Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
5. pro 2010

no ale nějakej malej milej čertík by nevadil 😀 to určo ne 😀

anta
5. pro 2010

@paolin - souhlas veliký, já sama jsem z čerta a mikuláše měla slušný trauma, zalezla jsem pod skříň a oni mě násilím vytahovali 😝 😝 😝 Doteď si to pamatuju a fuj!

many
5. pro 2010

@anta téééda, tak to je hnus ☹ to ale rodiče teda dovolit neměli ☹ to si asi zlobila co 😀 to já žádný trauma naštěstí nemám 🙂 a neměla jsem, vím, že jsem se bála, když jsem je sledovala z okna na sídliští a někteří dělali velký bordel, ale ti k nám nechodili naštěstí 🙂

many
5. pro 2010

no my uvidíme, jestli seženeme někoho hodnýho nebo neseženeme vůbec, na městě jich bude hafol a jinak to dopadne kdyžtak jak vloni 🙂 zazvoním a že to nechali za dveřma 🙂

many
5. pro 2010

@paolin sakra tu vaňkovku vám tam závidím 😀 taky bysme tady něco mohli mít 😖 ale nehrozí, v Olmiku je akorát olimpie, ale tam nejezdíme , jen v Prostějově u tchýně je aspoň v tesku trošku víc obchůdků s oblečením 🙂 u nás jsou samé tržnice 😠 hrůůůůůůůůza

many
5. pro 2010

a v tesku troška no, nemáme moc velký tesko, ale je tam aspoň cherokke a ff a tam se dá aspoň něco koupit 🙂

many
5. pro 2010

měla jsem na návštěvě máti, tak jsme poklábosily a pokávyčkovaly 😀 už jsem přišla kávě zase na chuť 😀 je to fine, jak mi je dobře už si to těhu můžu zase pěkně užívat i večer 😀

paolin
5. pro 2010

@many Míši, my do Vaňkovky leda jen do Hervisu. jinak tržnice to jistí 😉 na značkový věci nemáme prachy 😀

many
5. pro 2010

@paolin to my taky ne, ale tam je fine, že když tam jsou slevy, tak koupíš levně a kvalitně, já už na stánku nekupuju vůbec nic, protože koupím za 100,- a hned samej žmolek a v tesku v cherooke třeba za 100,- a vydrží, takže já už na stánky zase vůbec a sleduju, když jsou slevy a pak něco koupím 🙂

many
5. pro 2010

jinak já třeba značky jako je adidas,.... to nééé 🙂 já nemám ráda takový věci s nápisama 🙂 ... a super je teranova, ta je taky v Olmiku, takže tam jdu jednou za půl roku a vždy je tam nějaká akce 🙂 a tam pokaždý koupím super trička a jedno třeba za 49,- druhý za 79,- no parááádička 🙂 to mít blíž, tak tam juknu častěji, to se vyplatí 🙂

many
5. pro 2010

no nic, tatin odjel, já jdu dodělat nádobí a synek půjde chrupkat, ať je na čerty,... dobře vyspinkanej 😀

paolin
5. pro 2010

tak to je supér 🙂 já Adidas můžu 😉 jejich goretexový boty nebo funkční trika jsou super nerozdíl od konkurence 😉
ti ani nevím, co v obchodech mají. já se tam jaksi s klukama nedostanu 😀 tedy, jít tam samozřejmě můžu. ale nakupovaní probíhá tak, že honím kluky po obchodě a pak nás málem vyvede ochranka 😀 takže leda s Mirečkem, ale pro mě je to prostě stres. kašlu na to...kupuju přes inet 😀

paolin
5. pro 2010

se dnes nemůžu ani hnout, jak mám vše namožené 😀 a to jdu ještě večer na trenál 😀

many
5. pro 2010

už spí 🙂 ten teda rychle vytuhl 🙂
chtěla jsem vám sem dát fotečku a vůbec mi to od včera nejde 😖

many
5. pro 2010

@paolin to je ale super, si pěkně udržuješ aspoň postavičku 🙂

many
5. pro 2010

jinak s dětma to už je jiná, to je jasný 🙂 my když někde jedeme, tak snáma je vlastně tatin, takže mě pošle ať se jdu juknout a kouká zase někde jinde s Ladíčkem 🙂 a nebo jdeme všichni většinou, mám ráda, když mi tatin poradí 🙂 a je to jednou za čas, tak to mu nevadí 🙂
jinak já ty sportovní neee, ty seš zase sprtovec 🙂 já jsem taková rockerka 🙂 a hiipisačka 😀 takže zvonáče, batykovaná trička,.... 😀 😀 😀 😀 to je moje 🙂

