Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
22. pro 2008

Dobré raníčko, holčinky, tak už jsem zase tady, před chvílí jsem uložila Buliboše k zimnímu spánku 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

no Marti taky si to musím někdy (jako obvykle v nejhorší chvíli) vybrat

je pravda ža po poporodních komplikacích mám sníženou imunitu ☹ no snad se to časem srovná, před MM musím být zticha, jinak bych mohla za čas snažení o druhé úplně zabalit 😠

no my ji jdeme koupit že chceme jezdit na navštěvy přes noc tak aby měla Joli pohodlí 😀

martinka79
22. pro 2008

Top chápu, bývala bych ti poradila super kup, ale teď už je pozdě to jen tak nedojde, ale ony se dají sehnat levné a dobré.- my máme tedy přes net a je vážně super. Na to ježdění na návštěvu je to fajn, jen mě to cestování nějak omrzelo. užíváme si pohody doma amx. někam na chalupua tak a když návštěva tak šup tam arychle zpátky asi jsem za ty roky cestování s Nikolkou unavená a nějak d´s dvěma dětma si říkám ať si všichni trhnou nohou.

Jani a přijede k Vám na Vánoce tchýně z Brna? 😉 Byla už za Vámi na Honzíka koukat?

anta
22. pro 2008

Marti, haha, dobrý vtip 🙂 Ne nepřijede určitě, ale podívat se byla, Honýs se jí moc líbil 😉

martinka79
22. pro 2008

Aha ani na Vánoce no to je jako moje.... a vy tam pojedete? nebo jak to vidíte? co budete podnikat na Vánoce?

martinka79
22. pro 2008

No tak mi Míšák rozbil mísu od Nikolky co mi pořídila na výstavě jako výrobek z keramiky. jdu to slepit tav. pistolí. je to lump.

anta
22. pro 2008

Marti, já už po těch zkušenostech s příbuznými žádnou návštěvu natož pomoc nečekám, nene nepojedeme tam, to bychom museli jet vlakem, auto nemáme a tak se nikam nechystáme. My jsme takové domácí myši 😀 😀 Hlavně nevím, proč bychom tam jezdili, takovou dálku, to až bude Honýs trošku starší, teď ho tahat nikam nebudeme. Očekáváme spíš návštěvy kámošů, to jooooooooooo 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

Marti ještě jsme si nevybrali, ale nějak ji potřebujeme vidět v akci 😉 to ovšem ještě neznamená kup 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

No my pojedeme do Brna k našim, jezdí k nám každý měsíc a snaží se pomíhat dle svých možností 😉

martinka79
22. pro 2008

To jo to chápu. Kámoši jsou někdy lepší než rodina.... 😀 😀 😀 větší zábava a tak.
Evi to je jasné. No tak okoukni tuto.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12158784
takovou máme jinou barevnost,ale tu máme má lehátko nahoře a dá se dát i spaní dolů.

martinka79
22. pro 2008

http://www.ajuty.cz/shop/zvyseni-pro-cestovni-p...
tato má taky spaní nahoře a je docela levná.

martinka79
22. pro 2008
martinka79
22. pro 2008

no uvidíš na jaké narazíte já v kamenných obchodech narazila na samé drahé či blbé. 😀 máme ji asi za 1500kč nebo tak nějakmichal ji sehnal přes net

e.k.t
autor
22. pro 2008

no koukala jsem taky na TU GRAPI mám rozpočet 2000 tak do toho by se mohla vejít i v obchodě, ale nemusíme ji za každou cenu koupit 😉

e.k.t
autor
22. pro 2008

no ono mi dlouho trvalo než jsem to zdůvodnila Martinovi 😝

e.k.t
autor
22. pro 2008
e.k.t
autor
22. pro 2008

tato ještě lepší

martinka79
22. pro 2008

No tak to koupíš v obchodě na 100%. ale vem si s tou vložkou vyvýšenou protože jsi malá a docela lépe si ti bude malá ukládat a brát a ž bude stát tak ji dáš hajat dolů. my měli tu obyč na nikolku a pro naši maminu to bylo děsné.
To chápu odůvodnit chlapovi proč je to důležité je velmi někdy obtížné.

Právě jsem volala Dr. zda je normální ta modrá boule na dásni a ona etdy mě odkázala k zubaři. jenže my ji máme na vysočině a chceme tam jít až po svátkách.

nezapomeňte svoje drobky kolem 6měs. zaregistrovat u zubaře. 🙂

martinka79
22. pro 2008

Jani pojedeš k té dr. s honzíkem
a many taky říkal, že by volala nebo šla k dr. ohedně toho průjmu a zajímalo by mě jak chuděra je na tom. 🙂
kouknu Evi už jdu nato.

martinka79
22. pro 2008

první pěkný vzhled ale jinak nic mc adruhá super.
¨třetí máme vlastně my akorát jiné jiné provedení.
ta sˇtka je fajn když mimi spalo v létě venku. na chalupě.

martinka79
22. pro 2008

ta naše má i tu hrazdičku na hraní a je to fajn zavěsíš na to cokoliv no uvidíte jak vyberete člověk by chtěl ale občas ho v obchodě překvapí viď. 🙂

martinka79
22. pro 2008
martinka79
22. pro 2008

tak holky zatím čauky njedeme na výlet.

kamca.mazda
22. pro 2008

Ahoj holky jdu jenom na skok musím utírat prach. Ta postýlka růžová je krásná Marti, ale ta cena je jenom proto zvýšení ne?? Já totiž taky potřebuju až pojedeme na ty hory, ale moc se mi to nechce kupovat jenom pro jednou jinak nikam moc na noc nejezdíme a u mamky mám dřevěnou.

anta
22. pro 2008

Už jsem zpátky, dr. mi říkala, že dásně jsou připraveny na růst zoubků, jinak je zdravý a nic mu není 😉

paolin
22. pro 2008

cauky holky! jdu jen na skok! dostali jsme antibiotika. konecne..Adamek v noci vubec nespal. usnul az o pul treti u Mirka v naruci a on s nim zbytek noci takhle sedel na pohovce. dost dobry! ja bych od Mudr bez tech antibiotik proste nesla. bych tam sedela, dokud by nam je nedali 😉 Adamek uz zase place. je mu fakt blbe, porad se nosi a i pres to je nestastny. place mamamamama..chudatko moje! ☹

e.k.t
autor
22. pro 2008

Ahojky jsem zpět z nákupu a byl úspěšnýýýýý

je to postýlka 4baby Vegas

má to polohování, kapsář i boční vlez

a na síti má lvíčka, šupnu fotočky do albíka

anta
22. pro 2008

Paol - tak ať se z toho Adámek brzy dostane, chuďátko malý 😉