Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
21. pro 2008

Evi, nezvyk jako prase po tak dlouhý době. Ani se již k alkoholu nechci nijak vracet, už jsem si svý předtím užila, tak se vrhnu na nealko 😀 😀 Co Jolinky zoubečky? Honýs má oteklou dolní dásničku, občas pláče, ale nechce si nechat do pusinky sáhnout, předtím nám neustále cucal prsty, ale teď když se přiblížím rukou k jeho tvářičce, tak už se mu to nelíbí a vrčí na mě jako pejsek, jen do mě rafnout 😀 😀 😀 . Zítra s ním hupsnu k dr., abych měla jistotu, že to jsou zoubečky a případně mu naordinuji uklidňující léčbu, nechce se mi do něj zatím nic "rvát", aby to nebylo případně zbytečné, ale myslím, že tentokrát se již nemýlím. Mám doma připravený Babydent na potírání dásniček anebóóó Chamomillu vulgaris Ch9, tak uvidím, jestli se z toho něco ujme 😉

martinka79
21. pro 2008

Alenko to byl šok,a le vidíš je v poho. a máš tedy telepatické sny.
Jani no tak vzchop se a šup na další pivečko. 🙂 no u nás je na dásni boule modrá jako prase a bolí ho to,a le má úsměv na tváři. já udělala 3druhy nepečeného co Mišák spal teĎ si dala s kámoškou kávu a hurá na prochajdu.

anta
21. pro 2008

Marti, fuj, nechcíííííííííííííííííí 😀 😀 Malej má tu dáseň nateklou, chudák, dost, občas pofňukává, ale není to tak zlý 😉

e.k.t
autor
21. pro 2008

no u Joli docela zase klid se zuby ale pidihrbolky tam jsou 😉

martinka79
21. pro 2008

tak to je dobře. snad budeme mít všechny klidné Vánoce.

e.k.t
autor
21. pro 2008

no bylo by to fajn, super dárek

anta
21. pro 2008

Tak nám se to možná taky povede jako dáreček, to by bylo moc fajn. Holčiny, loučím se s vámi a zítra papa 😉

martinka79
21. pro 2008

pa jdeme koupat.

martinka79
21. pro 2008

tak my už ležíme a snad i spíme

e.k.t
autor
21. pro 2008

no Joli po docela perném dnu takyyyyyyy 😀

martinka79
21. pro 2008

Tak to je fajn. mišák usl hned
😀 a já se těším dnes brzy také=

kamca.mazda
21. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem zase tady až teď. Paol ta pohotovost to je děs to znám, jednou jsem tam byla s Domim a nechali nás tam taky tak dlouho čekat a vůbec je nezajímalo, že jim Domi poblil celou čekárnu.
No moc to nezvládám teda jo ale taky podle toho vypadám 😀 na sebe už nemám čas. Po Vánocích to skončí.
Jinak jak to že Víta balí dárky to nevěří na Ježíška to Domi jo schovávám před ním i papír.

kamca.mazda
21. pro 2008

Pavli to je super že jsi se vyspala,
Marti zoubky pod stročmeček hlavně at ho to moc netrápí, my zatím nic a jsem ráda, ještě tohle poslední tři dny jsem fakt vyříz vůbec nespíme ve dne ani v noci já mám oči jak angorák a bolí mě hlava a do toho ty přípravy na vánoce dnes jsem dodělala nepečené a zítra jen upeču ještě tu vánočku a utřu prach a seru....
Jani to je super že sis vyšla to je potřeba.
Evi já mám taky ještě dárky objednané mají přijít v pondělí ale teď nám tu hlásili že bude zavřená pošta v pondělí, jestli i v úterá tak mě šlehne.

kamca.mazda
21. pro 2008

Alenko to byl teda zážitek fujky.¨)

Evi díky za krásné přáníčkol
Amy už spí ale včera už byla v osm vzhůtu bojím bojím ☹ že to dnes bude stejné

paolin
21. pro 2008

Kamco, Vita veri na Jeziska. ale u nas Jezisek nosi darky malym detem a my mu to "ulehcujeme tim, ze si dospeli darecky nekdy kupuji navzajem". ono se pred Vitou tezko co utaji. staci jedna poznamka, kterou zaslechne kdekoliv a jsme v haji. temer vzdy nebere nic jineho, nez pravdu. tesky s nim 😉
ja byla ted na trenalu a docela fajn. Adamek je velmi neklidny. porad se budi, kasle, poplakava..ja uz se na to nemuzu divat, jak je mu blbe! desny..chapu doktory, ze je malinky a nechteji mu davat atb. ale tohle mi prijde jeste horsi 🙄 ke vsemu jak to asi mam delat s Vitou? ten preci doma cely dny sedet nemuze a kdyz s Adou nemuzu ven, tak je to docela zapeklite. zitra jdeme k mudr na kontrolu. neni to nase doktorka, ale zaskok. zkusim ji presvedcit, aby uz neco delala.

nic, valim. jdu uspavat Vikyho. vsem dobrou!

martinka79
21. pro 2008

Aha Pavli naše Nikolka je tedy také nezmar co snad slyší trávu růst , ale na Vánoční báchorky dá a my to děláme dost věrohodně takže to je dobré. sice v tomto věku už malinko chápe, ale i tak stále udržíme v pohádce. ke to por mě moc kouzelné
yKamočo chuděrko taks e tak nehoň bánoce mají být klidné pohodové a co bzdeš Dominikovi platná jako strhaná unavená spící matka. 😉 já zízra prach a vánočku až 23.12 a mám také vše krom zabalení dárků,a le toděláme 23.12v noci a u toho s manžou popíjíme atak vzpomínáme. 😉

e.k.t
autor
21. pro 2008

Kami díky,

tak u nás to bylo tak že když malej brácha přitáhl ze škloy s brekem že děti tvrdí že ježíšek není, tak jsem mu nakecala že jen jeden dáreček má každé dítě od ježíška a ty ostatní si dáváme z lásky a touhy potěšit a tak mu to kouzlo vydrželo nevím do kdy 😉 třeba ještě nyní 😅 😅 (23)

kamca.mazda
21. pro 2008

Já vím Marti ale chtěl jsem aby to vše bylo ok už jsem v klidu to nejhorší mám za sebou tedy co se týče práce nevím jak s |Amy. Dárky jsem musle zabalit v pátek když byl Domi ve školce jinak nemám šanci ještě něco málo dobalím.
Paol to tě lituju s Adámkem že mu je špatně to hrozný u těch miminek. Amy sice zlobí alespoň je ale zdravá tak co si stěžuju.

martinka79
21. pro 2008

no Nikolka na besídce hráli žívý betleéma vpověsti se nakonci říkalo že proto slavíme štědrý dena dáváme si dárky jako nesli patýři ježíškovi a Nikolka prostě chce věřit
🙂

martinka79
21. pro 2008

No Tvoji verzi evičko jsme zaké slyšela ta je dobrá 😀 😀 😀 já jí snad také věřím. 😀
tak to je dobře, že je to Ok vše hotovo.

martinka79
21. pro 2008

holky krásné sny jdu hajat dnes na vše už kašlo mám 🙂 ráce neuteče a nidko ji za mě neudělá. hurá do políšku ke knížce. 😉

e.k.t
autor
21. pro 2008

no já měla asi 17 a moc mne mrzelo že brácha má přijít o kouzlo už v 7 tak jsem nakecala toto a myslím minimálně do 12 super, a ještě jsem mu řekla ať o tom jestli věří nebo ne s nikým nediskutuje, že každý nemá štěstí jako on 😉

e.k.t
autor
21. pro 2008

tak to já ještě přes hodinu čekám na MM než dorazí z práce, potom společná večeře a pak ještě tentokrát vzbudím Joli na mlíčko, šla spát po 6 tak aby nechtěla jíst půl hodiny po tom co usnu 😠 to nesnáším, pak se vyhrabat z pelíšku 😝

kamca.mazda
21. pro 2008

Dobrou holky.

e.k.t
autor
21. pro 2008

Kami a ostatní dobrou 😉

martinka79
22. pro 2008

Krásné ráno holčiny, tak se nám to krátí za dva dny štědrý pohodový den, hurá. 🙂

martinka79
22. pro 2008

tak jsme posnídali MIchálek by nás všechny snědl, to je hrůza kolik toho sní. 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

Dobré ráno, tak mám obavu že vánoce budou opravdu "super" no to se nedá říct kašlu - prostě chrchlám, soplím a sípu, ha ha ha ☹ 😝

takže čaje s medem a citronem, jitrocelový sirup s mateřídouškou, tymiánem a medem, ibalgin a efedrinové kapky 😅

a to dnes potřebujeme koupit cestovní postýlku a doufám dojít na poštu pro dvě zásilky, jestli už teda konečně dojdou 😠

ale stejně občas nakouknu, postel nehrozí 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

Marti netruchli, Míša je prostě chlap a bude holt potřebovat ještě větší misky než Nikča

martinka79
22. pro 2008

No to sna už teď papá víc.

Evi tedy to tě to pěkně chytlo. No u nás soplí celá rodina. Tak cestovní postýlku jéééééééé tu my kupovali už při narození prdelínovi a je super. jen ji tolik nevyužíváme jelikož doma mu ji nerozdělávám jako ohrádku on v ní nechce být,ale na cesty je fajn.
No já jedu do brodu dokoupit něšjaké drobnosti Nikolce sama mi dala typ co by ještě chtěla. vážně prkotivnky ať má co robalovat. také koupím kaše a žárovky jinak vše nechávám na tatínkovi on si poradí, je dobrý nákupčí. 🙂