Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
13. led 2011

ted se ji starsne libi kdyz ji lechtam a ja mam strach ze se z toho pocura jak se rechta 😀 😀 😀 -krici uz staci a jka prestanu tak me prosi jeste jeste 😵

e.k.t
autor
13. led 2011

Jani to musela být kůlna 😀 😀

Moni to lechtaání znáááám to samý v bledě růžovým 😉

paolin
14. led 2011

ahoj holky! jdu jen na skok. za chvíli jdeme ke kamošce a pak rovnou do práce.
koukám, že je vše OK a děti zdravé 🙂 mějte prima den! u nás má být dnes 11 stupňů 😨

martinka79
14. led 2011

čuyaík holky konečně pátek já se těk těšila... dnes ve škole šílenej blázinec až zástupky ně odvola pí řed... kvůli jedné ammině více raději písnu večer... jinak pohoda doma... bolí mě moudrák. 😝 a nedělám nic relaxuji.. u kávy.
jste to šikulky.

e.k.t
autor
14. led 2011

tak dnes konečně volníčko a nehtíky hodím fotočky. zítra noc pozítří noc zasejc maraton 😝

jednak drápky a jednak kočka co mi chodí chlastat čaj z hrnku potfora 😝

anta
15. led 2011

Dobré ranko, holčiny, včera mi vypadl internet, to bylo nůďo 😀 Dneska jedu k těhuségře, prý mají byt jako my, tak beru foťák a jsem moc zvědavá. 😉

e.k.t
autor
15. led 2011

Jani tak to přeju super zábavičku

anta
15. led 2011

No to bude 🙂 Ale, že bych se netěšila, bych kecala, to se víc těším než k tý druhý ségře, ježiš ta na mě dělala zase chytrou do telefonu, tak jsem to musela utípnout, panč vím, jak sama tu výchovu nezvládá a mě bude poučovat - výborně! 😀 Vyhnala jsem chlapy ven a hurááááá, je tu klíííííídek 🙂 🙂

anta
15. led 2011

Tady je úplné jaro, ráno dost pršelo a teď krásně svítí sluníčko, no je to kráááása, se zase namlsáme a mrazy nás spálí 😀 😀

monkia.pv
15. led 2011

ahoj holky tady je zatazeno,ale teplo!Ja jsme sama doma uz od vcera-Vanesku si vzala mamka a ja si pror ni dneska odpoledne jedu!V klidu jsme vygruntovla cely byt coz jsme rada adokonce jsem i vyprala zaclony a umyla okan aze vnitr-byly uchytany od male!Jee Jani na navstevu jedete?Se mate!Ja bych taky mela zajit k brachovi uz jsm ese nejak dlouho nevideli!Je porad v praci 😢

anta
15. led 2011

@monkia.pv - já jedu, sama, ať si orazím od hároše a manžela, to víš, dva chlapi na jednu ženskou je občas moc 😀 🙂

monkia.pv
15. led 2011

jee tak to je uplne uzasny! To si to poradne uzij!A kam vyrazis?Kde bydli segra?Nekde pobliz?

anta
15. led 2011

@monkia.pv - no sebra bydlí někde poblíž, ale rodičů, takže jedu do Práglu.

e.k.t
autor
15. led 2011

Jani tak to si opravdu užij den svobody, taky si ho moc zasloužíš

monkia.pv
15. led 2011

jo tak to je pekny vylet!J abych tez vyrazila do Prahy!Ale od nas je to trosku z ruky a musela bych minimalne na dva dny aby to vubec stalo za to!
Jak rika Evca zaslouzis si volny den tak uzivej! 🙂

e.k.t
autor
15. led 2011

tak já frčím na výlet na noční, ale až zabouchneme, tak pudstím pc a budu se modlit aby fungoval příjem a šlo to

e.k.t
autor
15. led 2011

tak už se tu 4 hodiny mrcasím a děsná nuda 😝

martinka79
16. led 2011

krásnou neděli, ahojky všechny babizny.

@anta Jani jaká byla návštěva? užila jsi si doufám den... a odpočinula. 😉 co doma nového novinky honéééééééém....

@e.k.t drápky tvoje i kočičky jsou krásné, ovšem ty tvoje jsou krásnější 😀 amkočka jedna čajíková. co práce jak to šlo... Joli je u Babi?

@monkia.pv Mončo tak dojeď k nám a můžrš do Prahy .. máme ji za bukem... tě pohostím. jsi šikovná s tím úklidem já to miluji, být sama doma pustit hudbu a dát se do toho... jé to je žůžo... já sice nijak moc negruntovala,a le snažím se stále... ovšem to voňavo je potom jedinečné...
Já dnes holčičky ráno otříhala kytky a něco dala na odsazení a a vysála. tatin nám spí.
my byli včera na výlete kousek od Evičky jeli jsme pro auto, ale bohužel už nebylo... tak jsme se rozhodli, že až na zimu... te´d uděláme co je třeba... malá stížnost mám doma lenocha.. nemohu MM donutit, aby začal dělat to co jako už dlouho chci.. obrázky hodiny a nástěnku a jiné potebnosti.. ani si na to nenankoupí věci, dost mě prudí tíma nevím jak na něj.. pora´dte??? 😝 ž
řvát nemá cenu... ☹

anta
16. led 2011

@martinka79 ahojky, no poradím, pořád o tom prostě mluv, já taky pořád hudlám, neřvu, ale jen tam mimochodem se zmíním 10x za den 😀 😀 Návštěva byla moc fajn, hezky jsem si to užila, fakt. Jarunka má představu, že se prý dítěte nebude všímat a že se mu nebude věnovat, protože na to nebude mít čas, no mezi námi holkami, to si jen myslí 😀 😀 😀

paolin
16. led 2011

ahoj holky!
Evi, nehtíky jsou vážně supr!
Jani, návštěva bez chlapáků? 🙂 to je bezvááá 😉 ségra má hezkou představu. ale třeba jí to vyjde 😉
Marti, co v té škole se vám děje za kulišárny?

já byla včera na zápase a nic moc. jsem tak strašně unavená, že neudržím ani pozornost... ve čtvrtek jsme byli na logopedii a pak vždy přespíme přes oběd u mamky. jéé..já si vyslechla přednášku! jak Vítek neumí přecházet křižovatku a netrefí domů (tsss..běžně zvládá..) a neumí to a neumí to a jak MUSÍM zabrat a kdesi cosi a jak si ho maminka tedy asi bude muset na den vzít a dát ho do parády..po hodině u babi jsme evidentně otravovali, páč byla nepříjmená a děti jí obtěžovaly. prej - Vítku, nech mě teď být, já už jsem unavená. nasr..a namalovat...už tam nepolezu! jinak dle logoped má Vítek poruchu automatizace či co - prostě co už uměl, tak už zase vůbec neumí. tak je holt debil no. a co, mám ho snad odstřelit či co...? 😅 jsem asi špatná máma a chudáci děti 😝
venku u nás zase začíná přituhovat. ale i tak - jaro už se nám blíží 😉 jupí 😵

e.k.t
autor
16. led 2011

@martinka79

Marti práce nic moc neutíkala a dnes to bude asi ještě horší 😝

Joli je u babi ale dnes přijerde, chvíli ji uvidím než půjdu do práce a zítra dopoledne pofrčí k druhé babi do čtvrtka odpoledne, pak asi ještě jedenou tento měsíc, no je to fakt náročný a čím dál horší ☹

A jak říká Jani omýlat omýlat a když to neklapne tak provokativně udělat sama 😉

e.k.t
autor
16. led 2011

@paolin

Pavli to víš, všichni jsou blbí jen ty jsi autobus. hele děláš to nejlíp jak umíš a jak můžeš, a máš pravdu ještě neukázala že kluky zvládne líp než ty a se zkušenostma, které ty zatím nemáš. Netrap se tím, lepší to fakt nebude, nikdy.

paolin
16. led 2011

@e.k.t Evi moc děkuji. já jsem z toho fakt hodně špatná. kluci jsou těžko zvladatelní a ještě, aby toto..mamka je vidí jednou za 14 dní tak hodinku, dvě, ale má jasnou představu, jací jsou 😠 opravdu dělám, co můžu. oba dva s Mirkem. výsledky bohužel nejsou téměř žádné. snad bude časem líp..

u vás je to tedy pěkná hoňka ☹ ale myslím, že se to časem určitě taky zlepší. od září bude školka, to vám určitě pomůže. ach jo.. je to tedy pěkně těžká doba..

