Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
21. pro 2010

No teď jsem se od manži dověděla super věc. Normálně tam u nich chodí po kanceláři "ježíšek" a naprosto bez varování dává lidem výpovědi! Aniž by o tom prostě předem věděli, no to je teda hnus. No na manži dveře ještě nezaklepali, tak doufám, že je obejdou velkým obloukem 😠 😠 😠

anta
21. pro 2010

Jo a to jsem se málem propadla hanbou, vlezli jsme do obchodu a Honzík hned v tom košíku, jak jsme tam vjeli, začal volat "mámo, já to ukradnu!" 😀 😀 😀 Sice nevím, co měl na mysli, ale teda v krámu takhle ječet, že něco ukradne, no kde to slyšel?! 😅 😅 😅

e.k.t
autor
21. pro 2010

@many

Míšo to uvidíme tak za 2-3 týdny

paolin
21. pro 2010

@anta Jani, tak to je teda dobrej for dávat před Vánoci výpověď..to si někdo hojí svoje ego či co?

chi chi...a pak jsi měla v obchodě celou dobu za sebou hlídání, ne? 😀

anta
21. pro 2010

@paolin - tak tak, ochranka šla v závěsu 😀 😀 😀

anta
21. pro 2010

Musím se pochlubit, že Honzík umí říkat "šiška", takže "š" by nám šlo. Občas řekne i "ř" zmeťour jeden ukecanej, jů já si nechám na tu jeho hubičku vystavit zbrojní pas 🙂 🙂

paolin
21. pro 2010

@anta Jani, tak to fakt závidím, páč u nás š neumí ani Vítek 😀
Mirek šel na voliš a já jsem krapet přinaserýnkovaná, páč byl pryč včera, dnes a zítra 😀 a dnes je Poirot a než uspím kluky, tak chytnu tak akorát, že vrah je zahradník ☹ a já Poirota tuze rád 😉

paolin
21. pro 2010

jo, jinak nechávám už Vítka zítra doma. říkal, že je ve školce hodně nachlazených dětí. tak si užiju předvánoční pohodičku doma 😀

anta
21. pro 2010

@paolin - já Poirota přímo žeru, se přiznám 🙂 Ježiš, ono je před vánoci a manžel ti nepomůže? Hele, já ti tam pošlu toho mýho, aby se ti dva chytli za ploutve a mohli si jít zaplavat 😅 😅 😅

anta
21. pro 2010

To jsem se ještě večer zasmála. Táta přetahuje Honzíkovi pinďu a Honzík mu říká "táto, nemačkej mi pimpilína" 😀 😀 😀 A vůbec nevím, kde sebral to, že si vzal pumpičku na balónky, na které byl navlečený dlouhý balónek a on si to dal mezi nohy a chodil s tím po chodbě a říkal "mám dlouhýho pimpilína, mámo" 😕 😅 😅 😅

paolin
21. pro 2010

@anta Jani, já se z tebe po...trhám smíchy 😀 😀
s tím pimpilínem je to dobrý 😀 ale je fakt, kde to Honzík pochytil..
no, Mireček jaksi nehraje na volno, dovolenou, OČR apod. on je know how firmy, bez něj to prostě nejde 😒 ale tiše věřím v kolouška - nového kolegu, že to třeba jednou příjde 😉 takže buď koloušek nebo chocholoušek 😉

anta
21. pro 2010

Už si říkám, jaký vejšplechty mě zase čekají zítra, vážně valím bulvy, kde to ten kluk bere 😕 😕 😀 😀 😀 No to tě tedy obdivuji, jak to vůbec můžeš vydržet. A vynadáš mu třeba taky za to? 😀 😀

martinka79
21. pro 2010

čusík holčičky žije se nám fajne jen nějak den je moc krátký. 😀

@anta se ale Honzík nestydí mluvit hlasitě 😝 příště mu řekni jen šeptem a místo mluvení hned ber. 😝

gaba3
21. pro 2010

@paolin pavli: jde i nejde, znáš to, dvě jsou dvě 😀 😀 😀 😀 někdy pohoda, někdy jasnej chocholoušek 😀

holky, vy drbete, jak to stíháte, kočky? nechápu, já občas juknu na ZR diskusi, máme tam těhulky, tak jsem zvědavá, zda není nějaké mimi už, ale jinak nestíhačka, jste šikulky! 🙂

ještě posílám fotečky drobečků 🙂

anta
22. pro 2010

@martinka79 - nestydí, je malý, na stydění jsem tady já. 😅

anta
22. pro 2010

@gaba3 - máš krásný dětičky obě, moc vám to přeji 😉 🙂

anta
22. pro 2010

@martinka79 - náhodou mě to přijde správný, že tak krásně mluví, tak je malej a každý pochopí, že rozhodně krást nechce 😝

paolin
22. pro 2010

@gaba3 Gábi to jo. ten první rok byl fakt masakr 😀 fotky náááádera 😵
@anta Jani, leda kdyby zkrachoval, tak pak by byl doma 😀 ale tak prvních 5 let Mirek makal přes 12 hodin denně, teď už je to pohoda 😉 😉

paolin
22. pro 2010

@anta Jani, jasný. ke všemu takový mrňous ani neví, co to je 😉

paolin
22. pro 2010

hm, mám nějaký depky z věcí příštích 😒 ještě, že mám doma oba chlapečky a ti mě zabaví 😀

anta
22. pro 2010

@paolin - jaké depky, Pavli? Myslíš jako ze štědrého dne? Či se děje něco špatného? Včera jsem se byla podívat na poště, přišly nám dva balíky, no tam byla fronta jak kráva, no tak to jsem to tedy vzdala, zkusím tam jít teď s hárošem a on jim to tam poví a třeba nás někdo pustí před sebe 😀 😀 😀

paolin
22. pro 2010

Jani 😀 😀
no, to víš. mám strach, jak to bude se školkou a prací a jak to vlastně všechno zorganizujeme, abychom to zvládli. Mirek říkal, že jsme zvládli i horší a tohle nějak dopadne, ale jaksi mě to trápí. přeci jen od května bez peněz a jestli ještě bez práce..už takhle vycházíme jakž takž a od toho května to bude mazec 😝 chi chi..Adam se krapet uklidnil, už nejsem v permanentním stresu, tak mi lezou na mozek blbý myšlenky 😝 asi jsem na ten stres zvyklá, tak si nějaký naordinuju sama 😀
my půjdeme omrknout kapříky. včera už začali prodávat 🙂

paolin
22. pro 2010

kluci si hrají v pokojíčku a já se tam bojím jít 😀 jednak co tam dělají a druhak by mohli přestat, když mě uvidí 😀

anta
22. pro 2010

Pavli, budeš se divit, ale tyto myšlenky mě taky provázejí. Protože budu taky chodit do práce, mm chodí ráno v 6, vrací se domů na ho..., takže budu muset všechno zastat sama. Ráno odvést dítě do školky, pak do práce, odpoledne ze školky, nákupy, vaření, no nevím nevím. MM ten si přijde do hotovýho, budu dělat taky s klukem úkoly, až bude chodit chodit do školy, nějak si to nedokážu vůbec představit, protože na to všechno budu sama 😒 No na zábavu mi asi čas tedy zbývat nebude, pokud můžu počítat s takovouto pomocí od mm, že? 😖

paolin
22. pro 2010

@anta Jani je to na hovno prostě! nechápu, jak to Martinka šikulka zvládá! ☹

paolin
22. pro 2010

Mirek pomáhat bude. ale stejně - má hodně ježdění a to vstává ráno ve 4 a vrací se kolem 18. a já když se seknu v práci - jestli ji budu mít 😉 tak to prostě nedám! nu, prvnotní je, aby Adámka vzali do školky. když ale nemluví, tak to asi ani moc nehrozí, no.

e.k.t
autor
22. pro 2010

Ahojky berušky moje utrápený.

Je to pro ženský moc těžký ten zlom, já jak jsem to na začátku viděla beznadějně tak se nakonec ukázalo že to půjde. Je fakt že hodně šidím domácnost a druhá pravda že mm když ho zaúkoluju tak udělá, což je super, ale někdsy ty směny vyjdou na ho.... zvlášť ta nová stanice je spojením a střídáním na prd, ale co nějak se s tím popereme. jinak zápis do školky je v dubnu, tak jsem zvědavá jak dopadneme

e.k.t
autor
22. pro 2010

Pavli Ondru nakonec od října vzali a to se počurává a mluvil špatně, ale měl přes 4 roky. počůrávání ve školce více méně odbourali, a to mluvení nebe a dudy, už mluví skoro jako Joli 😀 😀 😀 a to je o dva roky starší, ale posun veliký

paolin
22. pro 2010

ahoj Evi! jste holky užasný, jak to zvládáte!
Evi, myslím, že Joli vezmou. už chodíš do práce a ona je holka šikulka 🙂

e.k.t
autor
22. pro 2010

Jani nevěš hlavu ono se to stejně usadí, bude muset. Já dnes udělám rybí polívečku, včera se mi podařilo poprvé vykuchat kapra a dokonce jsem ani neprořízla žlučník, na což jsem pyšná. já jinak nechávala vždy rybu i vyvrhnout, jenže tentokrát mi ho šel aspoň bacit a vykrvit, páč tam byla vychna s malejma dětma, tak aby z toho neměly trauma. No chápu to ale příjemné mi to nebylo. No ale zvládla jsem to tak je to dobré. my budeme mít kapra 23. protože nevím jak Joli a kapr, tak 24 budeme mít vinnou klobásu