Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. pro 2010

Tak jsem byla s Honzou na bobech, tam mi usnul, jenže ty boby jsou malý, tak mi málem přepadl na stranu, tak jsem s ním jela opatrně domů a co myslíte? No samozřejmě nespí, já se po a po ...... . Napsala jsem mm, aby laskavě dorazil z práce už domů, protože se v tom neustále máchám sama, už mě to vážně dost sere! 😝 😝

paolin
2. pro 2010

@anta Jani, to mi dělal Vítek ☹ usnul, ale jakmile jsme dojeli před barák, byl vzhůru třeba po 5ti minutách ☹ šílený!! to člověka tak naser..a vykolejí a.. fujtajbl 😝 sakra holka..se ti nedvím, že běsníš ☹ co s tím? 😠

anta
2. pro 2010

@paolin - co s tím? Přežít. Nic jinýho mě nenapadá, kdybychom jeli v kočárku, tak se neprobudí, ale já ten kočárek prostě neutáhnu v tom sněhu, mám smůlu i s Honzou, ale beru to sportovněji než včera nebo se aspoň o to snažím. Tak jsem napsala mm, že je čas, aby taky něco udělal pro rodinu a odešel z práce dřív, jsem už vážně utahaná jako blbec, manžel by se rozdal - jo pro druhý, ale mně pomoc nenabídne, což je taky na palici 😠

many
2. pro 2010

teda všude se bobuje a u nás teda prd, sice by to asi jelo po trávě, když jem tam trošku sněhu, ale nemá to cenu a boby musíme koupit , máme jen sáňky 🙂

paolin
2. pro 2010

Jani, a co ti odepsal?

many
2. pro 2010

asi nepsal, rovnou se zbalil a valí domů, že 🙂

many
2. pro 2010

no tak my jsme nakonec teda dnes paty z baráku nevytáhly, takže zítra ráno na stopéro vyrazíme na nákup a tím se rovnou pěkně projdeme 🙂 a přijede pak sestřenka s malým, tak si kluci pohrají 🙂 a my poplkáme 🙂 jinak už došli odrážedla, tak snad budou v poho 🙂 jedno je pro tu sestřenku a druhý dám rovnou babičce, ať jí to přítel doma celý sestaví, ať to Ladíček nevidí 🙂a doufám,že budou teda v pořádku

many
2. pro 2010

no a ten druhý balík 😉 toho se snad nedočkám a to jsem chtěla igráčky klukům do balíčku 😖 tak až na vánoce a skočím jim koupit kartáček na zuby 😀 😀 ke kokinům se to hodí 😀 😀 😀

many
2. pro 2010

tak synek mi právě vytuhl u bedny 🙂 takže spát půjdeme až v 10 dneska 🙂

anta
2. pro 2010

@many - přesně jak jsi psala, sbalil se a přijel, udělal mi tím radost, protože jsou ty dny pro mě hoooodně dlouhý, jak malý nespí 😒 Kde je ta happy matka, Pavli? 😀 😀

many
2. pro 2010

@anta tak to je hodnej, je to naprd, když se vracívá tak pozdě no 😖 znám to u segry a to už má dvě děti a taky je hotová

many
2. pro 2010

holky co Martinka 😉 je bez netu nebo hodně práce a nestíhá ☹

many
2. pro 2010

@anta Pavla má dneska tu siestičku s ženskýma, šla na véču a trošku si oddáchnout 😉

anta
2. pro 2010

@many - no já mám teda z prdky kliku, že aspoň Honzík přes den neprudí, což mě překvapuje 😉 MM je hodnej a napůl má taky z prdky kliku, má malý dítě, tak by se snad měl kurňa starat ne? 😀 😀

anta
2. pro 2010

@many - jé já to myslela jinak, Pavlínka psala, že chce být taky happy matka jako já, no tak to by si naběhla 😅 😅 😅

anta
3. pro 2010

Ahoj holčinky, tak dneska Honzík vstával v šest, ale vytáhla jsem ho až před půl sedmou. Půjdeme dopoledne na boby a odpoledne do kočárku, i kdybych se měla strhnout, je mi to fakt jedno. 🙂

