• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@e.k.t Evi luxusní vtípek :grinning:
@anta Jani a luxusní Honzíkův plán :grinning: kéž by tak ty naše děti plánovaly častěji :grinning:

byli jsme dnes ve Vyškově slavit narozky a bylo to prima. kluci tedy strááášně řádili a Adam byl úplně v .. z křečků :grinning:
jinak švagr říkal taky prima vtípek: ptá se malý cikán: tati co je to demokracie? otec odpoví - to je synu to, když bílí živí černý. aha a to jim to tati nevadí? vadí, odpoví otec. ale tomu se potom říká rasismus :grinning: nu, krutá pravda.
2. dub 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky dooobrejjjj
2. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - good vtip :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem si do albíčka ještě nějaké fotky, tak můžete jukat :wink: :slight_smile:
2. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak konečně zase žuji jak mě včera bylo.. sems e ani nehla horečky polevily až v noci.. šílené... MM obstaral vše sebe dítě a i dům a psa. takže jemu díky. v noci mě, ale dnes se cítím dobře.... :wink: prdelín by\l venku až do půl osmé s mm a sousedm hráli fočus... :grinning: :grinning: :grinning: vstával ěnco o sedmé hodince.
jiinak dobré to vtípky.
3. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta fotečky super.
3. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti teda tfuj tfuj viroza bléééé, ať jde prýýýýčččč :wink:
3. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to byla jednodenka a je pryč cítím se lépe... sice slabá, ale lépe.
3. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes kuře na tatarce holky něco super... chutného. včera měli rodinka nudle s mákem a bramboračku.. drželi se mnou dietu
3. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - tak to byla nějaká viróza, viď? Tak hlavně, ať je to pryč. My měli k obídku také kuřátko, ale s bramborovým knedlíkem a zelím, to já mám moc ráda a chlapům nezbývá než se přizpůsobit :wink:
3. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta tuto varinatu taky miluji...
5cilubí na plátky osmahneme na oleji či sádle, dáme do pekáče poklademe na to kuře (prsa či rozporcované) a celé ho potřeme tatarkou s jogurtem okořeníme a posypeme strouhaným sýrem pečeme asi 5Omin na 180st. ppodáváme nejlépe s rýží.
3. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - no mňam mňam, to zkusím s tou tatarkou :slight_smile:
3. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zkus pozor je to trochu kal. bomba, ale dětem to chutná...
3. dub 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - no to říkáš té pravé s tou kalorickou bombou, tu potřebuju jak sůl :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta to mi je jasné, ale jen upozorněníčko fakt chutné...
u nás relax přečetli jsme pohádkua te´d čumákuje na pohádku.... :wink: já jdu yvtřít MM natírá ten balkon...
3. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to my mali smažák s domácí tatarkou. na véču mm do práce zapečenou zeleninu s uzeným masem a brambory ve slupce a polívečku. já dojím na véču zbytky a to co má mm na véču budu mít zítra do práce k obídku a jak mm znám tak u v úterý, mám totiž 2 denní za sebou, fujky
3. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Houpy houpy :wink: :slight_smile:
3. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! samé mňamky vaříte :slight_smile:
@martinka79 Marti, už je ti lépe?
venku to vypadá slibně :wink: jen jsem dnes usla až kolem 3, tak jsem padlá na hlavu :wink: Adámek kouká na Mickeyho klubík, úplně je do toho zblázněný :wink:
4. dub 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky u nás pod mrakem. my ráno zašli do obchůdku pro pečivo a cestou domů nás pozvala kamarádka na ranní kávu a snídani. a teď jsme doma. Udělám nějakou buchetku, musím napsat nějaký elaboprát do práce a odpoeldne možná pojede navštívit moji klegyni těhuli... :wink: mám dnes dovolenou. :grinning:
4. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin jj už mi je Ok.
4. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak jsme se byli podívat za tou paní na hlídání, Honza je na mě teda ukrutně upnutý a že chce chovat a já nevím co, s paní se bavit moc nechtěl, na všechno říkal "ne" a "nebudu" a "nechci" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale paní je ochotná nám s tím pomoci a pomalu ho zvykat na nové prostředí a s osamostatňováním. Říkala, že bude lepší, když to takhle budeme dělat pomalu, ale v klidu a v pohodě, že pak by to byl ve školce šílený masakr a takhle že to pro Honzu bude mnohem lepší, jde jen o zvyk :wink: :slight_smile:
4. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jj dobrá rada

4. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - já si to myslím taky, ale ke všem rozhodnutím musím vždy dospět já sama, jestli si na to taky troufám a troufám, pomůžu mu tím určitě :wink: Nechci mu ve školce vymáchat hubu ve studené vodě a dávat ho tam jen tak, jen ať je trochu do světa :wink: :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta jasná věc chdila by jsi do práce s těžkou hlavou... to mi věř. občasné hlídání je ku prospechu oběma.
Mišák miluje cestovat zs babičkami stále se sptá kdy, zase pojede na prázdniny... :grinning: dnes chce od rána na oslavu... sice nevím kam, ale asi nikam.
lije jak z konve. pekla jsem prima buchtu...
brownies 125ghery, 200g čoko rozpustit v mikrovl.. nebo ve vodní lázni, 200gcukru a vanil.cukr také rozpustit, poto vmíchat do chladnějšího 3vejce, 200g hl mouky může přčidat trochu prdopeč a pečeme asi 15min. na 200st. fakt dobríé
4. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - to je dobrý s tou oslavou :grinning: :grinning: :grinning: Honza mě zase honí neustále od sedmi od rána ven, no to je děs, člověk se nesmí zmínit, že půjdeme ven, protože pak není naprosto k udržení. No jak se posunul ten čas, tak teď spinká přes den o hodinu dřív! Proto ten brajgl minulý týden :confused: Přesně tak, aby mi ze školky volali, že je neudržitelný a bůhví co, tak je lepší ho na to připravit a i já si už odpočinu, mám na to čas ho připravit v klidu, jakýpak nervy, ale on je teda silný mamánek, uááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta no právě mamaánek a jak ho budeš opouštět tak bude chudina plakat a tobě to bude rvát srdce.. Mišák nebyl zas takový mamánek.. a jak občas bučí a hra divadlo., ptotm je Ok. a já celou cestu do práce si říkám ty matko jedna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to tím, že tam nechodí pravidelně...
4. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
když pro něj jdu tak občas enchce domů, ale podotýkám, že bulí tak jednou za hodně dlouho a jen mně tatinovi ne.
4. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka79 - no chce to klid a nohy v teple, snad to zvládnu, i když mi to srdce utrhne :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jak se daří, co nového,...................... :wink:
4. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme ještě 2v1 a snad nějakou dobu ještě budeme, prý snad do konce dubna ještě jo, tak uvidíme
4. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek