• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
24. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dodávám foteky nový věnec, a po snídani zbytek domácí vánočky holky ta byla.... :grinning:
a stromeček co nám ježíšek připravil v noci... :wink:
a také cukroví, ale už na něj křižáci udělali nájezd :wink:
24. pro 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčičky ať je ten den ten nejkrásnější... a veselý a bohatý. :wink: kdybych nekoupila tatinovi nějakýten dárek tak utře nos. hodinky mu nedošly tatin je náročný objednává až ze zámoří a last minut. :grinning: , a pila je ve Znojmě :grinning: :grinning: :grinning: se má.
24. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti prostě nádhera
24. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stromeček ozdoben, oběd sežrán a rodinná pohodička zde :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli vyřiˇdza nás Adámkovi všechno nejlepší k svátečku a užijte si nejhezčí den v roce - pro děti určitě :wink:
24. pro 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - Evičko, Tobě krásný sváteček Ti přeji, vše nejlepší a hlavně to zdravíčko, ať se drží :slight_smile:
Pavli, Adámkovi také vše nejlepší k svátečku přeje celá naše rodina :slight_smile:
24. pro 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - jů Marti, to je krááááása, mňam mňam, teď jsem se krásně napapala cukroví :wink: Přibrala jsem po něm 10 gramů :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,
jinak přeji krásný sváteční den Evičce a Adámkovi. :slight_smile:
24. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani díky. hmmm přibereš 10g a shodíš kilčo jak kolem milůášků lítáš :grinning: :grinning:
24. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm u nás teďe probíhá docela nesváteční vanění našeho zlatýho prasátka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uf uf odbahněno, umytá hlava a vyfénováno do sucha uf uf to je fuška
24. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak už máme odKežíškováno :slight_smile: Vítek opět neunesl tíhu okamžiku a dal na to ke konci vyžrat pekelně protinou náladou :wink: už chrní. Adámek tu jezdí na tříkolce, za chvíli půjde taky. Adámek z dárků nadšený, Vítek jako vždy bez pozitivních emocí :grinning:
24. pro 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pár momentek, jinak je to na kaMEŘE :wink:
24. pro 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@paolin

Pavli to je chudáček malej Víťulka, když si to ještě ani užít neumí :pensive:
24. pro 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak u nás vánoce super, dostala jsem bezdrátovou myš k PC, což se hodí. Protože s Honzíkem koukáme na různé blbosti v jeho pokoji, tak musím věčně vstávat, abych mu to mohla přepínat a takhle budu mít myš u čumáku a nebudu muset pořád cestovat k PC. To bude dost úlevné pro moje nohy :slight_smile: Pak jsem dostala tzv. poukázku na to, že si můžu vybrat šicí stroj do 10 tisíc :confused: :confused: No jo, ale já se v těch šicích strojích vůbec nevyznám. Mohly byste mi poradit nějaký kvalitní?
25. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, to neumí. vlastně skoro nic si neužije. on je strašně negativní človíček. je dost těžký s ním vegetit, páč nás tím taky hodně ovlivňuje. má to po mým taťkovi. ještě, že máme Ádu. to je zase jedna velká sranda :grinning:
25. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dávám pár foteček :slight_smile:
25. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň pár foteček :slight_smile:
25. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím :slight_smile: páááááá
25. pro 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dám fotečku dvou prťousků :slight_smile:
25. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: @many

Míšo pěkné, Ládík bude kutil a že by jako Pat a Mat? :grinning: :grinning:
25. pro 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta

Taky je nádherný :wink: hi hi teda jsou nádherní.... oba :grinning: :grinning:
25. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak fotečky dodám za chvilku u nás nadšení veliké hlavně děti. Michálek šílele a užil si to a Nikoka samo taky globus se našel až nakonci a tak byla nerví jak prase,a le super. Mišák mi usl na ramenou a Nikolku jsem zahnala.
od dopoledne tu má návštěvu, která bude u nás i spát takže jsou holky spokojené. a já vůlastně vpodstatě také.

@paolin Vítek má prostě porblém se vyerovnávat s velmi psych. noročnými událostmi práce s city je pro něj těžká neměj mu to za zlé... :wink:

@anta Jani já ti pošlu nějaké odkazy na stroje mám vybraný nový až jednou. :grinning:

@many krásné fotečky...
@e.k.t a vaše samo také určitě a spokojenost.
25. pro 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí

DOPORUČUJI
@anta brother :slight_smile:
25. pro 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a samo zetina... juinak okoukni místní diskusi, uričtě ti holky co akrtuálně nakupovaly poradí... :wink:
25. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Vánoce :slight_smile:
25. pro 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: znovu :slight_smile: Vánoce 2010
25. pro 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je nááádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

@martinka79 Marti s Vítkem vím :slight_smile: jen je to těžký, když chce člověk udělat radost a zpětná vazba nic moc :wink:
jinak co garáž? spokojenost? uvažuji o ní k narozkám :wink:
@anta Jani s šitím neporadím :unamused:
25. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem vůl, měla jsem krásné fotky a co se mi nestalo? Vymazala jsem je, říkejte mi milý vole :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@martinka79 - krásný fotečky, díky za info ohledně šicího stroje, neznám je a tak si připadám jako pako :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek