• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin jj mluvili jsme ale jen lehce více ví jak přichází dítko na svět a tak teď jako řekni jí že sex jsou radovánka... jelikož ona tak to jste s ta´tkou měli dvakrát pohlavní styk... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no když vás dítko zaskočí tak najednou nejsou slova.
a to mi kadeřnice dnes vyprávšl, aže se její 11letý syn udělal při jakémsi nečekaném sexcu na netu... to je pak maso byl vykulenej a co?? mu říci nechtěl vůbec komunikovat. doma byla jen jeho sestra a tak mu dala kapesníka konec.. pak to řešil otec a co nechtěl o tom mluvit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@e.k.t díky za podporu snad už dá bába pokoj ona to je totiž je babi co ho má v péči.
16. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - možná mm tu práci změní ouplně a přestoupí na ministerstvo vnitra :confused:
16. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - teda Marti, to jsou peprné zážitky :confused:
16. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martinka79

Marti ono je těžký třeba jen zvolit správně uchopitelná slova a přitom nevzbudit příliš zájmu a zvědavosti o to to vyzkoušet
16. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem šoupla nějaké ty fotečky do albíčka, pro nudící se vstup volný :slight_smile:
16. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je fakt drsný... tyjo..si to nedovedu vůůůbec představit! :fearful:
Jani, na fotky jsem jukla :wink:
16. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani já teda předstírám pracovní nasazení na druhé noční a to jem po první spala pouhé 3 hodiny, když naši volali že vyráží a vezou Jolinku, takže fofrem uvařit a uklidit a ani jsem se doma nestihla najíst, a o odpoledním prospání nemohla být ani řeč, takže se obávám, že brzo padnu na hubu a bude vostuda
16. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
horší že jsem si asi vzala málo jídla, no po půlnoci mám 90 minut odpočinku, tak to snad bude dobrý
16. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi drž se a nech si o jídle v 90min. zdát.. :grinning: :grinning: a jinak budu na tebe ve snech myslet i když já teď mívám morbidní a divoké sny tak raději ne. ještě by tě někdo rozčtvrtil a tak.... :frowning2:
16. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky jdu žehlit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - já nedělám nic, nějak mě to neba :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem super mail s kalkulátorem věku, holky, já tu budu strašit do 93,5 let - prý, haha, to se máte na co těšit :grinning: :grinning: No jinak jsem vám zabudla napsat, že jak jsem byla v té Praze, tak jsem potkala takové dvě dívky, kteréžto měly na sobě mikinu s nápisem "děvka"! Jedna to měla ve žlutém provedení a druhá v růžovém, no to jsem si vážně málem klepala na hlavu, co to jako má být za módu? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím mám co jíst, našla jsem ve skříni amarouny a letitý croissant, tak dobrý začátek
16. led 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no odpočinek sice byl ale stejně jsem nemohla usnout, ale poloha ležmo byla fakt příjemná :wink:
17. led 2011 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky a Drobečci :grinning:
17. led 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t tobě se nechtělo spinkat :wink:
17. led 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t jéééé ty jsi asi byla v práci, jak dočítám :wink:
17. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 tééééda to jsou zážitky :slight_smile: tak nás to bude čekat za pár let to vysvětlování :slight_smile: ................
17. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už nedočítám, je toho moc :grinning: snad se vám všem moc moc daří,................. :wink:
17. led 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád nikdo nikde :wink:
holky taky už vám dětičky odmlouvají :wink: Ladík teda začíná pěkně a už začíná být i škodolibý :confounded:
něco po něm chci - maminko nemůžu, mám plný ruce a nebo věta - nemá čas :grinning: tu taky používá často, rošťák jeden a začíná nás pěkně zkoušet, my nepovolíme, aby se naučil poslouchat a pak na nás s pořádným brekem :angry: no síla, snad ho toto brzo přejde a nejvíc teda na večer, když už je unavenej víc no :confounded:
17. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: vy asi lítáte po venku a nebo pracujete co :wink: já se dala do trhnutí kuchyně :slight_smile: tak pomalinku a sem tam si spočnu :slight_smile: a Ladík dostal vodovky, tak si maluje :grinning: to je klidu :grinning:
17. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
drhnutí :grinning:
17. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem Honzovi záchod :grinning: Kuk
17. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@many chtělo ale nešlo, navíc ráno na střídání došla kontrola, tak jsem jela o hodinu později, do postele jsem se dostala v 9 a v 10 ven, spakovat Joli a k babi. teď jsme doma, něco slupneme a snad i schrupneme
17. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta

Jani pěknej a zdá se i pohodlnej, tak snad jej dude používat rád
17. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@e.k.t Evi, ty ti tedy dávájí :frowning2:

@anta Jani, měla kamoška. byli spokojení :slight_smile:

@many Míši, jaká kuchyně, ty lumpačko! ležet máš :wink:
17. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad joooo, už se těším, až ho "pokřtí" :slight_smile:
17. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to víš že jsem byla fakt nadšená, a to ofiko děláme do 6ti, takže jsem místo m6:20 jela 7:10 brrrrr
17. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta pěkný záchodek :slight_smile:
17. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek