• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no ale nějakej malej milej čertík by nevadil :grinning: to určo ne :grinning:
5. pro 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - souhlas veliký, já sama jsem z čerta a mikuláše měla slušný trauma, zalezla jsem pod skříň a oni mě násilím vytahovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doteď si to pamatuju a fuj!
5. pro 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta téééda, tak to je hnus :frowning2: to ale rodiče teda dovolit neměli :frowning2: to si asi zlobila co :grinning: to já žádný trauma naštěstí nemám :slight_smile: a neměla jsem, vím, že jsem se bála, když jsem je sledovala z okna na sídliští a někteří dělali velký bordel, ale ti k nám nechodili naštěstí :slight_smile:
5. pro 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my uvidíme, jestli seženeme někoho hodnýho nebo neseženeme vůbec, na městě jich bude hafol a jinak to dopadne kdyžtak jak vloni :slight_smile: zazvoním a že to nechali za dveřma :slight_smile:
5. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin sakra tu vaňkovku vám tam závidím :grinning: taky bysme tady něco mohli mít :confounded: ale nehrozí, v Olmiku je akorát olimpie, ale tam nejezdíme , jen v Prostějově u tchýně je aspoň v tesku trošku víc obchůdků s oblečením :slight_smile: u nás jsou samé tržnice :angry: hrůůůůůůůůza
5. pro 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v tesku troška no, nemáme moc velký tesko, ale je tam aspoň cherokke a ff a tam se dá aspoň něco koupit :slight_smile:
5. pro 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem na návštěvě máti, tak jsme poklábosily a pokávyčkovaly :grinning: už jsem přišla kávě zase na chuť :grinning: je to fine, jak mi je dobře už si to těhu můžu zase pěkně užívat i večer :grinning:
5. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Míši, my do Vaňkovky leda jen do Hervisu. jinak tržnice to jistí :wink: na značkový věci nemáme prachy :grinning:
5. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin to my taky ne, ale tam je fine, že když tam jsou slevy, tak koupíš levně a kvalitně, já už na stánku nekupuju vůbec nic, protože koupím za 100,- a hned samej žmolek a v tesku v cherooke třeba za 100,- a vydrží, takže já už na stánky zase vůbec a sleduju, když jsou slevy a pak něco koupím :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já třeba značky jako je adidas,.... to nééé :slight_smile: já nemám ráda takový věci s nápisama :slight_smile: ... a super je teranova, ta je taky v Olmiku, takže tam jdu jednou za půl roku a vždy je tam nějaká akce :slight_smile: a tam pokaždý koupím super trička a jedno třeba za 49,- druhý za 79,- no parááádička :slight_smile: to mít blíž, tak tam juknu častěji, to se vyplatí :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, tatin odjel, já jdu dodělat nádobí a synek půjde chrupkat, ať je na čerty,... dobře vyspinkanej :grinning:
5. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je supér :slight_smile: já Adidas můžu :wink: jejich goretexový boty nebo funkční trika jsou super nerozdíl od konkurence :wink:
ti ani nevím, co v obchodech mají. já se tam jaksi s klukama nedostanu :grinning: tedy, jít tam samozřejmě můžu. ale nakupovaní probíhá tak, že honím kluky po obchodě a pak nás málem vyvede ochranka :grinning: takže leda s Mirečkem, ale pro mě je to prostě stres. kašlu na to...kupuju přes inet :grinning:
5. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dnes nemůžu ani hnout, jak mám vše namožené :grinning: a to jdu ještě večer na trenál :grinning:
5. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
už spí :slight_smile: ten teda rychle vytuhl :slight_smile:
chtěla jsem vám sem dát fotečku a vůbec mi to od včera nejde :confounded:
5. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin to je ale super, si pěkně udržuješ aspoň postavičku :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s dětma to už je jiná, to je jasný :slight_smile: my když někde jedeme, tak snáma je vlastně tatin, takže mě pošle ať se jdu juknout a kouká zase někde jinde s Ladíčkem :slight_smile: a nebo jdeme všichni většinou, mám ráda, když mi tatin poradí :slight_smile: a je to jednou za čas, tak to mu nevadí :slight_smile:
