• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@e.k.t Evi, tak to je dobrý :grinning:
5. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, na fusak se těším!
5. pro 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, Evi, Joli není dnešní :grinning: :grinning: :grinning: Zítra to sem frknu, tedy alespoň doufám, panč sem nešly dávat vůbec fotky :wink:
5. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten fusak je prostě udělaný z deky, která byla původně udělaná na nějaké pikniky či co, je s podložkou, takže kluk je chráněný i proti větru a dešti (co bych si neporučila, že? :grinning: :grinning: )
5. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dnes Honzík vstával déle než normálně, čímž mě potěšil :slight_smile:
6. pro 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď Honzík nakrájel ptáčkům chlebíček, je to šikula, krájel nejdřív dřevěnou stavebnici a dával mi jí ochutnat, tak jsem mu zkusila dát chleba, aby ho nakrájel a povedlo se :slight_smile:
6. pro 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je ale šikulka!
pár foteček :slight_smile:
6. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
6. pro 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin kráááásný fotečky :slight_smile: moc moc :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t tak Jolča byla teda drsná na čerta :grinning:
6. pro 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli celá rodinka na tom náměstí a bylo to tam pěkný, lidu teda hafol, ale zima a nějak dlouhý to asi i proto ani nebylo :slight_smile: jako první lezli na podium čerti, dali do toho prskavky,... jako v pekle a Ladík byl tatínkovi na koníku ,aby dobře viděl, podíval se na mě, slzy v očích a řekl tu svoji větu - maminko nebojím, maminko nebojím :grinning: a já mu dala ruku ,abych ho uklidňovala taky a říkala jsem mu, že je šikulka, že jsou to zase jen děti převlečený :slight_smile: ale byl teda celou dobu jak na trní i když tam pak byli Mikuláši i andílci :slight_smile: takže jsem se rozhodli, že domů bysme nevzali ani Mikuláše :slight_smile:
aby pak neměl špatný sny :frowning2: a doma už měl za oknem plno dárečků :slight_smile: tak byl moc spokojený :slight_smile:
jinak na podiu se někteří představovali a asi půl města pobavil anděl - kluk - vypadal asi v těžké pubertě :grinning: tak 16 let :slight_smile: a říkal, že má teda v košíku slipy :grinning: a jak se jmenuje :wink: Andělička Kundička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tééda fusáček si šila jo :slight_smile: to jsi šikulka :slight_smile: u nás šije na mašině zatím jen tatin :grinning: :grinning: :grinning: teď spravoval v sobotu ségře nánožník a slídu na sporťák :wink: má pujčený ten Ladíčkův :slight_smile: tak ať nám na Lukáška ještě pěkně sporťáček poslouží :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizím :slight_smile: jdu požehlit pár věcí a dorazí brzo sestřenka s malým, takže bude veselo :slight_smile: nechte si dařit a pak za váma juknu :slight_smile:
6. pro 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no se tam lidi pěkně chlámali :grinning: :grinning: :grinning: a my ještě doma večer :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janička šila. a nechce ukázat :grinning: :wink:
6. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many taky se mějte prima! já se pokusím dostat Adámka ven, potřebuju do lékárny pro ty imunopotvory. taky se mi tam nechce, ale doma sedět nemůžeme :wink:
6. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, my byli venku. Což o to, ukážu, ale to musely jít nahrávat fotky do albíček, tak to zkusím, jestli to půjde :wink:
6. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň, že to jde sem, takže kuk. Rukavičky jsem včera upravovala sama :wink:
6. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Jani, to vypadá bezvadně!
6. pro 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - to jsou krásné fotečky :slight_smile:
6. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - trošku mi to připomíná pytel na mrtvoly, ale dobrý, na to, že to tak nějak šiju v ruce, to jde :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani děkujíí...trocha kýče, ale hezky barevný :grinning:
6. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - já na mašině nešiji, nemám ji. Šiji to všechno v ruce :wink:
6. pro 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sehnala pro ségru přebalovací podložku v bazárku. Mám ji za celých 80 Kč, což je tedy super cena :slight_smile:
6. pro 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, šikula! a jak se ségře těhotní? vše OK?
6. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - ona si to příliš nepřipouští, na prdel si nesedne chvíli, no a říká, že z toho všichni dělají vědu :unamused:
6. pro 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to asi aspoň bude v pořádku :slight_smile:
jestli to moc nepřehání, tak OK. někdy ty matky ale nechápu..
6. pro 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem dělala PF. kouknu na výsledek..a jsem už vážně asi chorobně infantilní :grinning: ale jako for se nám to zdálo dobrý, tak to tak bude :grinning:
6. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jste ukecane a docitat nebudu max. zitra v noci. jinak toho mam moc. michalek je na vysocine.. sice nachlzen, ale je.... my doma bourame jehne... haha... v praci frmol.. ale legrace
opatrujte se sikulky... pa
6. pro 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek