• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
@paolin jéééé taky u nás letí Mickyho klubík :grinning: jsem mu to stáhla na netu a je hotovej :grinning:
4. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta už se těšíš do práce :wink: se ti to taky krátí, že :slight_smile:
4. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta a druhý eeee :wink: nebo časem :wink:
4. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many - druhý eeee, to případně omylem :wink: :slight_smile:
4. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Míši, to je síla! 36.tt... to už máte fakt za pár :slight_smile:
4. dub 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, dnes nás čeká druhá návštěva u hlídací paní. Honzík si hraje s mašinkami a teď mi hlásil, že si prdl :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! koukám, že nikdo nikde :slight_smile: my byli dnes dopo v jeskyni a pak až do teď v práci. hoňka, ale docela OK :slight_smile:
a co nového kromě prdění u Janičky? :wink:
5. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám dvě fotečky z jeskyně. včera jsem vyhrála jeden vstup zdarma a dnes mi paní do permanentky napsala 3 vstupy :wink:
5. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - fotky super :wink: No a proprděli jsme se až k bobku, taky dobrý. Jinak nového extra nic, jen jsem zjistila, že jsem s Honzou víc venku než doma, dopoledne si dáme procházku na hodinu a třičtvrtě, pak se spí a odpoledne si zopákneme další hodinku a třičtvrtě až dvouhodinovku a mezitím stačím uvařit, sama to nechápu :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u nás taky tak. vařím hned ráno, jak se vzbudíme :slight_smile: a pak šupky dupky ven. dnes byla kosa :unamused: snad bude zítra lépe :slight_smile:
5. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - já se budím v půl šestý ráno, takže na to prdím na nějaký to vaření, to si myslím něco o zadku :grinning: :grinning: :grinning: No já dopoledne měla zimní bundu a jak jsem byla ráda. Sehnala jsem si i tenisky značkové - made in China in továrna :grinning: :grinning: :grinning: No plácla jsem se přes kapsu, stály 169 Kč!! Já měla kecky, ale ty měly děsně slabou podrážku a fakt mi v nich byla zima a tyhle jsou přííííjemné, jsou sice bílé, ale to neva, to Honza motorkou napraví až mi přejede nohy :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - Vítek mi na té fotce přijde dost vysokej, asi je opravdu viď? :wink:
5. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - jo a pardon, v půl šesté ráno se nebudím, budím se tak v rozmezí od 5-5,30 :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani, tak to by mě taky mohlo..my vstáváme po 6.
Vítek má 111cm přesně :grinning: je malinkej, na svůj věk :wink:
5. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle se chová chlap :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - dítě mi ještě nespí, měl shozenou deku i polštář z postele, sím tě, co to jako je? :sweat_smile: :grinning:
5. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi začnu natahovat dítě na skřipec, je nějakej záprtkovitej, pořád nějakých 95 cm :grinning: :grinning: Ale zjistila jsem,že zase přibral, má 14,5 kg přesně :dizzy_face:
5. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam měří 96cm a váží 14,2kg. zrovna včera jsem přeměřovali a vážili :wink:
Jani, kluci taky jezdili s kočárkem. s růžovým - jak jinak. Honzík se nevymyká :wink:
5. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - takže ten kočárek neznamená, že by byl nemocný? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je vtip samo. Jů, tak to jsou klucí nastejno, fuj, to se mi ulevilo, mně Honza přijde jak kolík neboli pařez :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta :grinning:
kamoška má dvojčata - holčičku a kluka. samo malej musí mít růžový župánek, tepláky... růžovné botičky prý ukecali na oranžové :grinning:
5. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - tý voeeeee, to je jedlý, no mně Honza nechce nosit modrý župánek, že bych to tedy zkusila s oranžovým?:grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani zkus tu růžovnou. to bude 100% :grinning:
tak já jdu dát chrubat Adámka. v poslední době dostane mlíčko a usne sám. tak pokrok :slight_smile: teď ještě odnaučit ho to mlíko :wink: jinak Vítkovi se přetrhlo poutko na tkaničku na Peddynách. tak jsem je dala reklamovat. snad to bude brzy. chodí teď v ťamanských botek za 200,-, páč na jiné momentálně nemám :unamused:
5. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - já jsem tadyyyy, ale dobrou, za chvíli to taky balím :wink: :slight_smile: Adámka chválím, neboj, on to mlíko jednou bude odmítat sám :wink:
5. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta asi jo. ale pije ho pořád z flašky s dudýnem a na to už je asi velký :wink:
5. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - není, jsou děti, které ho pijí klíďo do čtyř - pěti let, takže je pořád mainkeeeeej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - jo ale pro jistotu mu kup na mlíko chlapskej půllitr, aby mu dudýn nezaskočil :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
5. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do školky už ho to musím odnaučit :wink: krýgl pořídím :grinning: lepší, když bude ve školce pochodovat s ním, než s tím dudlíkem :grinning:
5. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin - přesně tak, bude to určitě vypadat přirozeněji, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rásný večer zase toho mám moc jak jinak pracující žena s dvěmi dětmi co chce, aby vše bylo špigl nigl... :grinning: :grinning: :grinning: co to že sledují vaše děti neznám... taky to chci... přiblížit asi jsme sto let za opicema... :grinning:
5. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek