• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
fůůůjjj pomooooccccc =-14°C bléééé
3. pro 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny.
@e.k.t - no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak jsem si udělala čásek a jdu na vás juknout :wink: synek usnul až ve 2, měli jsme návštěvu, tak ještě chrupe a tatin hraje na kytárku, večer má zábavku :slight_smile:
4. pro 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, zima je, ale konečně na sáňkování :slight_smile: my hned ráno razili na prochajdu do města na sáních a tatin pak šel s Ladíkem ještě sjíždět kopec nachvíli, tak si chlapi zařádili :slight_smile: a já mezi tím stihla doma velký úklid :grinning: teda jen schody a sklep, sníh odhrnuje tatin :grinning: abych nedala Lukáškovi moc zabrat :slight_smile:
4. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin co zápas :wink: teď si nejsem jistá, jestli byl včera nebo dnes :wink:
a co Martinka :wink: :wink: :wink: nevíte někdo něco
4. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napsala jsem Martince SMS, jsou na Vysočině a má spoustu práce a malý má 38 teploty do toho, takže má co dělat :wink:
4. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta oni jsou na dovče :wink: jojky, tak snad se mu to nevyšphá výš :frowning2: no to je teď to počasí :frowning2: a zima teprve začala
4. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám už tatin odjel na zábavku a synek chtěl pustit Shreka a já nemám co dělat, tak budu opět šmejdit někde po netu a v 8 půjdeme asi chrupkat :grinning: už teď mě to bere :grinning:
4. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
kde je Evka :wink: na fb jsem jí viděla :wink:
4. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tyjo, já furt nemůžu pochopit, že nemáš co dělat :grinning:
4. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zápas jsme hrály dnes. jsem si dost mákla teda :grinning:
4. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka je na Vysočině? Tyjo, tak musí být supr kosa! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. pro 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin víš jak, třípokojáč nedá tak zabrat na uklízení a hlavně, když nemám žádný lapače prachu :slight_smile: a Ladík je fakt samostatnej
4. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď čekám až se Ladík dodívá na Shreka a vysaju a mám úplně zítra padla, minulý týden jsem zvali mamku na oběd a dnes nám to vrátila, donesla na zítřek kuřecí řízky a bramborovou kaši :slight_smile: takže zítra máme v plánu akorát ve 4 na náměstí na sraz čertů, Mikulášu.... jinak celý den flákačka :slight_smile: asi zase vyrazíme všichni na sáňky až se tatin vyspí po zábavce :slight_smile: takže určo až po obídku :slight_smile: a ráno juknu za váma, jestli tu budete
4. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin a zápas dobrý :wink:
4. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si užij nicnedělání :wink: já se těším, až se konečně zastavím, až kluci usnou..
4. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zápas jsme ruply 2:3 a 1:3. ale hrály jsme pěkně. oni byly vytrenovaný, což my jaksi nee, když vůbec netrénujeme :grinning:
4. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň jste si zahrály :wink:
4. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem, že půjdeme v 8 do hajan, ale asi až později, když už se 8 blíží :slight_smile:
4. pro 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jéééé včera tu už fakt nikdo nebyl :slight_smile:
5. pro 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
budíííček, kde jste kdo :wink: :wink: :wink:
Jani četla jsem na jiné diskuzi, otom tvým vs kočárku :slight_smile: tak hoď foto :wink: a jezdí to teda dobře :wink:
5. pro 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak se dnes těšíte na čerty :slight_smile: my už mooooc a hlavně na dárečky :slight_smile: no samo, že babičky opět kokinka :confounded: takže to se s tatínkem budeme mít :grinning:
5. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano!Zdravim vas!My jsme se vcera vratili z Vysokych Tater a reknu vam ze az na to ze tam Vaneska chytla od jedno chlapecka rymu a kasel tak to tam bylo super,ale na me mozna moc dlouhy uz jsem se tam posledni 3 dny jaksi nudila!Chybelo mi vareni a uklizeni :frowning2: jsme divna ze?
Jak se jinak mate?A co dneska prijde k vam cert s mikulasem?K nam jo a nevim jestli se mam tesit nebo bat§porad nevim jestli na to neni Vaneska jeste moc mala!Ale nastesti mame objednanyho mikulase jen detskyho a ne zadny velky chlapi.
5. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkia.pv takže pořádně odpočatá :slight_smile: jinak stím čertem, vloni ještě malí byli, ale letos si myslím, že když příjde čert a předem mu řekneš, aby nestrašil a byl hodnej, tak bych to zkusila už, znají je přece už i z nějakých pohádek :wink: no my nikoho domluvenýho domů nemáme, tak snad na městě potkáme někoho známýho, kdo by k nám přišel :slight_smile: tam jich bude hafol :grinning: to nebude jeden čert :slight_smile: tam bude peklo :slight_smile: ale taky ráj, samej andílek a Mikuláš :slight_smile: se moc těšíme
jinak Ladík měl trošku rýmu a i já , ale podchytili jsme to, nechodili jsme pár dní ven, nezhoršilo se to aspoň a Ladík je fit, ten se teda už dlouho drží, dlouho nebyl nachlazený, musím zaťukat, protože teď to řádit bude a raz dva to může chytnout od jinýho dítěte, jak píšeš :confounded:
5. pro 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát já mám teda rýmu pořád, sice málo, ale ještě jsem se jí nezbavila, ale tak nemůžu kapky no :confounded: jen večer riskuju kapku do dírky, ať můžu dobře dýchat a spát celou noc :slight_smile: abych Lukáškovi neublížila :frowning2:
5. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my měli jet k sestře, ta má na dědině vše domluvený, ale tady z toho bude mít ve městě krásnej zážitek, tak jsme si to rozmysleli :slight_smile: a nemusíme nikde cestovat autem aspoň :grinning:
5. pro 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chrníte :grinning:
5. pro 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! my Mikuláše a čerta nee :wink: myslím, že děti do 5-6 let by to absolvovat neměli. znám dost lidiček, co z toho jejich děti mají trauma a taky i dospělí si to pořád pamatují :wink: takže my chodíme jen po venku a když chlapečci chtějí, jdou se na nějakého toho Mikuláše, čerta a anděla podívat. nosíme s sebou dobrůtky a kdyžtak je dáme Mikuldovi a oni klukům :wink:
jedeme do Vaňkovky okouknout sobíky a výzdobu a tak :slight_smile:
5. pro 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin fáááákt :frowning2: no tak uvidíme, kdyžtak teda pozveme jen Mikuláše a anděla, pokud teda seženem, třeba to dopadne jen tak že uvidíme jen na náměstí a nikoho z nich známýho, ptala jsem se na fb, kdo chodí a nikdo se nepřihlásil :confounded:
jéééé ve Vaňkovce to bude nááádhera, vyfoť a hoď pak foto :wink:
5. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek