Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
31. bře 2011

@e.k.t no museli jste držet na 200% 🙂 tak pak dej echo a my budeme držet zase vám 🙂
@martinka79 Marti to je prima! a co ve škole...?

anta
31. bře 2011

@paolin - GRATULACE velikááááá, vážně moc vám to přeji 🙂 🙂 🙂 To víš, že se na Honzu vyprdnu, jako už si připadám jak poskok, ale pokud neusne v posteli doma, tak holt nebude spát, to spíš vydržím, protože stejně po probuzení v poslední době vyváděl a řval, tak to stálo za prd i tak 😠 😠 😠
@martinka79 - fakt jsi dala TM világoš? Tak to si ho teda musel kurňa zasloužit 😉

e.k.t
autor
31. bře 2011

no držely jsme odpovědně

martinka79
31. bře 2011

@anta jo a jak jel ty jo ten makal holky a ty jo výmluvy jé by ste se posmály. prý no tovíš nejsem dokonalej a jako já se koukal, zda doprala pračka a ona ne a pak jsme jako zapoměl. To víš hrát si s Míšoua tak... a jsem holt zapomětlivý a já hele já ztaky zapomenu, ale kdyxž mě někdo o něco požádá tak si to hlídám chci mu udělat radost... 😀 😀 😀 a apk vy jste snad všichni doma milionáři, že neuklízíte jelikož budem mít vše hned zničené např WC.... někdo nesplách po malé... a NIkolkka jako snad nemusíme nejbělejší záchod mami... a nemusíme a budeme.. a bylo... ale pak sjem s tatinem šli na kávu a na zahradě zasadili dva rybíze...
toto peču http://www.mamincinyrecepty.cz/ruzne-moucniky/b...

martinka79
31. bře 2011

@paolin školas hnus fus bych šla jinak nebo na MD nemít dluh na domě. 😀

anta
31. bře 2011

@martinka79 - kurňa, takhle vynadáno dostal včera mm, protože jsem ho požádala, aby koupil někde cestou z práce chleba, aby rodina neměla hlad a co myslíš? No přišel nějakej podlitej z práce a chleba žádný, tak jsem ho sprdla mezi dveřmi a už pro ten chleba mazal, sice s kecama, ale ani to mu nepomohlo 😀 😀 😀

martinka79
31. bře 2011

@anta 😀 😀 😀 😀 chlap 😀 😀 😀 místo mozku z piva kostku 😀 😀 😀
no můj nepil a stejně zapoměl... ale jake vymluval.. a než jsme se převlékla prádlo vyselo... hajdalák jeden...

anta
31. bře 2011

@martinka79 - občas by je člověk musel zabít a přinejmenším zbít 😀 😀 😀 Že zrovna chlapi mají tolik starostí, co? To by chtělo je fakt pořádně zaměstnat 😉 🙂 🙂 🙂

martinka79
31. bře 2011

@anta podobné řeči jsem vedla doma... dnes 😀

e.k.t
autor
31. bře 2011

teeeda berušky řežu se smíchem

anta
31. bře 2011

@martinka79 - a máš plný mrazák nebo máš "jen" řeči? 😀 😀 😀

anta
1. dub 2011

Ahoj holčinky, venku je fakt divně, dítě včera nespalo přes den a dneska strašil v 6,20 😅

paolin
1. dub 2011

ahojda! u nás je taky divnej hnus. no jestli on není ten apríl 😀 Adámek kouká na Kouzelnou školku a pak vyrazíme do práce. zítra taky a pak na oslavu za rodinou. užijte si víkend! 🙂

anta
1. dub 2011

Ahoj holčinky, dávám fotku toho balícího papíru na zdi, kam smí Honzík malovat, abyste to viděly na vlastní kukadla 🙂 Na druhé fotce je Honzík pyšný na pořádnou bábovku 🙂 🙂 🙂

e.k.t
autor
1. dub 2011

šikulínek šikovnej

martinka79
2. dub 2011

ahoja přepadla mě nějaká bléééééééééééé břicha bol .. snad to bude Ok. 😉 dnes dělám zrovna kuře na tatarce si asi raději nedám. přiji kopřivový čajík hlky my vstáváme docela dlouho... 😉

martinka79
2. dub 2011

@anta super... věc. my máme velkou tabuli a na ní se maluje také dobře dnes nafotím.. 😀

anta
2. dub 2011

Ahoj holčinky, máme tady krásně, tak moc nejsme doma 😉
@martinka79 - my budeme malovat bůhvíkdy, tak to nevadí, že to je na zdi nalepený 😉
A dobrá zpráva, Honza už se trochu konečně zklidnil. Jeho chování bylo nesnesitelný, ale předpokládám, že to může být tou změnou času a že na to hůř reaguje 😉

e.k.t
autor
2. dub 2011

ahojky, u nás je to taky celé divné, od změny času se nám Joli počurává v noci, přes den nespí, večer je pak děsně unavená, já se kvůli ní nevyspím moc v nboci, protože pobrekává ze spaní ráno se "nadřu" s převlíkáním celé postele a praním všeho, přes den si neodpočine a já už jsem celé odpoledne pasdající na bubu hubu 😝

anta
2. dub 2011

Já už byla z Honzy vážně na provaz, ať bylo cokoli, tak všechno bylo špatně, no děs běs, ráno vstávačka sice v 7 hodin, ale pak přes den nespal, večer byl přetažený a protivný a blé blé blé.

e.k.t
autor
2. dub 2011

Jani všude je to stené koukám, že by to tak rozhádala ta změna času?

anta
2. dub 2011

@e.k.t - no podle mýho určitě, já na ty změny času taky nereaguji zrovna s nadšením natož takoví malí hároši 😖 Byla jsem ještě s Bulibošem venku na motorce a pak šup s ním do vany, no to byla voda 😅 😅 😅

e.k.t
autor
2. dub 2011

tak tenhle vtip mě pobavil: 😀

Dopis z Finančního úřadu:
Vážený pane inženýre,

...vracíme Vám k přepracování Vaše daňové přiznání. V kolonce \"Vyživované osoby\" nemůžete uvádět: vláda, parlament, státní a městští úředníci a půl miliónu cikánů.

anta
2. dub 2011

@e.k.t 😀 😀 😀 😀

anta
2. dub 2011

Podařilo se mi ostříhat dítě! Zázrak století, dávám fotky pro porovnání, na třetí fotce si pochutnává na okurce na mámině ponku v kuchyni 😀 😀

e.k.t
autor
2. dub 2011

a je to pravda 😅

e.k.t
autor
2. dub 2011

Jani a to si tam vyleze sám?

anta
2. dub 2011

@e.k.t - ale to nevyleze, ještě toho trochu, bych ho mohla nakrájet místo párku 😀 😀 Vždycky u něj stojí mm, kdyby slítl, tak to bylo neštěstí, předpokládám, já nevím, mně přijde jak feťák, pořád chce otevírat kořenky a čuchat si ke koření 😀 😀 😀

anta
2. dub 2011

Jo a to jsme se zasmáli ještě s mm, mm ho dával spinkat a Honzík mu říká "táto, neříkej, co mám dělat, mám plán", no a myslím, že už chrňákuje, super plán 😅 😅