Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
4. dub 2011

@paolin jéééé taky u nás letí Mickyho klubík 😀 jsem mu to stáhla na netu a je hotovej 😀

many
4. dub 2011

@anta už se těšíš do práce 😉 se ti to taky krátí, že 🙂

many
4. dub 2011

@anta a druhý eeee 😉 nebo časem 😉

anta
4. dub 2011

@many - druhý eeee, to případně omylem 😉 🙂

paolin
4. dub 2011

@many Míši, to je síla! 36.tt... to už máte fakt za pár 🙂

anta
5. dub 2011

Ahoj holčinky, dnes nás čeká druhá návštěva u hlídací paní. Honzík si hraje s mašinkami a teď mi hlásil, že si prdl 😀 😀 😀

paolin
5. dub 2011

ahoj holky! koukám, že nikdo nikde 🙂 my byli dnes dopo v jeskyni a pak až do teď v práci. hoňka, ale docela OK 🙂
a co nového kromě prdění u Janičky? 😉

paolin
5. dub 2011

přidávám dvě fotečky z jeskyně. včera jsem vyhrála jeden vstup zdarma a dnes mi paní do permanentky napsala 3 vstupy 😉

anta
5. dub 2011

@paolin - fotky super 😉 No a proprděli jsme se až k bobku, taky dobrý. Jinak nového extra nic, jen jsem zjistila, že jsem s Honzou víc venku než doma, dopoledne si dáme procházku na hodinu a třičtvrtě, pak se spí a odpoledne si zopákneme další hodinku a třičtvrtě až dvouhodinovku a mezitím stačím uvařit, sama to nechápu 😀 😀 😀

paolin
5. dub 2011

Jani u nás taky tak. vařím hned ráno, jak se vzbudíme 🙂 a pak šupky dupky ven. dnes byla kosa 😒 snad bude zítra lépe 🙂

anta
5. dub 2011

@paolin - já se budím v půl šestý ráno, takže na to prdím na nějaký to vaření, to si myslím něco o zadku 😀 😀 😀 No já dopoledne měla zimní bundu a jak jsem byla ráda. Sehnala jsem si i tenisky značkové - made in China in továrna 😀 😀 😀 No plácla jsem se přes kapsu, stály 169 Kč!! Já měla kecky, ale ty měly děsně slabou podrážku a fakt mi v nich byla zima a tyhle jsou přííííjemné, jsou sice bílé, ale to neva, to Honza motorkou napraví až mi přejede nohy 😀 😀 😀

anta
5. dub 2011

@paolin - Vítek mi na té fotce přijde dost vysokej, asi je opravdu viď? 😉

anta
5. dub 2011

@paolin - jo a pardon, v půl šesté ráno se nebudím, budím se tak v rozmezí od 5-5,30 😀 😀 😀

paolin
5. dub 2011

@anta Jani, tak to by mě taky mohlo..my vstáváme po 6.
Vítek má 111cm přesně 😀 je malinkej, na svůj věk 😉

anta
5. dub 2011

Takhle se chová chlap 😀 😀 😀

anta
5. dub 2011

@paolin - dítě mi ještě nespí, měl shozenou deku i polštář z postele, sím tě, co to jako je? 😅 😀

anta
5. dub 2011

Já asi začnu natahovat dítě na skřipec, je nějakej záprtkovitej, pořád nějakých 95 cm 😀 😀 Ale zjistila jsem,že zase přibral, má 14,5 kg přesně 😵

paolin
5. dub 2011

Adam měří 96cm a váží 14,2kg. zrovna včera jsem přeměřovali a vážili 😉
Jani, kluci taky jezdili s kočárkem. s růžovým - jak jinak. Honzík se nevymyká 😉

anta
5. dub 2011

@paolin - takže ten kočárek neznamená, že by byl nemocný? 😀 😀 😀 😀 To je vtip samo. Jů, tak to jsou klucí nastejno, fuj, to se mi ulevilo, mně Honza přijde jak kolík neboli pařez 😀 😀 😀

paolin
5. dub 2011

@anta 😀
kamoška má dvojčata - holčičku a kluka. samo malej musí mít růžový župánek, tepláky... růžovné botičky prý ukecali na oranžové 😀

anta
5. dub 2011

@paolin - tý voeeeee, to je jedlý, no mně Honza nechce nosit modrý župánek, že bych to tedy zkusila s oranžovým?😀 😀 😀

paolin
5. dub 2011

@anta Jani zkus tu růžovnou. to bude 100% 😀
tak já jdu dát chrubat Adámka. v poslední době dostane mlíčko a usne sám. tak pokrok 🙂 teď ještě odnaučit ho to mlíko 😉 jinak Vítkovi se přetrhlo poutko na tkaničku na Peddynách. tak jsem je dala reklamovat. snad to bude brzy. chodí teď v ťamanských botek za 200,-, páč na jiné momentálně nemám 😒

paolin
5. dub 2011

tak dobrou 🙂

anta
5. dub 2011

@paolin - já jsem tadyyyy, ale dobrou, za chvíli to taky balím 😉 🙂 Adámka chválím, neboj, on to mlíko jednou bude odmítat sám 😉

paolin
5. dub 2011

@anta asi jo. ale pije ho pořád z flašky s dudýnem a na to už je asi velký 😉

anta
5. dub 2011

@paolin - není, jsou děti, které ho pijí klíďo do čtyř - pěti let, takže je pořád mainkeeeeej 🙂 🙂 🙂

anta
5. dub 2011

@paolin - jo ale pro jistotu mu kup na mlíko chlapskej půllitr, aby mu dudýn nezaskočil 😀 😀 😀 😉 😉

paolin
5. dub 2011

no do školky už ho to musím odnaučit 😉 krýgl pořídím 😀 lepší, když bude ve školce pochodovat s ním, než s tím dudlíkem 😀

anta
5. dub 2011

@paolin - přesně tak, bude to určitě vypadat přirozeněji, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
5. dub 2011

rásný večer zase toho mám moc jak jinak pracující žena s dvěmi dětmi co chce, aby vše bylo špigl nigl... 😀 😀 😀 co to že sledují vaše děti neznám... taky to chci... přiblížit asi jsme sto let za opicema... 😀