Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
26. led 2011

@paolin nejsi kráva, jen ti ujely nervy, taky se mi už někdy stane, že mu řeknu něco blbýho a pak to ještě opakuje, že mě zlobí a nemám ho ráda 😖 .............. pak si to uvědomím a říkám si, jéééé to mu nesmím říkat 😖

many
26. led 2011

je fakt, že on už je ještě větší a víc si to uvědomuje ☹ tak mu to dneska pak řekni, že tě to mrzí, ale že tě moc zlobil,....

martinka79
26. led 2011

@many byla jsme v Mš a samo to šlo ze školky pomalus tále něco řešila odůvodňoval.. a tak nakonec jsme se doplazili domů teď si hraje a jká čekám návštěvu.

@many užij si prima odpoledne... asi ve školce čert ví, ovšem nereaguji a dělám že to nic není a když to řekne 3krát za sebou tak občas řeknu tady někomu upadne jazyk a nebo bude chlupatý jak čert....
Pavli, je to je nemilé, když rupnou nervy tak to jde raz dva.. já se znám akdyž jsme k tomu ve stresu panebože to je potom pozdvižení... 😠 😠 😠 a někdy je to fakt husté. taky mě to pak mrz,ale omluvím se i prdelínovi i Nikolce a hot život jde dál... a snažím se jim vysvětlit proč to bylo...

@many po pravdě když byl porprvé na dovče u rodičů tak mi bylo smutno a divě, ale teď když vidím jak chce sám tam jet tak mi smutno je, ale jsem moc ráda, že si užívá u babiček, je to tam prostě jiné.... a taky mámdruhé dítko a tak jsme ostřílenější, ale sama bych jim ho tam nervala.... i když proč ne? viď zase bychom si jako mainky měli umět odpočinout a užít si s MM navzájem ono se dvěmi dětmi potom jiné.... 😉

many
26. led 2011

@martinka79 jo,jo máš recht 😉 to vidím u ségry, ta už má taky druhý a není problém bez Kvídu pár dní vydržet 🙂 taky to asi pak určo poznám 😀

martinka79
26. led 2011

@many samo je to prostě jiné. 🙂 všem mišák šel ode me až skoro po dvou letech tak to už je co říci... 😀

many
26. led 2011

@martinka79 to jo, Ladík už nějak po roce, ale jen na noc a ráno ho babička rychle vracela, protože dostal ještě prso od maminky 😀

many
26. led 2011

jééé už se těším na další kojení 🙂........................................ a hlavně na to noční buzení, to je tatin úplně natěšený 😀 😀 😀

anta
26. led 2011

@martinka79 - jů, Honzík zase říká "kurňa", ale občas mu to ujede a řekne "kuva", což je blbý, tak ho hned opravuji, že se nadává teda když už, tak kurňa 😀 😀 😀
@paolin - no Pavli, to hlídání si rozmysli, aby si jim ještě byla vděčná za to, co ti mamka dělá a jak se chová, no fuj! 😝 To je hloupý, že se sice domluvíte, ale ona to nechce vůbec dodržet, mně to přijde jako naschvály, nemůžu si pomoci 😖
@many - Honzík se Shreka bojí a já jsem ráda, protože mi to nepřijde jako pohádka pro takhle malý děti, ale spíš tak pro puberťáky, co se už jednou líbali 😀 😀 😀

anta
26. led 2011

Jo a to jsem viděla teď na cestě tatínka a ten stavěl s dceruškou ušatýho sněhuláka, to jsem se nařehnila 😀 😀 😀 Honzík spinká 🙂

anta
26. led 2011

@paolin - a že jsi vyjela na kluka? Z toho si fakt nic nedělej, to se prostě stane, máš toho taky plný kecky, hlavně, aby si to nechal taky později vysvětlit, ale prostě děti ty emoce tak i tak z nás cítí, takže je lepší se občas z toho "vylít" než aby to bylo ještě horší, nikde žádné zastání, tak si to holt občas i děti odnesou, však ony se nerozpadnou 😎 😉 Aspoň nebudou rozmazlený 😀 😀 😀

paolin
26. led 2011

holky, moc díky za podporu! včera to byl fakt psychický teror 😝
za chvíli razíme psycholožkovat. tak pak písnu žhavé zážitky 😉

paolin
26. led 2011

ahoj holky, tak jsme tu! u psycholožky jsem se nic závratného nedozvěděli. já jsem měla tendenci usínat 😀 a Adam usnul doopravdy... po cestě tam úplně sešel, polehával a pak usnul. teď se před chvíli pozvracel, tak uvidím, co z toho bude 😒 máme se objednat do pedagogicko-psychologické poradny i s Adamem a jeho nemluvením, tak jsem zvědavá, jestli nás vezmou ještě letos...

martinka79
26. led 2011

@paolin Pavli s adámkem bych šla do SPc... kolem 3roku... a jinak vy jste nebyli v PPP. já myslela, že už ano...
takd ržím pěsti. hele nasedni do auta dojeď k mojí tetě ta ti vyšetří obě děti.. je asuper... ZR, žena s praxí a moc milá co stále mluví jen pozitivně. nechceš objednat??

martinka79
26. led 2011

@anta jo kurňa.. to je dobré slovo.... 😉

paolin
26. led 2011

@martinka79 Marti přímo v PPP jsme nebyli. posílala mě tam třídní, ale Mudr obvodní řekla, že to nemá smysl, že až letos na jaře. Marti klidně bychom k tetičce jeli, jen jestli to není daleko 😉 my s klukama nikam moc nedojedeme ☹

paolin
26. led 2011

jinak dnes psycholožka - ona je především na rodinné vztahy - říkala, že pro nástup do školy je jednoznačně důležitější sociální zralost než mentální.

martinka79
26. led 2011

no co sednout do auta jet na vysočinu .. do žďáru... 🙂 třeba pátek a pak hurýá na chalupu...

paolin
26. led 2011

Ždár je fajn 🙂 Jen nevím, jak tento víkend. Jednak mám zápas v Polné a druhak jsme nemocní ☹ Ale třeba by si Mirek udělal jeden den volno, chtěl totiž jet lyžovat na Harusák. zjistím to 😉

paolin
26. led 2011

@martinka79 Marti a teta je PPP? potřebuju vyšetření kvůli tomu odkladu a to mi vezmou jen od nich.

martinka79
26. led 2011

@paolin já vím ano ne v PPP v ZR.

martinka79
26. led 2011

hele já se zeptám na termíny ...

paolin
26. led 2011

jinak jedna rada dnes mi uvízla v hlavě. bohužels Adamem aktuálně nehnem, ale do budoucnosti je momentální přístup důležitý. řekla, že když na danou situaci nebudu mít nervy, tak ji nemám vůbec řešit a komentovat. než abych ji řešila zákazem, který potom nedodržím. myslela jsem, že musí vždy reagovat.

paolin
26. led 2011

@martinka79 a co je ZR?

martinka79
26. led 2011

@paolin Pavli byla jsem rychlejší a zavolala jsem tetičce, v únoru vás klidně veme... stačí mít údaje datumy narození a bydliště... a domluvíme se nebo ti dám kontakt a zavolej si tam zítra sama.. záleží na tobě ráda ti to zařídím.

martinka79
26. led 2011

@paolin ŽĎár nad sázavou 🙂

martinka79
26. led 2011
paolin
26. led 2011

@martinka79 Marti, jsem blbá, ale moc to nechápu 😀 teta je psycholog nebo dělá pedagogickou psychologii?

paolin
26. led 2011

hele, jako že teta je PPP v ZR? 😀 😉

martinka79
26. led 2011

@paolin psycholog, říkala jsem jí o odkladu... ,dělá to a veme kldině i Adama

martinka79
26. led 2011

teta pracuje v pedagogicko psychologické poradně ve Žďáře nad sázavou a je psycholog najdeš ji v zaměstnancích a samo pokud by adámek potřeboval speciálního pedagoga tak tam je přím v poradně. je to státní instituce tajže se neplatí nic.