Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
7. pro 2010

@many kráááása, my asi zítra koupíme v kontejneru, nějaký maličký tak 80 cm bohatě stačí, uvidím co budou mít, psali smro omorika, pichlavý a jedle, jenže ta byla asi jen 60 cm, no uvidíme na místě

e.k.t
autor
7. pro 2010

Jani drž se, snad to nebude chřipajzna nebo jiná viroza. Joli soplí a z toho i kašle a dnes máti řekla no to víš to dotáhly holky ze školky, ale aby nám to řekla už v sobotu když věděla že jedeme tůru k našim to néééé

martinka79
7. pro 2010

@e.k.t tak dobře nakupte to já musím strom jak z lesa až do stropu jinak nemám vánoce.. a´t tostojí co to stojí...
Jani tak snad to bude ráno dobré...

martinka79
7. pro 2010

pádím se válet... páček zítra peču cukroví

anta
7. pro 2010

Snad jo ☹

e.k.t
autor
7. pro 2010

Marti asi nejde o penníze, máme doma umělý, kdybych chtěla ušetřit, ale jde o místo a obezpečí, takže chci malý živý, ten pak budeme po vánocích otužovat a pak šup s ním před dům 😉

e.k.t
autor
7. pro 2010

jsme s mm na noční a už chceme být doma a to podruhé i s Joli a stromečkem

paolin
7. pro 2010

holky, tak dobře vyberte a hlavně - foťte pro tetu Koníkovku 😉
Jani, držíme pěstičky, ať to nic nebude. kdyby se mu zvedla teplota, hlídej kyčle a třísla, jestli je nemá citlivý.

anta
7. pro 2010

@paolin - japato hlídat třísla a kyčle? Mohl by to být nějaký zánět?

paolin
7. pro 2010

Jani, přemýšlela jsem, když má Honzík zvýšenou teplotu a bolí ho nožičky..loni měl syn od kamošky zánět třísla nebo kloubu či co. prostě někde chytil virozu a sedlo mu to na klouby. ale neboj. je to kdyžtak jen na atb. a Honzík bude spíš jen unavený 😉

anta
7. pro 2010

@paolin - no spíš líný 😀 😀 , fujky jsem se lekla, co jsi měla na mysli. 😉 Ale díky, i to se hodí vědět, jdu spinkat, jsem unavená, dobrou noc 😉

paolin
7. pro 2010

@anta jejda! děsit jsem tě nechtěla! ráno písni, jak jste na tom! kluci chrní, tatina máme na volišu, tak jdu taky bucinkat. dobrou berušky!

anta
8. pro 2010

Ahojky holčinky. Tak dítě vypadá vcelku fajn, tak zaplaťpánbůh. V osm hodin dostal slipy, ani neřval, čímž mě překvapil, pořád se ho tedy ptám, jestli nechce čůrat, ale zatím prý ne, tak uvidíme, ale mám radost, že jsem se už fakt zakousla, už mě ty pleny vážně dost štvou.

paolin
8. pro 2010

Jani, tak jaká?

paolin
8. pro 2010

Jani, to je fajn 🙂
nechala jsem Vítka doma, páč začal kašlat a mně je blbě. tak snad mě kluci nerozcupují na kousíčky 😀

anta
8. pro 2010

@paolin - ajaj, samý radosti. Achjo, to je prostě tím počasím ☹

paolin
8. pro 2010

asi jo 🙂 koukáme na videa z porodnice a Vánoc a Vítka to stráášně baví 😀 hlavně to rozbalování dárků 😀

many
8. pro 2010

ahojky holky 🙂

many
8. pro 2010

@paolin u nás jsou okna taky potřeba, ale počkají do jara 🙂 v té kose je mýt nebudu 😀 aby Lukášek nenachladl 😀 a Ladík taky a já taky 😀 😀 😀 myla jsem je tak před dvěma měsící 😖 bych kecala, takže vydržijou

many
8. pro 2010

@paolin šikulka 😉 kalendáře necháme udělat příští rok s oběma dětma 🙂 zrovna včera jsme to řešili s tatinem 🙂 vloni dostali hrnečky 🙂

many
8. pro 2010

@martinka79 taky miluju veliký stromky 😉 takže až bude bývat živý, tak taky co největší 😀 😀 😀 😀

many
8. pro 2010

@anta držím pěsti ať je výdrž bez plín 😉 a nožky dobrý jo 😉 to je dobře 🙂

many
8. pro 2010

@paolin ať je brzo dobře 😉 já se taky nemůžu zbavit té rýmy, naštěstí ji mám málo, ale už tak 2-3 týdny 😖 bych kecala a Ladík ten se naštěstí furt drží, té rýmenky minule se rychle zbavil a je klid,musím zaťukat, teď to počasí, to bude řádit víc 😖

paolin
8. pro 2010

@many Míši, hrnečky jsou prima 🙂
holky, tak jsem se pochlapila a rozhodla se blitíčko překonat prací a umyly jsme ty okna 😀 sice to není ťip ťop i s rámama, ale vidíme ven! kluci pomáhali až jsem čučela. potřebovali by těch oken tak 100, aby se nabažili 😀

anta
8. pro 2010

My byli na couru. Od včerejška mě opět bolí levá noha, tentokrát to není koleno anóbrž kyčel. Bolest mě budila i v noci, to mám radost, chodím jak stará bába. 😒

paolin
8. pro 2010

Jani, to je divný...čoveče jestli vám tam fakt nehopká nějaká virozička, co si to ráda sedá na kloubíčky..zkusila jsi nějaký prášeček?

many
8. pro 2010

@anta jojky, ať nožka nebolí 😖 to je naprd co

many
8. pro 2010

@paolin ty jsi šikulka 😉

many
8. pro 2010

no já čekám kolem 1 sestřenku, budeme hlídat malýho, má nějaký vyřizovaní ................. a pak asi půjdeme na prochajdu až s tatinem, jak dorazí z práce 🙂 jinak zítra mám poradnu, tak se těším, až zase uvidím malýho 🙂 a zajdu rovnou k obvoďákovi pro razítko 🙂

many
8. pro 2010

ták synek pomalu tuhne a já si jdu uvařit kávičku 🙂

anta
8. pro 2010

Není to divný, protože, co se kluk narodil, tak ho nosím neustále v levé ruce, mám vrozenou skoliózu zad a od toho to jde.No a tím, že kluka neustále tahám v levé ruce, tak se mi to odráží ta zátěž v levé noze. Žádná viróza to není, je to od té "námahy" 😖 😉