Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
21. únor 2011

tééda a ti ptáci 😖 😖 😖 to je blbé 😖 😖 😖

monkia.pv
21. únor 2011

no ptaci jsou hrozni jsem cetla ze je obtizne se jich zbavit,takze mam fakt raddost-hlave ted v tech mrazech mi nikdo na strechu nepoleze ze!Ach jo proste porad neco se musi dit!my nemuze zit v klidu 😒 .

many
21. únor 2011

😖 😖 😖 😖 to je blbý no

many
21. únor 2011

@monkia.pv a co vy, druhý mimi neplánujete náhodou 😉 😉

monkia.pv
21. únor 2011

ne ne neplanujeme druhy miminko-lekari mi to minimalne 5 let nedoporucuji kvuli tomu memu zdravotnimu stavu 😢

many
21. únor 2011

@monkia.pv aha ☹ promiň, já úplně zapomněla ☹

many
21. únor 2011

@monkia.pv teď nevím jestli jsem se tě ptala, ale ty bydlíš blízko Držovic nebo nee 😉

e.k.t
autor
21. únor 2011

@many no vidíš, Joli 15,5 😀 😀

many
21. únor 2011

@e.k.t pěkně nám rostou 🙂

paolin
21. únor 2011

@monkia.pv no tak gratulace veliká holky!!!
ptáci jsou na prdlačku... nedá se jim tam natáhnout nějaká síť nebo tak něco?

paolin
21. únor 2011

Adam taky kašle a rýmuje, ale venku je mu mnohem líp. hrozně mu pomohl ten vzduch na Vysočině, taková ta hodně intenzivní rýma se mu za den zklidnila. kašle, když běhá. takže standard 😀

many
21. únor 2011

tak snad budeme všichni brzo fit 🙂

martinka79
21. únor 2011

ahojky holky, tak Míšák váží asi kolem 15kg a měží metr... taky mu budou 3roky co nevidět... ale je tedy hubený... a Nikolka ta měří 143cm a váží 38kg není nijak tlustá, ale už se jí rýsuje ženská postava a holt má kontrukci těla po mě a Michalovi takový vazbička.... 😀
Jani já bych zkusila ho prostě nedávat spát nevzala ho ven a klidně mu řekla, že když nechce v kočárku tuhoše tak musí do postele... záleží co mu vadí... zda protestuje, jelikož tě testuje (v což předpokládám, že dělá) a nebo prostě enchce do kočáru. u nás se taky usne vždy, ale ojak se umí přemáhat.. hajdalák skáče, mele se boua tlobí a ne ne zavřít oči jen udělám bubu... tak spí než překnu mrk. 😀
Nikolka jela k druhé babi a my se dovolenkujeme. prdelínek se synovcem venku já odpočívám.

many
21. únor 2011

@martinka79 jééé tak se pěkně dovolenkujte 🙂 a odpočívej 🙂

many
21. únor 2011

jinak u nás letos teda hory padají a podnikneme něco zase až příští rok 🙂 teď doufám, že povracejí tatinovi nějaký ty daně 🙂 zaplatím z toho dovču nebo aspoň část a musíme si nechat udělat žaluzie do 3 oken aaa budeme zase kupovat botečky uzavřené a sandále,......plínečky 😀 teda škoda toho porodnýho, na plínky by to bodlo 😉

many
21. únor 2011

a hlavně potřebujeme skříňku se zrcadlem do koupelky 😉 ta nám ještěch chybí 😖

monkia.pv
21. únor 2011

many jak se to vezme blizko Drzovic v podstate asi jo my bydlime kousek o tenisovych kurtu jestli vis a znas trosku Pv.

martinka79
21. únor 2011

@many tak dobře vybrte, pozor na zrcadla co časem oblejzají... jste šikulové.. 😉 porodný škoda velká všem jsem to přála.. ale nedá se svítit, i tak to zvládnete.
my toho potřeujeme, že se do důchodu nezastavíme. 😀 😀 😀 ale co život je i tak krásný... obdivuji sebe i MM jak jsme vše zvládli a zvládáme bez pomoci druhých... kdyby všichni byli tak pracovití a snaživí tak je svět hned krásnější.

many
21. únor 2011

@monkia.pv nene, nevybavím si, kde to může být, ale trefím už do teska 🙂 a do města bych taky snad trefila 🙂 není to myslím daleko 🙂 no v létě, pokud se tam ukážeme na víkend, tak bysme se mohli s dětma konečně sejít, uvidíme,někdě na nějaké zahrádce s písečkem a průlezkama 🙂

many
21. únor 2011

@martinka79 jo,jo to máš recht, taky vše děláme pomalu a postupně 🙂 je to naprd, jen vrážet do bytu a nikam pak nevyrazit, .....

many
21. únor 2011

a bez porodnýho, jasan, zvládneme to 🙂 ale bodlo by 😀 naštěstí máme vše po Ladíkovi a nebudeme muset kupovat oblečení jak u něj,..... akorát ty plínky a drogérku no 🙂

martinka79
21. únor 2011

@many bude to náročné, ale nakonec se stejně člověk uskromní a dá dětem vše co potřebují.
u nás teď nastává obodobí nákupu a vybírání sam-Nikolka to je tedy něco.- te´d má vmerku botky asi za 1700 mě asi picne... 😝 a ten její styl někdy volám pomoc.... 😀

anta
21. únor 2011

@martinka79 - no uvidím, zda začne vyvádět. Ty jsi holka šikovná, jak to mám udělat s tím kakáním? Teď mi zrovna tady smrdí pod nosem a samozřejmě do plíny, že? 😀
Moni, tobě moc gratuluji 😉

many
21. únor 2011

@martinka79 jo,jo už je to velká holka 🙂 a sleduje co nosí ostatní holky 🙂................ no já mám hrůzu, aby Ladík pak taky nenosil jednou ty kapsáče a rozkrok mezi kolenama,...... 😵 doufám, že to bude rocker po nás 😀

many
21. únor 2011

@anta to příjde brzo, jak už pěkně čůrá tak zachvíli začne kakat 😉

martinka79
21. únor 2011

@anta Jani on si na to přijde sám, ale asi bych mu to říkála Honzíku poj'd na záchod udělal bobana hele jů spláchneme atd... prostě a´t ví že i na ten nočnajs mlže kakošit.. ale ui¨vidíš.
Nikolka sleduje co kdo nosí, ale nenechá nikým ovlivnit, sama si vybírá co se jí líbí není úplně trendy, ale někdy ty styly padám.... jako třeba ala styl jedna ta rukavice bez prstů, fakt super model... ajá šílím řvu bude ti zima vem si normální .. a le ona hlavně dává =řednost pohodlí...
jinak klučičí moda to je něco.. okdyž vidím hošanay rozkroky a na palici šátek a ještě rovnou kšiltu tak šílím... a říkám asi pane bože ať toto nenchce můj syn a ¨t ne trochu normoš... nbeo zase ti přiteplenci v růžové a upnutém tričinku a zženštělých kalhotách.. no klasika jako sportovní moda či roker je pro mě jediná vhodná volba... 😀 😀

anta
21. únor 2011

@many - víš, kolik se jim toho do takového rozkroku vejde? Když se pos*erou, tak to není ani vidět 😀 😀 😀

many
21. únor 2011

@martinka79 moje řeč tetko 🙂 😀 😀 😀 😉 dobře si to napsala 🙂 s tou módou 😀

many
21. únor 2011

@anta no na tom taky něco je 😀 😀 😀 😉

martinka79
21. únor 2011

@anta asi hodně, ale je to fůůůůůůůůůůůůůj 😀 😀 😀