Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
24. led 2011

@paolin - Pavli, zítra tam jdu znovu, víš? Takže zítra uvidím, co se mnou ještě provedou. Pak vás dočtu, nemám čas, koupila jsem Honzíkovi mašinku Tomáše a Honzík si s ní hraje a tak. Je moc hodný a umí krásně říkat "v, č, ž, š, z, občas řekne L", takže fakt dobrý 😉

anta
24. led 2011

Jo, tu mašinku Tomáše má za čůrání v nočníku 🙂

martinka79
24. led 2011

@anta dobrý dárek... no mě to vždy čistili a pokud bylo třeba tak rzřízli... a bylo. dali dren a j přijela druhý den na čistšní.

anta
24. led 2011

@martinka79 - Honzík mi tady oznamuje, že se táta pos... 😀 😀 😀 No zítra jdu znovu, ale nevadí to, lepší než ta pitomá bolest, co jsem si užila v neděli, jsem myslela, že fakt skočím z okna a ono nic 😀 😀 😀 Jo a Honzíka mám také přihlášeného tady v Kladně, tak jsem ráda, objednám ho a bude. Jo a dneska jsme se teda byli ptát na zubaře zde, měla jsem ho v Praze, ale tohle chtělo prostě vyřešit rychle, tak jsme našli zubaře naštěstí zde, no ony takový záněty, to je prasárna. No a Honzík se setřičky zeptal "dobý den, vezmete nové pacoše?" 😀 😀 😀 😀

anta
24. led 2011

@many - jů Honzík mi tady občas taky chce lítat jen v pyžamu, to je děs, tak prostě čekám a pak ho čapnu a jde se a bez odmlouvání 😀 😀 😀

anta
24. led 2011

@paolin - to je dost dobrý vtip, chacháááááááááááá 😀 😀 😀 😀

martinka79
24. led 2011

@anta určitě se ti uleví my se taky nahlásili celá rodinka k jedné zubajdě... 😀

anta
24. led 2011

@martinka79 - tak to určitě, s tím se počítá, já se toho nebojím 😉

martinka79
24. led 2011

@anta ani není čeho se bát... 😉 tak orima úterý ať děti nezlobí já budu mít zase den plný práce.

many
25. led 2011

dobré ránko 🙂

anta
25. led 2011

Dobré ranko 😉

many
25. led 2011

@monkia.pv jojky ☹ tak ať je Vaneska brzo zdravá, jinak Ladík se drží, ale byl tuto zimu už párkrát nachlazený, trošku kuckal a rýmu 😖 tak se taky bojím, aby něco nechytl, teď to řádí fest ☹ to je trápeníčko s dětma pak, že ☹ chudáčci, ten kašel v noci je hnus ☹ no a rýma samo taky ☹

@e.k.t to máme teď skoro všichni doma fakt rarášky 😉 no to je prý ta tříletá puberta 😀 říkala mi jedna paní,co dělala ve zdravotnictví 🙂 potkali jsme jí na zpáteční cestě vlakem z Brna do Prostějova 🙂 hrozně se jí Ladík líbil a chválila ho jak moc krásně mluví ve dvou a půl a taky pak hleděla, že jsme i od dvou let úplně bez plín i v noci 🙂 a pak jsem se teda musela ještě pochlubit, že už umí nazpamět pec nám spadla, ale že zpívá už i jiný písničky, ale neumí je celý, jen kousky 😀 no a pak jsem jí ale taky řekla, jak řádí,....................... 😠 tak prý je to ta tříletá puberta, že to přejde 😀 tak jsem zvědavá 😉 paní byla dost příjemná, ptala se mě na porod, kojení,.... že dělala v tom oboru no a Ladík, ten byl u ní na klíně celou cestu z Brna do Prostějova, ten si fakt vleze za každým 😀 paní mu nabídla ať jde k ní na klín a může se sní dívat z okna na vláčky,..... hned letěl 😀 a co Jolanka 😉 máte čas jí brát na vláčky nebo ani moc ne, jak makáte 😉 jsem se rozepsala co 😀 zase se nudím 😀

@paolin tak co večeře 😉 co sis dala dobrého 😉

@martinka79 jo,jo Marti, taky mu nechci dávat na zadek a řvát furt po něm ☹ ale prostě někde ty nejde a je to fakt síla a řvát teda po něm musíme teď každý den 😠 no uvidíme jak se bude držet, tatin mu včera večer pořádně domlouval, že mě nesmí zlobit, jinak pojedu s Lukáškem do nemocnice a dlouho mě neuvidí,.... no samo, že spát se mu zase v noci nechtělo a skončil po 21.00 u mě,ale jak usnul, tak ho tatin přenesl do pokoje a spal tam až do rána a já se pěkně prospala a ráno teda dolezl 🙂 a maminko vstávej, maminko vstávej, chtěla jsem furt spát, tak chvíli mě ještě nechal a seděl u mě a pak jsem teda vstala 😀 tak uvidíme, jak bude sekat latinu, pomohl jsem mu se převlíct hned i z pižámka a taky v klidu 😀 teď sedí u bedny a kouká na animáčka 😀 a pije kakao 🙂

many
25. led 2011

@anta tak ať máš zánět brzo zahojený, taky jsem to zažila myslím předloni s moudrákem ☹ a taky jak píše Marťa, každý ráno jsem chodila čistit a dávala mi zubařka nový drén a měla jsme pak přes víkend i nějakou mastičku, co jsem si musela koupit za 200,- a mazat sama, zuby to jsou potvůrky ☹ no taky už zase se budeme muset pomalu celá rodinka objednat, už se to nezdá, ale ten půlrok, tak vždy uteče 🙂
@martinka79 tak si nech v práci dařit a ať ti to utíká 😉

tak a už jsem vás dočetla a dopsala 😀 teda pomalu román 😀

many
25. led 2011

holky taky se vám ten koník tak seká 😖 poslední dobou je úplně zabržděnej 😖 teda aspoň u mě 😖 jiný stránky mi jdou v poho rychle 😖

paolin
25. led 2011

ahoj holky! u nás taky kůň pokulhává. párkrát vůbec nejel, tak to vypadá, že mají technické problémy a šupli koníka do nouzového režimu. aby jel alespoň trochu.

@many večeře prima 🙂 dala jsem si tortilu s kuřecím masičkem a byla moc dobrá 🙂

@anta Jani fú fú na zoubek!

v noci mě začalo bolet v krku, tak mám táááákovou radost 😠 jinak půjdeme zítra ve školce na knzultaci ohledně Vítka a odpo máme psychologa, tak se to snad někam už pohne 🙂

e.k.t
autor
25. led 2011

@many
Míšo, taky jezdíme vláčkem když jede k babi do Pardubic a zrovinka není moc hnusné počasí, máme to daleko na vlak a v Pcích ještě dál a MHD jezdí málo často, ale jinak dokud jsem preferovala kočár tak se jezdilo častěji, nyní spíš autem, ale jak se shodí zbytečné oblečení tak zase vlakem, ono to je těžší, nejdřív přes km na nádr, pak 15 minut vlakem, přestoupit 5 minut pak 15 minut dalším vlakem a potom buď čekat na mhd nebo 4 km pěšky. to oblíkání a vyslíkání je fakt na nic a ty krátký úseky taky.

e.k.t
autor
25. led 2011

@paolin
Pavli tak budu odpo moc držet pěstičky

paolin
25. led 2011

holky, krásně zvládáte ježdění vláčkem 🙂 doteď jsem na to neměla odvahu, ale v létě někam vyrazíme 😉
zkusila jsem něco doma pouklízet, ale s Adámkem je to těžký 🙂 vše chce taky dělat, takže jsem spíše udělali větší nepořádek 😀 venku drobně sněží, mohlo by alespoň na bobování nasněžákovat 🙂

@e.k.t Evi děkuji 🙂

many
25. led 2011

tak my jsme vyprocházkování a po obědě 🙂 a tak bych spala 😀

@paolin dobrůtku sis dala 😉

@e.k.t 🙂 jo,jo taky jsem Ladíka oblíkali a vyslíkali 🙂 teda z Uničova a pak z Olomouce do Brna 🙂 v létě to bude lepší, jasan a teď moc nemrzne a v těch vlakách bylo teda na zdechnutí 😖

jinak u nás taky sněží míň, zatím to na sáňky není, ale odpoledne snad už jo a chlapi budou moct razit na kopec 😀 a já budu odpočívat 🙂

e.k.t
autor
25. led 2011

Pavli rádo se stává

Míšo, jenže je rozdíl vyslíct třeba na půl hodiny a třeba fakt na 15 minut, kdy sotva vyslíkneš můžeš pomalu začít oblíkat, to je právě naprd

anta
25. led 2011

Ahoj holčinky 😉 No jinak nám opět nešel net, takže fakt bezva, mm jel do hospody, dítě jsem zahodila do postele, nechtěl odpoledne ven, tak nespal, večer dostal vzteklinu, tak jsem ho nechala vyřvat, vymlátit se a podobné nesmysle 😀 😀 😀 Ten koník hrozně teda v poslední době blbne, když ho chci pustit, tak to věčně hlásí, že ty stránky jsou nedostupné 😖 😎

paolin
25. led 2011

@anta Jani a co zoubek?
chlapečci dnes opět perlí.. zvlášť Vítek už dvě hodiny kňučí, ječí, řve, fňuká..
hodila jsem pokec ve školce a konzultaci jsme přehodily až po výsledku na psychologii. třídní učitelka Verunka se na odklad tvářila hlavně kvůli Vítkovýmu mluvení. chvíli koukala na Adámka, který neustále pouštěl vodu ve všech umyvadlech, do toho vymačkával mýdla, lítal a tak jsem se ptala, jestli se na něj už těší - jestli ho vůbec vezmou, že. Veronika prý, ať si raději zažádáme do jiné třídy, aby ho nemusela mít v Motýlcích 😀 😀

anta
25. led 2011

@paolin - je to dobroš, moc moc se mi ulevilo 🙂 🙂 V noci jsem se teda vzbudila snad šestkrát, tak znáte to, návště zubaře je dost blééé zážitek 😀, ale dobrý. Honzíka už tatínek štval, nechtěl s ním jít ani ven a pak mi dítě řeklo, že se mu stýskalo po mamince 😀 😀

anta
25. led 2011

@paolin - to je ta paní Veronika poněkud vybíravá, ne? Co by chtěla, že jo? 😀 😀 😀

paolin
25. led 2011

@anta Jani, dělala si srandu 😉 je to supr, když je o 3 roky mladší, ale chodím se za ní radit co s dětmi 😀

anta
25. led 2011

@paolin - jasně 🙂 🙂 Docela by mě zajímalo, jestli bych byla schopná třeba uhlídat 5 cizích dětí 😅 😅 😅
Četla jsem zajímavý článek, kterak se ze žen stávají alkoholičky, že prý to začíná na mateřské dovolené, je to možný? To fakt nechápu 😀 😀 😀 😀

paolin
25. led 2011

Jani, já taky nee 😀 hlídala jsem chvíli 4 a záleží, jaké jsou 😉 většinou ale čím více dětí, tím více se zabaví. jen s tím jídlem a tak je to náročné 😀

many
26. led 2011

Dobré ránko holky 🙂 a dětičky 🙂

anta
26. led 2011

Ahojky 😉

many
26. led 2011

tak u nás to dnes bude už na sáňky 🙂 u vás Jani už tuplem co 😀 vy už jste možná byli i včera co 🙂
já si teď umyla vlasy a přemáchnu pár věcí, udělám nádobí a dám se do trošky žehlení a vytřu a budu mít padla 🙂 ale vše pomalu a mezi tím juknu 😉 ven půjdeme asi až kolem obídka, jak mi uschne palice 😀 je tam fakt náádherně bílo 😀