Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. bře 2011

@paolin - to zamrzí, hele, já jdu do tý porodnice za ségrou a předpokládám, že to potkám zbytek rodiny, takže si neodpustím poznámku ve smyslu - jé, ty tu máš celou rodinu? Hm a za mnou nikdo nepřišel ☹ Ona to samozřejmě ví, ale chci, aby to slyšela máma, jak mě to doteď mrzí ☹ ☹ Manža se tváří dobře, vypadá dobře naloženej, asi je rád, že jedu do prdelky 😅 😅
Jinak normálně se nám podařilo v zastavárně najít super zrcadlo veliký - 130 cm na nevím kolik 😀 😀 Konečně se uvidím celá, stálo 1299 Kč, což je fakt levnější, když si vezmete, kolik stojí normální zrcadla od 600,- Kč.
Už jsem jim nakoupila zásoby praktických dárků pro Žofku užovku (říkám jí tak) jako je Pupík na prdíky, krabičku na dudlíka, aby ho nehledali, antibakteriální pytle na pleny a taky dostanou dvě balení utěráků na prdku, což si myslím, že je slušná zásoba 😀 😀 😀

martinka79
5. bře 2011

krásné ráno holčičky dnes po prvé apiňákuji, snad nepoletím kolem vašich oken...

martinka79
5. bře 2011

@anta jsi úžasná blejskni se se žofkou a foto sem... 😀

e.k.t
autor
5. bře 2011

čauky, já před noční řešila fofrem náhradní hlídání, máti lehá s horečkou na virozu, tak jsym uhnala naše, tak nečer dorazí, jupííí. tak poprvé pečeme piškot v silikonových formách, doufám že to nezkazím ☹ ještě jsem to nezkoušela. já ani mm sladký neee ale Joli začíná mít sladké období, tak se budu muset začít snažit 😉

Jani dobře vymyšleno, tak ať to klapne

Marti tys šikulka, tak se ta vařba jistě podaří na 1*

martinka79
5. bře 2011

@e.k.t i ty snad budeme obě šikovné... 🙂

e.k.t
autor
5. bře 2011

@martinka79
tak obrazem

kačer donald, růžičky, mickey mause, a pluto

martinka79
5. bře 2011

@e.k.t moc krásné a to bude chutné...

e.k.t
autor
5. bře 2011

Joli slupla světlou a tmavou růžičku

martinka79
5. bře 2011

my jsme dnes sami Nikolka odjela odpoledne na narozeniny a vrátí se zítra.. byli jsme na prochajdě a já zadělala na něco sledkého co z toho těsta udělám ještě nevím. 😉

anta
5. bře 2011

Tak tady máte malou Žofku a malého Honzíka, ta podoba je neuvěřitelná 😉

e.k.t
autor
5. bře 2011

Jani to je zase vlásků, ale nejlepší jsou ty ponožečky na ručičkách 😉 😀

many
6. bře 2011

ahojky holky 🙂 zdravím a nechte si dařit 🙂
včera bylo teploučko, tak jsme si udělali obídek na zahrádce na grilu 🙂 kéž by se už jen oteplovalo 🙂

many
6. bře 2011

@anta krásňoučcí oba dva 🙂

anta
6. bře 2011

Holky, děkujeme moc 🙂 🙂 🙂

martinka79
6. bře 2011

jé super fotečka... moc krásná.
Míšo to jste si užili 😉 taky se těšíme jak budeme sedět na terasce u nás tedy nebylo tak krásně jako v pátek takže jsem nijak moc neseděla venku jen prochajda...

martinka79
6. bře 2011

čauky holky, co jste podnikali celý den? 😉

anta
6. bře 2011

Ále ani nic.Dnes byl Honzík takový divoký, tak dostal sprdunk od obou - od táty a pak od mámy 😀 😀 Dávám sem fotku toho zrcadla, tak můžete juknout 😉 Taburet byl dokoupen dnes 😉

paolin
7. bře 2011

ahoj holky! tak jsem konečně tu 🙂 včera jsem dorazila až večer, tak nebyl čas. akce vyšla pěkně, ale bylo to dost šílený a náročný. ale zase zkušenost 😉
Jani, mrňata jsou fakt jak z jednoho vrhu 🙂
Evi, tak piškot se povedl? vypadá moc dobře!
Marti a co Míša, kdy se vám vrací?

anta
7. bře 2011

Ahojky holčiny, dnes je Honzík vzhůru od 6,10 a dobrý. Ale teda povím vám, zkouší to každý den a to občas pěkně drsně, už mě občas i unavuje a to velmi 😉

many
7. bře 2011

zdravím a mizím 🙂 jaksi mám dnes zase motáčky, později juknu, páááááááá
jdu si lehnout na gauč, hrozně mě to baví 😀 😠

anta
7. bře 2011

Tak jsme strávili super odpoledne uklízením, Honzík mi pomohl vytřít a taky vyluxovat - tedy v obráceném pořadí 😅 Je z toho celý sedřený a ani se mu nedivím 🙂 🙂 🙂 Pěkně si vytřel pokojíček 😉

anta
8. bře 2011

Ahoj holčiny, koukám, že nikdo nikde 😕

paolin
8. bře 2011

ahojky! já jsem tu 🙂

paolin
8. bře 2011

včera jsem potkala kamošku. to jejich školky je 150 přihlášek a berou 26 dětí! holky, tohle je šílený! co jako chce vláda dělat za dva roky, až bude mít třeba 100 neumístěných předškoláků...?

many
8. bře 2011

ahojky holky 🙂
@paolin to je síla 😖

anta
8. bře 2011

@paolin - to si děláš srandu? No to je hnus, panebože, ti podporujou porodnost každým coulem 😠 😠 😠 Jsou to jurvy, fakt!

anta
8. bře 2011

Jo a ségra je s malou opičkou Žofkou doma od včerejška. Normálně, měla nadstandart a za každý den platili 1600,- Kč! A kdyby tam s ní chtěl být manžel přes noc, tak zaplatí ještě tisícovku 😝 Byl na porodním sále v civilním oblečení, co si pamatuji, tak mm dostal takový oblek modrý kvůli čistotě, no děs, my platili za nadstandard, myslím 300 Kč za den 😎

paolin
8. bře 2011

@anta Jani 1600,- jo? tyjo..bych se na nějaký nadstandard vy..

anta
8. bře 2011

@paolin - no fakt nekecám, mně se taky protočily panenky, se přiznám 😝

many
8. bře 2011

téééééééééééda tolik peněz a u porodu nebyl převlečený 😖
to tatin převlečený byl a nadstandart to jsem nechtěla a ani teď chtít nebudu 🙂 budu se těšit až tam s nějakou mamčou poklábosím a pokud to bude prvorodička, tak jí třeba i pomůžu, pokud bude mít trable jako já s kojením u Ladíka,.......