• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@e.k.t :grinning: :grinning: :grinning:
@paolin - holka, tak já nevím, co jsi, možná citlivá dušička? Hysterka být nemůžeš, když jsem já :grinning: :grinning: :grinning:
To byla asi od mé mámy pochvala, že mě takto otitulovala, bylo to zrovna v době, kdy jsem přemýšlela o psychiatrovi, tak mě máma fakt "podržela", stejně jí nezapomenu, že za mnou nebyla v té porodnici. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V březnu bude roditi moje nejmladší ségra a už to vidím, jak z toho všichni budou zase posr.... :pensive: No příští týden chtějí hraběnky přijet, to abych se rozpůlila, Honza je nějak nemusí a tak si vždy zaleze do pokoje a já lítám jak idiot mezi návštěvou a Honzou, ani tu prdel bába nezvedne, že by za Honzíkem šla se zkamarádit a ještě natahuje hubu, že jí Honza nemá rád. No nemá, asi, ale ani se mu nedivím :grinning: :grinning: :grinning: Už teď mám depku a zítra si jdu pořídit kolečkový brusle, abych všechny stíhala poslouchat :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no tak aspoň, že usne sám, to je dost velká věc, to mi věř, každé dítě toto neumí :slight_smile:
30. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli piš piš piš musí to ven, jednou ty jindy my, prostě tak to je, a od toho tu jsme, kdybych byla blíž tak bych se za vás nestyděla a podnikaly bysme akce pro děti. AdamRáda bych ti víc pomohla, ale nevím jak
30. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se taky nestyděla, rozhodně ne, přidávám se do fajnclubu (ne fanclubu) k Evičce, má pravdu. :wink:
30. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já vás miluju :sunglasses:
30. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, s tou porodkou...to je fakt smutný :frowning2:
na návštěvu se vyprdni...a brusle ti kdyžtak půjčím. rozbila jsem si na nich jednou držku a od tý doby leží ve skříni :grinning: jsou jako nový :grinning:
30. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - no máš pravdu, mám už nudný ksift, tak si ho trošku upravím na bruslích :grinning: :grinning: Já jsem teda z Honzy většinou naprdlá, když se mi věčně motá pod nohama, kdyby to byla čivava, tak nevím nevím, jak by dopadl :grinning: :grinning: :grinning: Taky tě milujeme :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paolin
Pavli od pátku jo, ve čtvrtek mi přišly prachy z půjčky na účet, v pátek jsme koupili jiné auto a tak to co bylo nejhorší je za náma, teda... no holt dám do aukra nanny, odsávačky, ohřívačku a chůvičky... atd, nedá se svítit, čtyři roky nejsou a zároveň jsou moc. sice teoreticky bych ještě stíhala, ale já nějak nevím. Nejsem s tím smířená, mm je v tomto směru v pohodě, ale co, život jde dál. tzo nejhorší období jste mi opět pomohly překonat :wink:
30. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, opouštím toto slzavé oudolí a jdu chrápat až se hory budou zelenat :slight_smile: . Tak doufám, že mě mm nevzbudí až se vrátí z hospy, jinak s Honzou zítra máme prasečí hody :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrou noc, holčinky a klidné spaní, jdu hledat špunty do uší :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dobrou noc, já nějak pacifikuju Jolinu aby chrrrrráááápala, tak uvidíme
30. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nakoupit vše můžeš znovu :slight_smile: asi je nejlepší to tak nějak hodit za hlavu, ať tě to netrápí. a příroda je hravá :wink: a ten nahoře taky :wink: pořád si myslím, že za půl roku, rok...může být vše zase jinak :wink:
30. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už to taky chrní. za chvíli dorazí Mireček z volišu, tak se jdu taky někam zdekovat :grinning:
dobrou berušky!
30. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to nnedáváme finančně, to co jsem odbourala je zpět a ty nervy předrokem... děkuji nechci
30. lis 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli tobě též klidnou nocičku
30. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak dítě mi vstává nějak brzo, už se mi to tedy přestává líbit :grinning: Jů, včera jsem fakt měla bezva relax večer, jůůůůůůůůů, to byla pohoda :slight_smile:
1. pro 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, už mám upečenou vepřovou pečeni, dobrý neeeeeee??? :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u nás se též vstávalo brzy :slight_smile:
Jani, ty vypečená mamino s upečenou pečení :grinning:
Adam je u babi, jde mi budoucí mladá paní, tak valím....
1. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u nás se též vstávalo brzy :slight_smile:
Jani, ty vypečená mamino s upečenou pečení :grinning:
Adam je u babi, jde mi budoucí mladá paní, tak valím....
1. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - Peču to na tvoji počest :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta - šikulka :slight_smile: napečíííno :slight_smile: dala bych si :slight_smile:
1. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda u nás se vstává poslední dobou později až kolem 7.30 a dnes dokonce v 7.45 :grinning: je dlouho tma :slight_smile: a taky jsme šli spát až po 9
1. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin tak ať se s paní doktorkou, klukama,.... vše daří :wink:
1. pro 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jojky, tak to už jste pěkně dlouho nikde nebyli :frowning2: tak já už si babičku domluvila na 11.12, že možná vyrazíme :slight_smile: a na 25.12 že bych asi jela na štěpánskou, poslední zábava zase na rok určo :confounded: i dýl, ale tak zase budu mít příjemnější povinnosti doma :grinning:
1. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Míši, my už jsme si tak nějak zvykli :wink:
1. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý! už dorazily výsledky Adámkovi imuno.. má vše v pořádkůů! tak jen dostane nějaké imunopreparáty a uvidíme :slight_smile:
1. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tak super, to se dobře čte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, venku to ale chumelí!
1. pro 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je mínus tři a chumelí jak blázen, no ven nejdeme :confounded:
1. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my musíme pro Vítka. to zase bude boj :rolling_eyes:
1. pro 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ajaj :unamused: Ale když s tím počítáš, tak aspoň se už tak nelekneš :wink:
1. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek