• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@anta nepřipadej. to se prostě stává.

@paolin super věc.. jen to chce potom o to více kolejí, vyfotím aši dráhu a vidím to na další sestavu min. za litřík... :wink:
25. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krásné sny a zítra si ten sváteček také užijte... :wink: nám přijede babi.

25. pro 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím nejoblíbenější dárečky, a to ještě nebyl Ježíšek ve Střelicích, teda on tam byl, ale Joli tam ještě nebyla :grinning:
25. pro 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: už jsem ze zábavky doma :grinning: bylo suprově :slight_smile:
25. pro 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krásný fotečky :slight_smile:
25. pro 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, mizíme s Lukinem do hajan :slight_smile: on sice chrní a já ne a teď to bude naopak,jak zalehnu, tak začne řádit :slight_smile: na zábavce mu bylo dobře, spikal :slight_smile: tatínek mu pěkně hrál :grinning: šlo cítit, že je spokojen, že se ani nehl :grinning: dobrou
25. pro 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré raníčko, včera u mm rodičů to šlo, Joli si to užila a neteřinky taky, takový štěstíčko ze zdobených legínek jsem teda dosud neviděla, jinak i ostatní se zdáli spokojení :wink:
26. pro 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr fotečky Evi.
Míš asi za nás všechny zatančila :wink:
já navařila napelka a těšíme se na babi...
26. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem. MM šel do pracovního procesu-zaspal :grinning: a my se pleskáme doma. je to pohoda. já si dala vánoční lázeň a aozkoušela vánoční dárečky a u pohádky jsme posnídali a td pokračujeme s pohajdou. :wink:
včerejší návštěva super. a dárečky samo děti moc potěšily.
27. pro 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, my včera zajeli k našim na moravu a koukali jsme že nejhorší silnice a nejvíc sněhu u nás a směrem k Brnu míň až žádný, ještě večer jsme se vrátili. uf uf
27. pro 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to říkali i naši a je to taks tále střední čechy atak kolem jsou silnice fuj...
27. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky tak jaké dárečky(dětí) u vás vedou a co nadělil ježíšek vám...?
27. pro 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ježíšek udělal největší radost a garážeme, kamionem se spousty aut a továrnou na výrobu hraček- modelína s tvořítky. koupila jsem ji aniž bych věděla že je to ono... jsme nihilista. :wink: a nakonec popeláři.. Nikolce samo piano a globus.
27. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já dostala samou drogošku a něco do kuchyně POTOM,že prý obálka.. co nabízí koupi cokoliv potěší... aby se ježíšek nedivil, když nedal limit. :grinning:
27. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já dostasla několikero vínečka, al ehlavně tenký svetřík, sáčko, legíny sukeň batůžkovou kabelku a svíčky a kalendář a pravý italský olivový extra virgin olej, nejakou tekutou lanzu a čaje lepšíno a klasika teplé ponožky
27. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to byl úžasný ježíšek všeho chuti. to jsi byla asi moc moc hodna. to já tolik ne. :frowning2: užívej všeho a ´t ti to dobře slouží.
27. pro 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: jaksi není čásek na net, tak jdu aspoň pozdravit, ať víte, že jsme ok :grinning:
27. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many u nás je dnes času dost. Míšáček si domova úplně užívá a ma minu nějak nevyžaduje potvůrka...
dopo jsme byli venku a odpoedne půjdem zase na prochajdu užívám si to doma.
27. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já si teda relativně vegetím, ale hlavně provádím velké přípravy na zítra. Dnes dojede brácha, ostatní se budou slejzat zítra, tak to bude sado maso :grinning:
27. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sco budet slaviti?? dodatečně vánoce?,
27. pro 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, my máme doma největší radost z kamionu, který se dá nacpat autíčkama, teda Honzík se z něj raduje. No jinak celkově pohoda :wink:
27. pro 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neee kulatinky Evulinky
27. pro 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t - dnes měl narozky jeden kámoš, zítra by měla manželova babička narozeninky, bohužel není mezi námi :pensive: a Honzík měl dnes 2,5 roku, jůůůů to to letí :wink:
Dnes jsme měli návštěvu - mojí mámu s těhuségrou, jo vcelku sekaly dobrotu a Honzík byl taky v klidu, takže dobrý :wink:
27. pro 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak to jste jistě super užívali
27. pro 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta že ti naši kluci mají stejný kamion...
si si užila...

@e.k.t Aha sem nějak pozapoměla... :wink: omlouvám se. :frowning2:
27. pro 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neomlouvej se, díky oslavě martinovi příbuzní letos holt nezapomenou :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! prima, že si užíváte svátky :slight_smile: Mirek byl dnes v práci a přihlásit nové auto. říkal, že tak protivný baby na magistrátu dlouho nezažil.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra bychom chtěli vyrazit lyžovat, ale uvidíme dle počasí. v -15 se mi nechce Adámka nikam tahat a já taky nehodlám umrznout :grinning: ale rádi bychom mu ukázali kopec a tak a co on na to :wink:
27. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, chystáte oslavičku? tak si ji užij! :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, malá perlička z domácího těsta, moje máma s tátou budou mít spolu příští rok 40 let trvání manželství, to je síla, co? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vám nevím, ale mm dostal zajímavý dárek - gymnastický balon, je možné, aby chlap skákal na gymnastickém balónu? No mně to přijde zvláštní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek