Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. únor 2011

@anta krásná to zpráva.
a vám všem prima den.. 😉

many
24. únor 2011

Dobré ránko 🙂
teda tam je zase za oknem krásně 😀

@anta tak ať je Honzík brzo fit 😉 jinak to známe, ikdyž má 39 tak lítá po bytě jako by mu nic nebylo 😀

my se teda držíme a jen rýmujeme a já si dávám pro jistotu na spaní paralen, kdyby něco, protože vím, že ten se může, tak ať to podchytím
no u ségry to řádí, děti minulý týden zvraceli a průjmovali ☹ a teď mamina ☹ a nejhorší , že Kvído už má nějaký problémy se střevama ☹ má je prý nafouklý, včera byl na rentgeně a pokud dodnes to nebude dobrý, tak valí do nemocnice ☹ tak mám fakt strach, aby to nebylo něco z toho, jak nekaká ☹ má u toho problémy a brečí ............ ☹ takže i v noci jsem na něj myslela moc a snad bude v pořádku ☹
@martinka79 také přejeme príma den 🙂

martinka79
24. únor 2011

dnes je nějaký den blééé. děti vělké jsou od rána jaksi na ránu.... asi jim jendu napálím a bude klid. 😝

martinka79
24. únor 2011

Míšo jejda to je nepříjemné, slýšívám o nemocech kluků často s tím kakáním, u nás to někdy taky nejde, ale naštěstí do dvou dnů jde a to je potom posvícení... te'd bych řekla co bere ty probiotika je to lepší....

many
24. únor 2011

@martinka79 tak třeba se zachvíli uklidní 😀 no já musím zaklepat, že Ladík od mala kaká pěkně, on i později už po kojení,.... kákaval i 2x denně a někdy teď taky, ale jinak pravidelně jednou denně a dobře, ale prostě, jak který dítko no ☹ víte já ségře říkala, ať to řeší za včasu, není to nikdy sranda a pokud jí malej u toho pořád pláče,.... ☹ je to hrůza ☹ vloni tak od známé z práce zemřel její synek ☹ měl necelý 3 roky, ale to jsme vám tu určo taky psala a ona byla zrovna těhotná, tak ani nevím jestli to ustála ☹ chuderka ☹ bydlí ve Šternberku teď, takže nemám zprávy, ale to jsem chtěla napsat, že ten měl problémy s průjmem zase a že ho bolí furt bříško, lítala k doktorce a furt dobrý, dobrý až mu skolabovaly ledviny, letecky do Ostravy ☹ a umřel 😢 😢 😢 to je hrůza, já bych umřela sním 😢 😢 😢 no proto jak jsou problémy, tak je lepší lítat po doktorech a otravovat je, jsem ráda, že je Ladík v poho, musím zaťukat, ale kdyby cokoliv, tak prostě bych to řešila a nečekala dlouho ☹

martinka79
24. únor 2011

Míšo, uričtě to bude Ok, já tedy taky hned vše zjiš'tuji, Míša nikdy neplakal jen mu to nešlo.. ale řekla bych že to je u určitých dítek normální...
držím pěsti, aby to vše bylo dnes OK...

many
24. únor 2011

@martinka79 díky, taky doufám, že bude a nebude mít problémy bobeš

many
24. únor 2011

no nic, čučím furt po netu 🙂 a jdu si udělat k tomu kávičku 😀

many
24. únor 2011

tak to vyhrála sušená syrovátka 🙂

martinka79
24. únor 2011

já ji dopila zadělám těsto na koláče...

many
24. únor 2011

@martinka79 jééé šikulka 🙂 taky jsem si říkala, že bych se měla zase do něčeho dát a tatina napadlo, že bysme zase mohli udělat vánočku, tak uvidíme 🙂 a jaký koláčky budeš dělat, s čím 😉

many
24. únor 2011

už teď mi začínají téct sliny, jsi fakt šikulka veliká, to se mi líbí 😉

martinka79
24. únor 2011

takové ty chodské koláček s náplněma... už se těsto dělá... k obědu kuře na čsneku a nevím s čím...

many
24. únor 2011

já si jdu udělat masku ze syrovátky, ozkouším, když se to tak chválí 😀
s bramborovou kaší 😉 😉

many
24. únor 2011

maska super 😀 jsem o rok mladší 😀 😀 😀 😀

many
24. únor 2011

tak Kvído do nemocnice nemusí, tak super, segra volala jen nachvíli, protože i ona lítá,.... a už jsou od doktora chlapi doma, tak musí lítat ještě víc, .............. tak snad jim bude všem brzo dobře, říkala, že co malej prostě sní, to hned vyblije,...
tak dobrý, že nemusí do nemocnice

many
24. únor 2011

jéé to je úleva 🙂

many
24. únor 2011

@martinka79 koláčky už jsou 😉 😉 😉

paolin
24. únor 2011

ahoj holky!

@many jéé to jsou starosti ☹ to chce hlavně důsledně dodržovat dietu a pitný režím - kolu a kulíška a tak. hlavně, že nejsou teploty. takhle jsem zkončila s Adámkem v nemocnici já a šel na kapačky 😝
naši kluci chodí naštěstí pravidělně. asi jediná věc, se kterou nemají problém 😀 Vítkovi se to docela srovnalo, jak přešly po půl roce ty šílený baby koliky.

@martinka79 Marti, ty ale umíš udělat chutě 😀

paolin
24. únor 2011

tak Adámek spinká. dnes nechtěl ven a pořád řádil a nejdou šlus a byl strašně unavený. hm.. snad mu nic nebude 😉

many
24. únor 2011

tak jsem tu 🙂 po obídku, uklizeno 🙂 synek čučí na požárníka Sama 😀 a já popíjím kávičku 🙂

@paolin kulíšek - to je ten čajík, že ? A kolu jsem jí poradila 😉 díky, úplně jsem na ní zapomněla 🙂 áá u tebe taky ticho 🙂 Ladík taky zýve o 106, ale jak mu řeknu, půjdem lehnout, tak neeee 🙂

anta
24. únor 2011

Mám drsné dítě, sedí na posteli, no spíš tak polehává a normálně si sám myší pouští pohádky 😀 😀 😀 Dopoledne mě naštval, takže je vidět, že se mu sakra ulevilo 🙂

many
24. únor 2011

@anta 🙂

many
24. únor 2011

http://www.happykids.cz/detail.php?zbozi=1822509
hledám nějaký kostým požárníka 🙂 pro Laďušáka 🙂 tak tady je první na který jsem narazila 😀

many
24. únor 2011

no požárníci, nic moc, ale jiný kostýmy jsou taky pěkný 🙂

many
24. únor 2011

nikdo nikde 🙂
hoky já dnes budu zase dělat dobrou vééču 🙂 jak ucítíte bramboráčky, tak to půjde od nás jo 😀

anta
24. únor 2011

My byli venku jako vždy 😉 Hároš spí, je dneska vzhůru už od šesti, to mě teda ráno překvapilo, se přiznám 🙂

anta
24. únor 2011

Holčiny, mám horkou novinku. Dítě mi hodilo BOBEK do nočníku!!!!! 😀 😀 😀

many
24. únor 2011

@anta šikulka 🙂

už jste cítily tu vůni 😉 už je máme v sobě 😀