many
3. pro 2010

Dobré ránko holky 🙂

Jani, tak on chodí brzo spinkat ne? Tak proto se brzo budí určo, Ladík kdyby chodil v 7, tak bude taky vstávat v 6, ale chodí teď později, takže chrupeme až do půl 8 většinou , jinak taky půjdeme ráno na prochajdu a rovnou něco nakoupíme a pak nám dorazí sestřenka s malým, tak si kluci pohrají 🙂
Jani je to fine, když jsou děti samostatní a vyhrajou si sami 🙂 aspoň máme na sebe dost času a na ostatní věci taky ...... 🙂 fakt máme z prďky kliku 😀 když slyším jak jiný mamči nestíhají,... jsem ráda, že si tu mateřskou fakt užívám a nemám žádný starosti,..... musím zaťukat 🙂 člověk neví , kdy se co může ze dne na den stát ☹ ale tak nesmíme myslet na špatný věci, že a snad se bude dařit pořád 🙂

holky jinak nevolnsti už jsou konečně pryč a je mi hej 😀 sem tam mi je večer zle, ale musím furt něco po troškách dlabat a žaludek dá pokoj 😀

many
3. pro 2010

tak změna 🙂 sestřenka volala, že se dnes stěhuje, takže nedorazí a my povalíme autobuskem za ségrou 🙂 Ladík si pohraje s Kvídouškem a já si poňuchňám Emmču 🙂 sice už má 9 měsíců 🙂 ale je to furt mimouš 😀

anta
3. pro 2010

Tak jsem vymyslela vynález století, na přední kolečka u kočárku jsem připevnila takovou tu stříbrnou karimatku a z kočárku by tím pádem měly být sáně, tak snad se mi pojede dobře 😉 Když to vyjde, tak si to nechám patentovat 🙂

paolin
3. pro 2010

@many Míši, tak to je príííma, že jsou blijance už v háji zeleném 😉
@anta Jani, hoďˇfotku a info, jak se vám jelo 😉

paolin
3. pro 2010

my jeli ráno k mamce, šla s Vítkem na logopedii. pak mi oznámila, že jde vyzvednout Karolínu a že jde pryč. jsem čučela, jak puk...připadám si fakt, jak debil už! tak jsem sbalila smutné děti a naštěstí nás Mirek hodil domů, abych nemusela s kočárem a dvěma bobama MHD 😠 nechápu, proč mi to mamka neřekla dřív? jsem se tam nemusela honit, jak kráva už! 😠

paolin
3. pro 2010

jo, ráno tu byli policajti 😉 takový dva mladí 😉 😀 pak šli na souseda a kupodivu byl doma. tak snad už bude klid..nebo si ty psy alespoň bude vozit výtahem a nebude je pouštět po schodech.. blbec!

anta
3. pro 2010

@paolin - no to určitě poinformuji 🙂 Tak si na něj konečně někdo došlápl, já to chápu, že máš strach, já bych mu vynadala taky, to si nemysli. My tady máme v baráku rotvajlera a bojím se ho doteď 😀 😀 😀

paolin
3. pro 2010

no, taky si myslím. tohle není normální! to se prostě nedělá 😠 jen se krapet bojím, že mi to borec dá sežrat..

anta
3. pro 2010

Jako že tě nechá sežrat psama? 😀 😀 😀 Tak mu řekni, že jsou v baráku malý děti a že máš o ně strach a že jsi ho několikrát na to upozornila a že tě ignoroval, tak jsi neviděla jiné řešení a nazdar.

paolin
3. pro 2010

Jani, to jsem mu říkala x-krát 😉 je to ale hulvát. kdyžtak na něj pošlu Mirka 😉

anta
3. pro 2010

@paolin - pokud je to hulvát, tak ať na něj jde TM, bude to lepší. Klouzačky na kolech špatné nejsou, ale zjistila jsem, že na kolečkách je ta dřina přece jen lepší 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. pro 2010

jé tak my máme kompletně odhlášené staré auto, a zkompletovanou dokumentaci pro pojišťovnu, ještě to pošleme. V úterý a středu postupně dokončíme přepis stříbrné hvězdy, jak nové říkáme. Joli totiž nádherně řekne stříbrný teda stčíbený

anta
3. pro 2010

@e.k.t - jů Evi, si taky máknete, viď? Honzík taky umí říkat stříbrný 😉

e.k.t
autor
3. pro 2010

Jani ale už je to vše lepší, jak se to dořešuje, tak to odplavuje stres, ale ty první dny byly na zvracení 😝