• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin dobrou a ať brzo usne :wink: já jsem opět se synkem v pokoji a čekám jestli usne :confounded: ale u počála je to blbé,že :confounded: ale furt mele a mele a nějak se mu nechce :grinning:
17. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta :grinning: :grinning: :grinning: to příjde :slight_smile: a nebo tam dávej kakat toho jeho medvídka,...... :wink: uvidíš časem
17. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani to do Holic nedorazilo
17. led 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak synek usnul až před chvílí :confounded: ale je tuhoš a ve své posteli :grinning: super :grinning: teď jsem dala jen matrac na zem, kdyby se chystal večer padat nááhodou :grinning: a můžu jít taky chrupkat :slight_smile:
tak dobrou a sladké sny všem a Evi, jakto, že už nespíš :wink:
17. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no teď jsem si dala druhé dnešní jídlo a to nudle s tvarohem. dovařila jsem si na zítra oběd za chvíli vana a pak postel
17. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak už jsem vyměnila dvě žárovky na chodbě, panč ráno prdly :slight_smile:
18. led 2011 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, ty jsi kutilka šikulka :slight_smile:
nechala jsem si dnes Vítka doma. má trochu rýmu a kašel, tak pro jistotu. v pátek se objevila ve školce spála, ale jen v jedné třídě - Beruškách. je to zvláštní třída...mají tam pořád vši, spálu, neštovice..těch vší se od začátku roku nemůžou zbavit. jsem ráda, že Vítek chodí do Motýlků :grinning:
18. led 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano holcinky!
Many tak u nas je to uplne stejny s tim odmlouvanim a zkousenim co vssechno povolime!Mas to lepsi v tom ze jste na to dva ja mam manzu porad v tarpu tak se s tim musim poprat sama a muzu rict ze nekdy chytam peknyho nerva!Gor kdyz opica zacne vzdorovat a neni s ni rozumna rec! :angry:
Jani to jsi sikulka me rupla jedna zarovka v detskym,ale ja jsem pinda a nejak tam nedosahnu ani se schudkama,takze to musi pockat na zitra nez se nam vrati tatinek z cest:
18. led 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Honza taky nechce občas poslouchat, to si nemyslete, ale já to nějak beru s nadhledem, ono to stačí, když se na něj blbě podívám a raději poslouchá a to ho ani nebiju :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my byli chvíli venku. je tam tedy humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adam jen protest, že nechce bundu, tak po chvílce diskuze dostal na prdku a bylo :grinning: jsem ráda, že to nebyla standardní řvací hodinovka. bolí mě z toho věčnýho stresu s rozčilování žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
18. led 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monkia.pv jo,jo to věřím, taky chytám občas nerva pořádnýho :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj těhule :grinning:
18. led 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin taky přemýšlím, že půjdeme na prochajdu - do alberta a zpátky :slight_smile: no ráno prý byla ledovka, máti se natáhla u baráku, že má pořezanou ruku na třech místech a nějaký borec z intru šel taky do školy a uklouzl na schodech, tak jel šít :confounded: máti mi volala, abych nikam nechodila :grinning: :grinning: :grinning: abych nespadla :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme, juknu pak na stupně,..... a kdyžtak půjdeme až odpoledne
18. led 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kluci koukají na Byl jednou jeden život a jsou nějací hodní :fearful:
18. led 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin teď zrovna se Lukášek probudil, tak pěkně řádí :grinning: na jednom místě, asi se pokouší pomalu kopat do žebírek nebo co :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin Ladík čučí na novu :grinning: a snídá :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tady jsou +4 a venku poprchává. ale taky jsem četla na netu, že je dost ledovka.
@many asi chce taky čučet na novu a snídat :grinning:
@paolin že by :grinning: u počálu je nuda , to je fakt, ticho, neslyší bráchu,.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
však se za chvíli dočká a budou spolu lumpačit o 106 :grinning:
18. led 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo :slight_smile: no tatin už mě furt přesvědčuje, že bych ho měla dát raději do školky nebo měli bysme :grinning: ale já furt nechci, že až další rok, aby neřekl, že mám mimi a ho dávám pryč :confounded: a i skrz peníze, když si vezmu ještě 800,- měsíčně pryč, to bodne na plínky :slight_smile: no zkusím sním vydržet ten rok a pak by určo šel :slight_smile: pokud bude zlobit :grinning:
18. led 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Adámek vypadá, že usne či co.. V noci moc nespal, pořád plakal a pil mlíko. přemýšlím, že když usne, nechám ho s Vítkem doma a skočím pro ten oběd... Snad to není moc velký risk.. Vítek byl doma sám jen jednou a to cca půl hoďky a s vysílačkou. kontrolovala jsem ho snad každou minutu :grinning:
18. led 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Míši, Ládík je zlatíčko. taky bych si ho asi nechala doma. má to svoje pro a proti - ve školce pochytáte nemoci a dostane je velmi pravděpodobně i malý. říká se že když jsou děti od malička spolu, mají lepší vztah... na druhou stranu by děti a školka Ládíkovi prospěla. zase je otázka, zda by ti ho vzali, když bude druhý mrňous. můžete zkusit jít k zápisu a kdyžtak nenastoupit.
18. led 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli venku, je tam taková lezavá zima, Honzík se vyřádil, ještě cestou domů jsme u schodů "potkali" ponožku od sousedů, kteří si chodí dolů do baráku prát prádlo, tak jsme jim to donesli, tak byli rádi, že o ni nepřišli :slight_smile:
18. led 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@paolin jo,jo na ty nemoci jsem taky myslela a to bych teda nechtěla, když bude Lukášek malinkej, aby marodíval :confounded:
18. led 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych taky spala :slight_smile: bere mě to :grinning: Ladík ten určo chtít nebude, ale dnes jsme vstávali až po půl 9 :slight_smile: včera vytuhl po 21.00 a teda spal až do rána do 5ti ve své posteli v pokojíku, hurá, pak tatin vstával a nechtěně ho probudil, protože prý byl skoro hlavou dolů z postele :confounded: a jednu ruku z pižámka měl vyslečenou :grinning: nevím co se mu zdálo :grinning:
18. led 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak pak šel ke mně lehnout a pokračovali jsme ve snění :grinning:
18. led 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@anta vy jste hodní :wink:
18. led 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@many - to víš, řídíme se heslem "dobrý skutek každý den" :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek