fotky, tak vypadáme s Mirkem jak dvě mrtvoly 😀 vybledlí, vyhublí 😀

paolin
1. pro 2010

to je fajn, že už je ti líp! 🙂

paolin
1. pro 2010

zkusím dát Adámka spát už teď, abych se mohla juknout na Dr.House a pak odpadnout 😀 zítra odpo musím do práce, babi bude chvíli hlídat, než dorazí Mirek. pak honem vyzvednout Vítka z kroužku a pak jdu na večeři s kamoškama maminkam. tak se konečně v klidu najím 😀

paolin
1. pro 2010

jo holky, typ na vánoční dárek 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39288901&tab=0

many
1. pro 2010

@paolin já si zase říkala, že by mi to nevadilo, kdyby zařádil 🙂 když má sousedka řeči, že je u nás rachot, tak ať teda ten rachot zažije, protože já fakt o žádné hrůze u nás doma nevím a tatin taky ne 😠 ať se budí, ať si užije baba jedna

many
1. pro 2010

@paolin jo jsem ráda, že jsou nevolnosti na ústupu , jen večer a zjistila jsem, jak mi je zle, že musím něco do toho žaludku zase hodit a on se utiší, no tak kilča už začnou skákat 😀 zatím mám teda 2 🙂 jak mi bylo furt zle

teda zítra bude nějaká dobrá večeře, jééé se budeš mít, vyrazíš a odreaguješ se 🙂

many
1. pro 2010

já už taky zachvíli povalím, tak si nechte všichni dařit, dobrou noc a sladké sny všem a děti ať pěkně spinkají a nebudí se