paolin
5. pro 2010

@many Míši, no, vyhublou 😀
to je jasný, ty ráda jiný vkus. ten tvůj se mi moc líbí 😉 a na to jsou obchůdky supr. to bych taky chodila jen tam 🙂

many
5. pro 2010

@paolin joj Pavli 🙂 jáááá taky bych ráda chodila 😀 ale takový jsou taky pěkně drahý ☹ většinou si koupím jednobarevný trika a tatin nabatikuje 🙂 v Prostějově v tesku mají takový jeden a z toho mě vždy bolí oči 😀 to jsou nááderný hadýrky 🙂 ale naposledy jsem si tam koupila akorát šátek na hlavu za 100,- 😀 nemám nikdy štěstí, že by tam byly slevy 😖 ty šaty,............. náádhera

paolin
5. pro 2010

to je škoda ☹ by měli mít supr slevy pro maminy a hotovo 😉
taky mi nejdou vložit fotky 😠

many
5. pro 2010

no a nějak v létě jsem si objednávala kdesi z netu batikovaná trička dvě, náádherný a originál, že už není kopie , kolem 300, jedno no 😖 ale naposledy, zklamalo mě to, možná jsem to mohla reklamovat, ale prděla jsem na to 😖 byla tam super želva a trhala se 😖 jestli to dělaj nějak savem 😖 😖 takže už přes net neobjednám, fakt jedině někde na fesťáku , jak tam jsou stánky s těma hadýrkama a nebo v obchodě až se někam pojedeme zase juknout, teď dlouho nic, budu kynout a pak snad zase dlouho kojit 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
5. pro 2010

houby leda..nakyneš tak akorát 😉
jo, dělají to asi savem. taky jsme dělali tríča k narozkám.

many
5. pro 2010

no uvidíme, ale potřebovala bych spíš nějaký dobrý šaty na léto , abych v nich mohla pěkně kojit 😖 nic takovýho nemám, budu muset pokoukávat potom

many
5. pro 2010

vždy jsem musela jít nakojit domů a nebo na zahrádce v boudě se vyslíct 😖 no třeba fakt už míň naberu a pak rychle obleču aspoň nějaký kraťasy 😖 sukně, ty nehrozí, ty jsme doteď neoblíkla ☹ zůstalo mi 5 kilo hlavně v pase a břiše 😠

paolin
5. pro 2010

já to řešila šatama s ramínky. ramínko šup dolů a přes sebe ještě plínu. nikdy jsem na veřejnosti nekojila kozy ven 😉
ani mně to nedělá dobře a chápu, že někteří lidi to taky nemusí 😉

many
5. pro 2010

@paolin no já bych třeba na náměstí taky ne 😀 ale když si v parku na lavečce,..... tak to mi nevadí a nebo někde sedíš dál a zády 😀 no nemám žádný takový dobrý, já mám šaty, ale néééé takový, že bych dobře stáhla raminko a nakojila 😖 to neee, jen trička, no jukla jsem tady na bazárek a na nic zatím nenarazila ,ale pak můžu i na jaře oblítnout sekáček 😀 třeba tam bude něco suprovýho 😀 😀

many
5. pro 2010

ták synek už je vzhůru, tak si sním jdu pohrát a pomalu chystat věci......... 🙂

e.k.t
autor
5. pro 2010

ahojky, tak jsme doma, v sobotu po noční jsme se vyspali, po o jeli k mm rodičům pro Joli a frčeli jsme na moravu k našim. dnes jsme jeli a dojeli zpět, hurá. mm má zítra den a oba máme v úterý noc

paolin
5. pro 2010

tak my už máme odmikulášováno 🙂 Vítkovi stačilo vidět čerta z okna a už se klidil do kouta 😀

anta
5. pro 2010

My jsme měli odmikulášováno hned, dali jsme ceduli na dveře, ať tady nikdo neotravuje 😀 😀 😀 Jinak jsem Honzovi ušila ručně fusak do kočárku, zítra to vyblejsknu a taky jsem mu vylepšila rukavice, protože mm je chytrý a vozí mi dítě přes hodinu venku v tom mrazu a tak se Buliboš vrátil se zmrzlýma rukama, chudák 😖

e.k.t
autor
5. pro 2010

tady mazec, Joli poslala čertaq umejt že je špinavej 🤐 😀 😀