• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no ahoj Marti! vouráte jehně, co? týýjo! to musí být hokna! a ty jsi zdravá a veselá? :slight_smile:
6. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..ne vouráte, ale bouráte...matka blbá, no :grinning:
6. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem se upsala, michal mi zasil notas pisu z prac.. a des bes...jakasi anglicka verze... bleeeee
bourame..jo je to prace,a le potom to maso.ja jsem zdrava a unavena, ale vesela.... pf.dobra... jsi sikula Pavli.

6. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin :grinning: :grinning: Možná jsi měla na mysli voráte s jehnětem, i to by byla hokna :grinning: :grinning: :grinning: Hele PF super, taky bych mohla už něco vymyslet originálního, co? :grinning: :grinning: Tak já vymyslím. Jdu dát nějaké fotky do albíčka, ať se máte čemu smáti :wink:
6. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jste mocakcni na me...
6. pro 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jukla jsem :slight_smile: dobře to tedy vychází - Honzík čájíčkuje, Honzík baští, Honzík snídá...a pak tam skočí první fotka, kde je Honzík s tím vycpaným bříškem :grinning: takže to vypadá, jako následek baštících fotek :grinning:
6. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - ale i nejsme, já např. nepeču, tak se zabávám jinak, neklesej na mysli a pošli něco z jehňátka :grinning: :grinning: :grinning:
@paolin - tak to má být, ale ve skutečnosti tedy těm obědům v poslední době nedává :wink:
6. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně neposílat :wink: já tak max kuře, někdy prasátko. jinak nepapám ničeho :wink:
6. pro 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - nech si to poslat, já ti to pak vyměním za kuržátko :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uklidit po dnešním výbuchu a snad Adam do hodiny usne. si musím poklepat na ramínko, páč já jsem si naučila Adámka uspávat tak, že s ním jdu do postýlky, poňufat, dostane mlíčko a jdu. a on sám usne. ale táta tam musí být, než Adámek vytuhne :wink: tuhle kluci koukali na Animáček a Mirek ležel na zemi a Adámek na Mirkovi. jsem Mirkovi říkala - nedělej to..a neposlechl a musí teď pokaždý ležet na zemi, když je Animáček. a Adámek se tulí, hopsá si a táta musí držet :grinning:
6. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani OK. jen si myslím, že u Martinky se po jehňátku zapráší a utřeme si od pusiny akorát tak slinťoucha a né jehňoucha :grinning: :wink:
6. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - to si TM ale naběhl, musím se smáááááááát :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po pravde kdo vi kdo to vsechno sni.... mi to nepise hacky se asi po.....
jinak hlasim Misa hodny apekne spi jen trenuje babi a dedu ve vstavani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
7. pro 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 jééééé ty už jsi tu dlouho nebyla, ale vidím, že se daří, tak to je hlavní :slight_smile:
7. pro 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin šikulka :slight_smile: pěkná PF :slight_smile: no my nikdy nic takovýho neděláme :grinning:
7. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také zdravím, dítě mi vstalo tak trošku prdkou napřed, tak jsem byla nucená ho trošku srovnat :wink:
7. pro 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatně se vyspla bobeš :frowning2:
u nás se to spaní čím dál víc protahuje, asi tím , že je dýl tma, já dnes vstávala o půl 8 a Ladík až za 8 min 8 :slight_smile: ale my teda chodíme spát až mezi 8-9 tak proto spí dýl, kdyby chodil v 7, tak by taky v 6 čumákoval jako dřív :grinning:
7. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co máte dneska v plánu :wink: my teda zatím nic, jen udělám nádobí a koupelku :slight_smile: a asi ozdobím stromeček :grinning: možná odpoledne přijede ségra s dětma, ale to ještě není jistý :slight_smile:
7. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! Jani, snad se srovná brzy!
Adam chodí spát v cca 21:30 a stejně vstává po šesté :grinning: dnes půjdu asi s ním, páč jsem doooost přetažená.
Vítek má ve školce Mikuldu, odpo dorazí kamoška. tak se těšíííím :wink:
7. pro 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many my posíláme spíše PF emailem. sms jen vyjímečně. taky se tím bavím a procvičuju grafiku :grinning:
7. pro 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin my právě posíláme na vánoce sms rovnou i na vánoce i na nový rok :slight_smile: jedním vrzem :grinning:

jinak jsem do albíčka přidala nějaké fotečky :slight_smile: jak Laďouš roste :slight_smile: a na vánoce už bysme měli pomalu udělat i s Lukáškem v bříšku :slight_smile: už tam pěkně roste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jinak my na počálu nemáme žádný ty programy ani na fotečky,........
ten počál má spíš tatin na muziku :grinning: :grinning: :grinning: teď už máme konečně novej, vylepšenej, chlapi dobří nám sestavili lepší :grinning: tak to není taková brzda jak předtím :grinning:
7. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale za pár let bych určo chtěla noťáska :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že potřeba jinak není, jen to pohodlí, že můžeš cestovat po bytě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu něco podělat a pak za váma zase juknu :wink: ráno ven nepůjdeme :slight_smile: chci si pak v klídku umýt vlásky a potřebuju si i trošku upravit ksichtík :grinning: a zítra příjde kámoška, tak si nechám nabarvit obočí a rovnou i řasy :grinning:
7. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :wink:
7. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jukla jsem na fotečky :slight_smile: Honzíček je krásňoučkej :slight_smile:
ten golfáček - to je ten bez střechy, stím jezdíte :wink: no se nedivím, ve sněhu to musí být zápřah, takový táhnout :unamused: to se hůř veze, jsou moc lehounký, že
7. pro 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já finišuju s úklidem a zachvíli padla :grinning: a dám se do stromečku :grinning: :grinning: :grinning: jsem blázen co :grinning: :grinning: :grinning: já vím, ale já už to nevydržím a všude v obchodech už taky zááří, tak musí i u nás doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák vygruntováno :slight_smile:
holky jak je u vás co :wink: u nás leje a leje a leje :angry:
7. pro 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem uspala Adámka a konečně si jdu na chvíli sednout a najíst se. Mirek mi taky oskenoval Vítkovy kresby, tak dodělám kalendář a budu ho tisknout :slight_smile:
Míši, ten děšť jsem vám asi poslali my. ránu tu lilo, teď už je sluníčko. jen nám zase slezl trochu sníh :unamused:
7. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek