Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
8. pro 2010

tak jsme byli pro oběd. potkali jsme kamošku, co má druhýho chlapečka. prý má strašný koliky, 5 hodin řevu na večer..chuděra malá..

many
8. pro 2010

@anta jojky ☹ a co ho přestat tahat 😀 já už Ladíka dlouho nechovám, říkám, že je velký a chovám ho, jen když sedím a jde se pomazlinkat 🙂 to se nezdá, už jsou těžcí ☹ a gor, když jsou záda špatná ☹ taky mám od mala skoliozu zad, to má hodně lidí, prý to je z těch slavných chodítek pro děti 😖

paolin
8. pro 2010

@many u nás to bez nošení taky kolikrát nejde. zrovna teď venku se Adam sprčil a že nejde tím směrem a lehl na sníh a tak mi nezbylo než ho vzít a odnést. proto pořád chodíme s kočárem. i tak mám záda vejpůl 😝

many
8. pro 2010

@paolin jojky 🙂 chudáček malej ☹

many
8. pro 2010

@paolin ono asi jak který dítě a jak se naučí 😖 segry malej je taky bez kočárku , má Emmču v kočárku a taky naštěstí problémy nedělá a pěkně chodí a to je mladší od Ladíka o 3 měsíce, no každý dítě je jiný no

many
8. pro 2010

mám tu už sestřenku, tak mizím, zatím páá

anta
8. pro 2010

Honzí trůní na nočníku 🙂

paolin
8. pro 2010

Adam usnul. jupí, alespoň jeden 😉

many
8. pro 2010

tak jsme zase tu 🙂 sestřenka valila už a Ladík se probudil, neměl ten svůj klídek na spaní 🙂 tak si aspoň necelou hoďku dal a teď si hrajou kluci 🙂

many
8. pro 2010

@paolin to je ticho, že 🙂 Vítkovi se nechce 😉

many
8. pro 2010

já jsem se dnes šla s Ladíkem natáhnout, ale furt mlel pusou, tak jsem šla pryč a pak byl během chvilky tuhoš 🙂 ale taky mě to pěkně bralo 😀 ale nemohla jsem kvůli té sestřence a co bych pak dělala v noci, že 🙂

paolin
8. pro 2010

@many Vítek už přes dva roky nespává 😉 leda v autě 😉
chce Pata Mata a já si zkusím lehnout...

many
8. pro 2010

@paolin a ve školce v poho nebo tam nemusejí už větší děti 😉 no jo Pat a Mat jede 😀 je to super, i já se ráda dívám s tatinem 🙂

paolin
8. pro 2010

@many odpočívat musí všichni alespoň chvíli. kdo je hodný, může si potom jít hrát. dost dětí tam ale spává. dokonce když pro Vítka jdeme, tak sem tam ještě nějaký dítko chrní. učitelka je ale nejpozději ve tři budí.

many
8. pro 2010

to jo, pak se jim nechce v noci spát, že 🙂

anta
8. pro 2010

Já jsem si Honzíka naučila, aby se nenosil pořád, stálo mě to síly a nervy a jeho pláč, že ho nechci vzít do ruky, ale naučil se to a v ruce ho mám vážně jen výjimečně 😉

paolin
8. pro 2010

no, právě proto jsem Vítka pár měsíců brala poo - aby spával doma. a pak začal spát ve školce, tak jsem ho zase někdy brala poo - aby mi ve školce nespal 😀 Adámek to bude mít blbý..jestli mi ho tedy do školky vezmou. ten bude chodit pospa od začátku..

martinka79
8. pro 2010

čusík jsem doma, jdu dělat těsta na cukroví... potom hodím fotečky jen jsem nekoupila svíčky na jedens vícen ach jo 😒
Evi chápu to... ale já vždy i v malém bytě měla měga stromek k když se na Vánoce musela dělat přestavba bytu 😀 😀 😀 jsem magor stromek strojím klidně i 4hodiny. 😀 😀 😀 😝

paolin
8. pro 2010

Marti, nejsi magor. každý jsme jiný a každý to rád jinak 😉 fotkečky šupky sem 😉

martinka79
8. pro 2010

jdu na focení
mám 4druhy cukroví .



paolin
8. pro 2010

Marti, číhám na fotky 😀

paolin
8. pro 2010

jinak jsem se rozhodla vysadit antikoncepci. kvůli migrénám. tak jsem zvědavá, zda to pomůže. no a tatin má útrum 😀

martinka79
8. pro 2010

@paolin nemá útrum jen si bude dávat pozor....
kdo si počká ten se dočká 😀

paolin
8. pro 2010

@martinka79 Marti, to už tu jaksi bylo.... útrum a basta 😀

martinka79
8. pro 2010

@paolin koukni do alba..

martinka79
8. pro 2010

Krásný adventní čas...

many
8. pro 2010

kuky kuky 😉 tak jsem utekla z fb za váma 😉

martinka79
8. pro 2010

semtu jen já.. haha zase jen já..

many
8. pro 2010

@paolin jééé a nebo bude konečně holka 😀 😀 😀 😀 😀

many
8. pro 2010

@martinka79 krásná výzdoba, jsi šikulka 🙂