Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
23. pro 2010

jinak Míšánkovi dobrou noc 🙂 já dnes Ladíka nepoženu , ať nejsem u telky sama 🙂 asi budeme čučet na pyšnou princeznu 😀

many
23. pro 2010

kdepak je Janča s Pavlou 😉

martinka79
23. pro 2010

@many jj do kyslice patří klobása a uzené,ale na štědrý den.
tak si užijte pohádku. 😉

e.k.t
autor
23. pro 2010

no právě, jinak u nás se drží velký půst, tj ani sousto a večeře v 16 hodin, ale kvůli Joli to uděláme jinak. celý den po soustečku a večer vinná klobása s bramborovou kaší, to je teda spíš německá tradice, ale to nevadí, hlavně že Joli nebude hladovat, i když včera i dnes večer mi z mého kapra ujedla docela dost masa

martinka79
23. pro 2010

štědrý den bez masa. 😉

martinka79
23. pro 2010

my mámě k obědu polévku a k večeři polévku hl. chod a moučník a pak třeba cinkne ježuch většinou nás vypeče a zvoní u jídla po hl. chodu. 🙂

e.k.t
autor
23. pro 2010

no právě, až k večeři, ale řízky to fakt teda ne, ale loni jsem udělala dětem výjimku, měli teda kuřecí řízeček s kašiškou a my kapříka se salátkem, jenže Joli chce to co my, jinak mi eze přímo do talíře, jenže co jí nejede to oslintá a plivne mi to do talíře nebo na zem a já raději udělám jídlo dle německé tradice než aby mi třeba nebo Martinovi ujelky nervy a ještě aby se na ni ječelo, to fakt raději jinak. zvlášť když večeře bude dýl, až mm dojede z práce, takže kolem 19

paolin
23. pro 2010

@many tady jsem 😉
my máme rybí polívku, salát a vánojdu. zítra ještě nudlovou polívku a řízky a kapra a pangasius 😀 babička totiž nejí rybu, já rybí polívku a kapra 😀 jsme to ale rozmlsaná rodinka 😉
zítra tu moc nebudu, ráno hned jedeme do Vyškova za dědou - je prý nachlazený, tak z toho mám radost, no... 😒 snad Adámek nic nechytne. no a pak honem domů chystat a večer přijde babi tchýně. 25. pak jedeme k našim na obídek. už jsem mamku upozornila, ať uvaří něco nezávadného a neotráví mě jako téměř každý vánoce 😀 2x po sobě jsem pak dva dny zvracela 😝

holky moje, užijte si zítřek a foťte pro tetu Páju koníkovku 😉

many
23. pro 2010

@martinka79 vidíš a přitom se nemá jíst maso 🙂 tak já tu klobásu tam prostě nee 😀
jinak ráno bude vánočka s marmeládou a kakaem 🙂 pak cukroví a na obídek zelňačka a odpoledne už to nedodržujeme, to budou chlebíčky a na nich salám 😀 a opět cukroví 🙂 a večer v17.00 teda jen rybí řízek s bramborovým salátem a pak se jdou pouštět lodičky a já nenápadně chystat dárky 🙂 a po rozdání dárečků už vegáček u telky a nějaký zmrzlinový pohárek 😀 a konec 😀 tak a víme program a zítra na sebe pak budeme u stromku vzpomínat 🙂 kdo co asi dělá 🙂................

e.k.t
autor
23. pro 2010

@paolin

Pavli to máme podobné, taky jedeme 25 na husu nebo co a já z toho mám dva dny kolku a průjem a břichobol 😝

no co naděláme

many
23. pro 2010

@e.k.t jasan 😉

many
23. pro 2010

@e.k.t taky jsme pozvaní 25. na husu 😀

many
23. pro 2010

pokud se to nepřesune na neděli, podle toho jak to babička vymyslí s prostorem u ní doma 🙂 moc se nás tam nevleze 😀 tak uvidíme 🙂

many
23. pro 2010

tak ještě nám chybí Janča 😉

martinka79
23. pro 2010

@paolin Pavčo tak prima ježděníčko. my tentokrát nejezdíme... přijedou naši ana 26. a jinak jsme doma apak až tradá směr |Znojmo....
Nikoka odjede na vysočinu k ségře. takže budud sama s Mišákem a budem si užívat hraček pokud ježíšek nadělí a pak vyrazíme do Prahy na stromek a svařák.

martinka79
23. pro 2010

no u nás taky vánočka 🙂 a jinak klasika jako u všech...

many
23. pro 2010

no holky já mám jít na zábavku toho 25. 🙂 tak doufám, že Ladík bude v poho a já vyrazím 😀

martinka79
23. pro 2010

holčičky loučím se mějte se tu fajne... pádím něco dělat jako třeba prosít ježíška o stromeček... abych ho nazdobila novými ozdobami

martinka79
23. pro 2010

@many užij si ji... taky jsme chodíla,ale teď už ne....

many
23. pro 2010

jinak se jaksi osypává, má po rukách takovou krupičku a teď i trošku na zádech, tak mu to mažu tělovým mlíčkem a snad to bude dobrý 😖

many
23. pro 2010

@martinka79 mě to tam bude táhnout asi až do 50ti 😀

many
23. pro 2010

holky přejeme pěkný večer a pak dobrou noc a sladké sny 🙂 a zítra uvidíme, jestli bude čásek na net nebo neeee,páááá

e.k.t
autor
23. pro 2010

Dobré brzské ráno, já mám vyspáno, no to je radosti, holt se šlo spát v 20 a to mám za to. mm vstává za 4 hodiny do roboty, tak to bych si to s ním vyměnila, ten by klíďo chrupal dlouho, já mám smůlu, ale třeba ještě zaberu, teď peru, Joli než slezla z postýlky na nočník tak se připočurala, takže mám zábavu, ale leží v klidu a snad i brzo usne, má puštěné koledy, do toho měňavý stromek, tak snad

anta
24. pro 2010

Dobré ranko, holčinky, dnes je Štědrý den a Janička dostane dárečky 😀 😀 😀 🙂 Krásně si to užívejte, foťte a dokumentujte, ať mám přehled 🙂 🙂
Evi, ty pereš v noci? To je good zábava 😉

e.k.t
autor
24. pro 2010

Jani ono to připočůrané potřebovalo hnedka a navíc jsem stejně nemohla usnout a tak mám aspoň volněji.

A navíc dokud jsem tam byla tak prdela kecala a budila mm a to jsem nechtěla když ráno frčel do práce a jak mi sdělil tak si tam zase zatancoval, u nás +5°C a v Pcích tj 25 km západněji -2°C

many
24. pro 2010

Dobré ránko 🙂 už je to tady 😀 huráááááááá

many
24. pro 2010

@e.k.t no to je vegáč na domečku 🙂 prát můžeš, kdy chceš, tady by mi sousedi dali 😀
tak to si měla brzký budíček, my šli spát kolem té 22.00 s Ladíkem a vstávali před 8

many
24. pro 2010

@anta no dnes mi tatin musí taky vyfotit pupek 🙂 konečně 🙂 ještě jsem nefotila 😀
dokumentovat budeme 🙂
no nic, jdu udělat kakao a namazat vánočku s marmeládkou 😀

e.k.t
autor
24. pro 2010

Míšo my bydlíme taky v bytovce ale nové zděné a hlavně se zvukově hůře vodivými zdmi

many
24. pro 2010

@e.k.t aha 🙂 no taťka se nám poptá taky známýho, co mají stavební firmu, jestli je nějaký dobrý odhlučnění na podlahy pod koberec, co by trošku tlumilo chůzi,...... a za kolik, že bysme to dali, ať nám aspoň trochu dají sousedi pokoj a děti si můžou normálně v klidu hrát 😒 ale oni si stejně najdou něco jinýho, jen aby mohli někoho buzerovat 😠 😠 😠

e.k.t
autor
24. pro 2010

jj je to pak lepší.