Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. led 2011

@paolin tak to máte super to cvičení a Adámek se pomamil a potatil 😀 že by 🙂

many
4. led 2011

@anta 😀 😀 😀 😀 😀 tys to pěkně napsala všechno 😀 a tak tak, to říkám dost často, hlavní je, že se máme rádi a jsme zdraví 🙂a znám to u segry, její nosí domů o 7 000,- víc jak ten můj, ale vrací se každý den kolem té 18.00 a je hotová s dvěma dětma, vždy říká, že by brala raději míň a ať je doma ve 3

paolin
4. led 2011

@many lepší, kdyby se potatil 😀 Vítek taky kadil zhruba 3 měsíce do gatí hlava nehlava, nočník nenočník. mohla jsem vysvětlovat, co jsem chtěla a nic. to byl pročůranej a posr..byt... a i on se to naučil, tak to zvládne už každý 😀

many
4. led 2011

@paolin 😉 🙂

many
4. led 2011

zase mizím, páááááááááááá

paolin
4. led 2011

@many holky, souhlasím. Mirek dřív pracoval přes 12 hodin denně. měl prachy, ale jaksi je neměl ani kdy utrácet. utrácela je z vesela jeho ex a k tomu ještě nadávala, že není doma. teď má sice nízký plat, ale raději je s námi, jak říká.

anta
4. led 2011

@many - Honzík doma nespí ani omylem, jen si tak poleží a tím to hasne, ale spát? Chacha - kde ty loňské sněhy jsou. 😅 😅 Já vím, že mít peníze stojí ty chlapy větší úsilí a tak trochu ztráta rodiny, nikdo nedá víc peněz za míň práce a já se beztak obávám, že já bych těch mm 5.000,- Kč jaksi na své koži ani nepocítila kromě toho, že bychom se vlastně ani neviděli 😖 Prý tam zase u nich budou vyhazovat, no tak to jsem tedy taky celá ráda, tak snad nás to mine 😔 Víte co, já si vystačím s tím co mám a nemám prostě hrabivou povahu, máme rezervy a ještě se snažíme šetřit, i když nevím, na co, mm prý že na chatičku, no to chci vidět 😀 😀 😀

anta
4. led 2011

Jo a co mě vlastně štve? Že si nechce počkat na to, až malej trochu kurňa odroste, teď je s ním pořád práce jak na kostele a bude ještě hafo, vždyť ty jejich páprdové z práce jsou starší o 20 let, tak mi neříkejte, že někdo z nich neumře a on nenastoupí na jeho místo, že jo? 😀 😀 😀

paolin
4. led 2011

Jani, těžko říct. co vlastně tatin dělá?

anta
4. led 2011

@paolin - no doma hovno a v práci referenta na Ministerstvu 😀 😀 😀 😀

paolin
4. led 2011

Jani, já se z tebe 😀
hele, jestli von nechce bejt ňákej ten premča 😀 ale za je dobrý, že zkončil na ministerstvu. většina z nás zkončí v pěkný prd... 😀

anta
4. led 2011

@paolin - já mu dám premču! To raději přes prdel! 😀 😀 😀

anta
5. led 2011

Dobré ranko, holčinky moje, tak snad dnešní den bude pěkný 🙂 Náladu mám nějakou blbou, tak snad mi jí Honzík zvedne, on to docela pěkně umí 🙂

anta
5. led 2011

Tak jsem udělala průzkum Honzíkovy torny a zjistila jsem, že má komplet klektáky, včetně pětek, které mu zbývaly, jen musí dorůst, jak mají a je to 🙂

anta
5. led 2011

Ahoj holčinky, tak dítě si řeklo "čůůůůůráááááááát", tak jsem ho dala na nočník a normálně se vyčůral jako blázen, ve slipech ani nebylo učůrnuto a nočník byl teda sakra zaplněný 😀 😀 😀

many
5. led 2011

Dobré ránko holky 🙂

e.k.t
autor
5. led 2011

Jani tak to je supéééér vzpruha po ránu 😉

many
5. led 2011

šikulka Honzík, tak jen tak dál 🙂

anta
5. led 2011

Děkuji holčinky, moc mě to potěšilo, pořád to vypadalo jako prd prd a najednou, huráááááá, mám z něj radost. Byli jsme 45 minut venku a hnala jsem ho domů, protože tam je zima jak v papérdeli 😀 😀 😀

anta
5. led 2011

Jů, už se těším, dostanu od manžílka k narozeninám hodiny do kuchyně, tak se těším, jak to budu mít zase hezčí 🙂

paolin
5. led 2011

čus bus berušky! já byla ráno v práci, tatin opět naprdnutý, že musí hlídat a nemůže pracovat..to má blbý. hlídal jen hodinu a ke všemu včera přišel domů o půl 6 a v 7 si to fičel na voliš, takže jsem jela 15 hodin. Adam usnul až ve 22! a vstával před 7... takže jsem ho uspala a šla taky rovnou bucat. no, prostě ráno vstanu, celý den se nezastavím a pak jdu rovnou spát. že by chvíle relaxu? prd leda 😝

anta
5. led 2011

@paolin - no tak to je taky pěkný. Jen ať si je manžílek užije, když to jinak nejde, taky musíme vyřizovat a ještě aby nám to bylo před chlapama blbý 😝 😉

paolin
5. led 2011

na jednu stranu ho chápu, páč potřebuje pracovat a ještě zaměstnanci pořád něco potřebují vědět, ale na druhou stranu to hodinku to snad vydrží 😉

anta
5. led 2011

@paolin - však ono se to tam snad tu hodinku nepoprdí 😉 Teď Honzík sedí na koberci a cpe se přesnídávkou a hlásí mi, že se nepokákal (nepocákal)😀 😀 😀 Pěkně uklidil stůl v obýváku a tvářil se u toho teda sakra důležitě 😀 😀

many
5. led 2011

Dobrou noc a sladké sny přejí Kozlíci 😀

paolin
5. led 2011

Adam zase nechce spát 😒 ach jo, no. zítra jdu na téměř celý den do práce, do toho budu lítat za Adámkem, pak honem pro Vítka do školky, pak Vítka do keramiky..Mirek je v Praze. asi mu tam bude blaze 😀 frčí do Motola s kolenem.

anta
6. led 2011

Ahoj holčiny, tak Honzík opět hudlal od půl šesté, já rozebrala počítač u něj v pokoji a vyčistila jsem ho od děsnýho prachu, jsem ráda, že se toho nebojím 😀

anta
6. led 2011

Kde jste? 😕 Dneska mě potěšila jedna paní na ulici, nějak jsem se s ní zakecala či co, a ta to ukončila slovy "No je vidět, že jste správná máma", tak mě to potěšilo. Fakt 🙂 🙂 To člověku vcelku dost zvedne náladu 🙂

paolin
6. led 2011

já jsem tu a lítám jak hadr na holi už třetí den...ráno do práce, pak honem k mamce, nakrmit, pohrát, uspat, honem do práce, vřídit zákaznice, honem k mamce, tam překecat Adama aby jel domů, honem ke druhé babi pro Vítka (naštěstí mi ho vyzvedla, jinak by šel ze školky jako poslední..). Vítek má dnes keramiku, ale kašlu na to ho tam vodit..Mirek je v Praze, vyřídil si pracovní věci a ortopeda. dopadl myslím dobře. dostal injekce, které mu v Brně nechtěli dát, páč jsou moc drahé a Mudr si nechtěl navyšovat náklady! debil.. tak snad pomůžou. přeci není možný, aby byl v 50 na vozíku jen proto, že nějaký doktor mu nechtěl předepsat drahý injekce, aby nepřekročil limit..

pořád řeším práci budoucí. uvědomila jsem si, že když nenastoupím do práce 2.5., tak mi dají výpověď, ale ne odstupný ☹ takže pokud se s nimi nedomluvím, tak to bude dost na ...

paolin
6. led 2011

@anta Jani, to je prima 🙂 hodná paní 🙂
prý se ztratila žena na Olomoucku, tak mě napadá - jak vlastně dopadla ta kamoška od Many, která byla pohřešovaná?

anta
6. led 2011

@paolin - ahojky, no ty máš teda děsnej kolotoč, holka, aby jsi se za chvíli z toho nezhroutila. Honzík vysypává nafouknuté balonky z košíku a komentuje to, že jsou to balonky papuánské 😀 😀 😀 MM přišel z práce a pořád nějak sedí na tom koberci a jako nic a práce žádná, včera zapomněl dát klukovi zábranu na postel, dělá to každý den, tak nechápu, jak to mohl zapomenout, nějak mi to hlava nebere, no on vůbec v poslední době dělá podezřele všechno napůl, někdy mám pocit, že bych měla za ním chodit a hlídat ho, jestli dělá všechno aspoň pořádně 😠 😠 😠

paolin
6. led 2011

Jani to je těžký. moje mamka Ádu pohlídá tak přes spaní, tak lítám, jak blbec. kdybych jí ho mohla nechat tak, že by ráno přišla a hlídala, než se vrátím, to by bylo hned veselejší.. asi zkusím na hlídání Zuzku - řev neřev...

chi chi Jani a to chce být manža vedoucí, jo? nebo je tak unavený z práce?