jinak já ty sportovní neee, ty seš zase sprtovec :slight_smile: já jsem taková rockerka :slight_smile: a hiipisačka :grinning: takže zvonáče, batykovaná trička,.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je moje :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Míši, no, vyhublou :grinning:
to je jasný, ty ráda jiný vkus. ten tvůj se mi moc líbí :wink: a na to jsou obchůdky supr. to bych taky chodila jen tam :slight_smile:
5. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin joj Pavli :slight_smile: jáááá taky bych ráda chodila :grinning: ale takový jsou taky pěkně drahý :frowning2: většinou si koupím jednobarevný trika a tatin nabatikuje :slight_smile: v Prostějově v tesku mají takový jeden a z toho mě vždy bolí oči :grinning: to jsou nááderný hadýrky :slight_smile: ale naposledy jsem si tam koupila akorát šátek na hlavu za 100,- :grinning: nemám nikdy štěstí, že by tam byly slevy :confounded: ty šaty,............. náádhera
5. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda :frowning2: by měli mít supr slevy pro maminy a hotovo :wink:
taky mi nejdou vložit fotky :angry:
5. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nějak v létě jsem si objednávala kdesi z netu batikovaná trička dvě, náádherný a originál, že už není kopie , kolem 300, jedno no :confounded: ale naposledy, zklamalo mě to, možná jsem to mohla reklamovat, ale prděla jsem na to :confounded: byla tam super želva a trhala se :confounded: jestli to dělaj nějak savem :confounded: :confounded: takže už přes net neobjednám, fakt jedině někde na fesťáku , jak tam jsou stánky s těma hadýrkama a nebo v obchodě až se někam pojedeme zase juknout, teď dlouho nic, budu kynout a pak snad zase dlouho kojit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby leda..nakyneš tak akorát :wink:
jo, dělají to asi savem. taky jsme dělali tríča k narozkám.
5. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, ale potřebovala bych spíš nějaký dobrý šaty na léto , abych v nich mohla pěkně kojit :confounded: nic takovýho nemám, budu muset pokoukávat potom
5. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždy jsem musela jít nakojit domů a nebo na zahrádce v boudě se vyslíct :confounded: no třeba fakt už míň naberu a pak rychle obleču aspoň nějaký kraťasy :confounded: sukně, ty nehrozí, ty jsme doteď neoblíkla :frowning2: zůstalo mi 5 kilo hlavně v pase a břiše :angry:
5. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to řešila šatama s ramínky. ramínko šup dolů a přes sebe ještě plínu. nikdy jsem na veřejnosti nekojila kozy ven :wink:
ani mně to nedělá dobře a chápu, že někteří lidi to taky nemusí :wink:
5. pro 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin no já bych třeba na náměstí taky ne :grinning: ale když si v parku na lavečce,..... tak to mi nevadí a nebo někde sedíš dál a zády :grinning: no nemám žádný takový dobrý, já mám šaty, ale néééé takový, že bych dobře stáhla raminko a nakojila :confounded: to neee, jen trička, no jukla jsem tady na bazárek a na nic zatím nenarazila ,ale pak můžu i na jaře oblítnout sekáček :grinning: třeba tam bude něco suprovýho :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták synek už je vzhůru, tak si sním jdu pohrát a pomalu chystat věci......... :slight_smile:
5. pro 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak jsme doma, v sobotu po noční jsme se vyspali, po o jeli k mm rodičům pro Joli a frčeli jsme na moravu k našim. dnes jsme jeli a dojeli zpět, hurá. mm má zítra den a oba máme v úterý noc
5. pro 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my už máme odmikulášováno :slight_smile: Vítkovi stačilo vidět čerta z okna a už se klidil do kouta :grinning:
5. pro 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli odmikulášováno hned, dali jsme ceduli na dveře, ať tady nikdo neotravuje :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem Honzovi ušila ručně fusak do kočárku, zítra to vyblejsknu a taky jsem mu vylepšila rukavice, protože mm je chytrý a vozí mi dítě přes hodinu venku v tom mrazu a tak se Buliboš vrátil se zmrzlýma rukama, chudák :confounded:
5. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady mazec, Joli poslala čertaq umejt že je špinavej :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek