Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. únor 2011

@many ale pokud je trochu ovlivníme tak snad budoud normoš u Nikolky se mi to daří, až na občasné úlety se d¨nechá ovlivnit a snad něco přijme od maminky. 😉

many
21. únor 2011

@martinka79 no doufám, že je pořádně ovlivníme 😀 😀 😀

many
21. únor 2011

no mně se líbí hrozně i styl Hyppies 😀 nějaký pěkný zvonáčky 🙂 a batikované tričko ,...................... tak na holce víc 🙂

many
21. únor 2011

no ale to řešit nebudu, budu mít dva rarachy doma 😀

paolin
21. únor 2011

tak to chlapečkům sluší freestyle 😀 ale né uplně do rapera, ale ten sportovní 😉 mikiny s kapucí, volnější sportovní kalhoty 🙂

paolin
21. únor 2011

Adam dnes nespal. vlezl si do vany 😨 pak půjdeme pro Vítka. no, bude to dlouhý den 🙂
Marti, užívej dovču!!!

martinka79
21. únor 2011

my dominovali a te'd jdou hoši na pohajdu, dopo byli malovat na tabuli venku a rachnat se v blátě

many
21. únor 2011

@martinka79 tak to se hošanům daří 😉
Ladíkovi jdou od rána v telce pohádky 😖 teď to nějak neřeším, když nejdeme ven, už ať je ale jaro 🙂 na píseček.... na zahrádku,............. 🙂

many
21. únor 2011

@paolin chce se koupat 😉

anta
21. únor 2011

Tak dneska jsme šli ven bez scény, protože jsem Honzovi pohrozila, že když bude dělat haló, že se bude muset dívat na jednoho ošklivého čerta, ze kterého má vítr jak blázen, no a zafungovalo to 😀 😀 😀 Je to podlé, ale poslouchat musí, s tím naprosto souhlasím 🙂

many
21. únor 2011

@anta spinká nebo už je vyspinkaný 😉

anta
21. únor 2011

@martinka79 - vzpomněla jsem si na tebe, Honza hodil boban a nelíbilo se mu, že jsem mu utírala prdkou tím vlhkým ubrouskem, měl ji celou opatlanou, tak jsem mu navrhla, že může kakat do nočníku a tím pádem ho nebudu muset studit vlhkým ubrouskem, protože bude mít prdku čistou neb to spadne rovnou dolů jako čůrání, tak uvidíme, jestli se nad tím zamyslí 😉

anta
21. únor 2011

@many - spinušká, byl unavený, uvidím zítra, když bude vypadat blbě, tak šup k dr., panč se mi to nelíbí 😕

many
21. únor 2011

@anta já Ladíka utírám ubrouskama pořád 🙂 když jsem zkoušela toaleťák, tak prý ho to bolí 🙂

many
21. únor 2011

@anta tak držíme pěsti ať je v poho

anta
21. únor 2011

@many - možná ho budu těmi ubrousky pořád utírat, ale to Honzík nemusí vědět, že jo? 😀 😀 😀 Dneska čůral už pěkně dvakrát, fakt se vyčůrá a sleze, dřív tam trůnil třeba 45 minut a naříkal, že ho tlačí prdka, no to se nedivím, takový záchod není žádný dovolenkový lehátko, že? 😀 😀 😀

many
21. únor 2011

@anta šikulka 🙂 a jasně, sestřenka mi říkala, že malou utítrala tak do 4 ubrouskama a nedávno byl v albertě v akci zvlhčený toaletní papír, tak to bylo taky super, ten se taky vyplatil, stál myslím jen 17,- nebo 19,- bych kecala

many
21. únor 2011

jinak já Ladíkovi konečně pořídila pořádnou stoličku, takže na záchod si už jde čůrat sám a nejraději splachuje 🙂 akorát kakat chodím sním, protože si na to sám nesedne, ale to jsem ráda, dřív se stalo, že kakal a sám si slezl a vše pokakaný 😠 tak dostal spucunk, že musí sedět, že ho sundám sama nebo budou všude hovina 😀

many
21. únor 2011

jdu si udělat kafčo 🙂 teda dnes jsem internetový maniak 😀

anta
21. únor 2011

@many 🙂 🙂 🙂 A jak vypadá ta stolička? Já se právě bojím, že Honza spadne, no máme doma takový štokrle, ale i tak 😉

anta
21. únor 2011

Tak mám pořád 37 stupňů, mám v sobě i paralen a nějak to na tu pitomou teplotu nezabírá, no to jsem celá ráda 😝

many
21. únor 2011

@anta taky jsem měla strach, koupila jsem jí tak před 14 dny a i Laďa jak jí viděl, tak říkal, není moc vysoká 😉 i mně se zdála a je asi, ale chvíli jsem chodila sním a nebo když je tma, tak sám na záchod nejde a dobrý, neklouže, tak nemám strach , že by mu podjela, pěkně si na ní stoupne, stáhne věcí a čůra do záchodku, pak spláchne a obleče se a sleze 🙂 napíšu ti jak je od země, změřím to 😉

anta
21. únor 2011

@many - to je teda frája, tý jo 🙂 🙂 🙂 , Honzík je líný si stahovat kalhoty, zmeťour 😀 😀 😀

many
21. únor 2011

@anta neboj, to příjde, každý je rychlý v něčem jiným 😉 takže od spodu měří 24 cm 😉 tady jsem ti to i zdokumentovala 🙂

many
21. únor 2011

@anta Ladík třeba zase neumí tak pěkně kreslit auta 😉 ten umí jen sluníčko 🙂 a konec 🙂

e.k.t
autor
21. únor 2011

tak u nás na záchod zatím néééééé, ten nehrajeeeeeee beeee buuuuuu, no neřeším, ubrousky po nočníku taky vlhčené ale stačí jeden výjimečně dva

martinka79
21. únor 2011

já koupila podobnou v ikee protiskluzovou nahože i dole. jinak Míša chodí na záchod sám někdy s pomocí asistenta,a le spíš ne... a utírá si sám zadek,ale to je mela a jak jinak vlhčenýma Jinak zavolá já přijdu utřu a je hotovo....
my je používám celá rodina když je třeba bez nich už ani ránu.... 😀

martinka79
21. únor 2011

Jani viděla bych to na něco silnějšího než pralen nebo na dva... asi to chce z těla ven... tak brzké uzdravení.
Pavli koupáníčko nebo váleníčko
Evi taky šikulové...

many
21. únor 2011

🙂 🙂 🙂 🙂

martinka79
21. únor 2011

holky já tedy mezi noč'najs dávala záchod jelikož jak to potom dělat když se jede někam dál a není nočník.... nebo ho potom musí dotyčný tahat s sebou. znám maminu co ho měla pod kočárem jelikož její malá enchtěla na nic jiného než na jejich.. ale co sjou to děti. já se těmto věcem předem vyvarovávala lahev, nočník to bylo moje kredo 😀 😀 😀