martinka79
16. led 2011

ahojky hlásím tatin šel sám do sebe. a pracuje... a dokonce jsme se dohodli, že konce týdne budou všude výzdoby... a tak co máme doma... tmelí.. a tak jupíííííí a já jedu odpoeldne ke kadeřnici jinak už máme vybrané kachláče... koukněte na ně jen nevím barvu...http://kamna.astranet.cz/store/goods-cb048---.html

martinka79
16. led 2011

@paolin Pavli porsím tě Vítek není debil a ty jsi dobrá máma 😉 tvoje maminka ať si veme do parády sebe a když chce pomoci tak ať ti ulechčí a neguje to je hvno platné. všichni chybujeme tak co... ale jako špatná ammina nejsi neblázni... 😉 😉 jsi skvělá kámoška mamina a máš prostě hlt dva divočáky každého jiným způsobem a víc co mám já doma.... někdy kvetu.... a mám slzy nakrajíčku... ono to je horší a horší... stále nás překvapují... 😝
včera chtěla Nikolka v obchodě... Bravo... a my no to ne... a doma z ní vylezlo, že mami já si to četla se spolužačkou a co to když mu při styku praskl kondom.. a ona nechce pohlavní styk a přítel a no.... ???? a já 😕 😕 😕 😕 🙄 a pak jsme se rozhodla jí něco málo říci, ale ona ještě trdlík a chechtala se říkala fůůůj už mi to enříkej chci na to zapomenout tak jsme njí sdělila, že to není nic špatného... a ona spolužačky říkaly, že přišly na svět z lásky.. a já to ano, ale hlavně maminka musela s tatínkem... a ona a vy taky jo??? ježííííš a pak zase debata... ono se to nezdá, ale je to tedy maso... z ničeho nic.
v práci jedna maminka co má déítko spotižené a je ve škole už aspoň 1élet si stále stěžovaal, že se ve škoe podeělává či počůrává... a my a´t to řeší vždy ho seřezala a tvrdila že doma ne a přitom kecala a najendou nakráčela do třídy a že tam bude dohlížet jak to s ním děláme... 😠 tak zástupkyně odvolala ředitelku a mleli jsme do ní řešili a to má tisíce keců stále mluví o hovně mele mele... jako třeba víte já už nevm ráno se vykaKÁ POROTM JDE ZNOVU A NEŘÍKEJTE MU JESTLI CHCE NA ZÁCHOD STRESUJE HO TO.... pak ptejte se ho zda chce aby věděl... že chce... a stejně má hovno v kalhotech. 😀 😀
normálně mě odkrádlovala a nakonec jsme sepsali elaborát ajak se bude postupovat a uvidíme jak to půjde....

anta
16. led 2011

No jsem si vymazala dlouhý příspěvek!!! 😠
@paolin - tvoje mamka teda stojí za pěkný ho..., místo, aby kluky povzbudila, vás podpořila, tak vám (rodičům) nadává! Cožpak ona neví, jak to s Vítkem je? Je to od ní pěkně hnusný, to se na mě nezlob. Normálně bych za ní nechodila. Vítek rozhodně debil není, nemá po kom 😉 , ale je holt složitější povahy a vy to s ním taky nemáte jednoduché a on se s tím sám musí prát. 😉 Máš nás a neklesej na mysli, tohle by nevydržel nikdo, ty držíš, i když věřím, že silou vůle 😔

paolin
16. led 2011

@martinka79 Marti, mně se líbí ta světlá kamna 😉
@anta Jani a jak u vás s tou prací? nějaké novinky?

paolin
16. led 2011

teda Marti, s tím sexem je to drsný... hele a mluvili jste o tom s Niky už někdy předtím?

e.k.t
autor
16. led 2011

@paolin
Pavli já si nestěžuju, škoda že nebydlím blíž, ve volnu bych pohlídala, trocha řevu mi neuškodí, to zvládám jakš takš, aspoň bys vypla. Školka se uvidí jestli Joli vezmou - neřeším, zjara mají otvírat v Jolicích rodinné a vzdělávací centrum Montessori, tak uvidíme, třeba to bude i pro nás

e.k.t
autor
16. led 2011

@martinka79

šmarjá panno co to je co to je - to je hnus velebnosti -jdu blejt

chjó máma taky nějaká retardovaná néééé?
tyhle matky jsou za trest, takže Marti vydrž posílám moc moc moc energie